Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת עבודה בהסעה, לא מוצא את חברת הביטוח של הרכב..

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, לפני כמעט שנה עברתי תאונה בהסעה שנסעתי בה הביתה מטעם העבודה.

פגעה בנו ניידת משטרה מאוחר ונפגעתי בגב... חברת הקבלן שהעסיקה אותי עובדת עם חברת הסעות,

שעובדת עם נהגים פרטיים. שם הנהג לא ידוע לי ושם חברת הביטוח שלו לא ידועה.

אני מחפש לתבוע את חברת הביטוח עקב כאבים בגב ורוצה לקבוע אף אחוזי נכות בוועדה של ביטוח לאומי.

בעל הרכב מתחמק מכל העולם ולא מוכן למסור פרטים של הרכב, הייתי במשטרה, הייתי אצל עורך דין,

הייתי בחברה שעבדתי בה, ואף אחד לא יכול למצוא לי בסך הכל את חברת הביטוח של הרכב. מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונת דרכים בדרך אל או ממקום העבודה היא תאונת עבודה.

התבייעה יכולה להיות כלפי הביטוח של המעסיק שלך או מביטוח לאומי.

מציע שתתיעץ בעורך דין המתמחה בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים, לפני כמעט שנה עברתי תאונה בהסעה שנסעתי בה הביתה מטעם העבודה.

פגעה בנו ניידת משטרה מאוחר ונפגעתי בגב... חברת הקבלן שהעסיקה אותי עובדת עם חברת הסעות,

שעובדת עם נהגים פרטיים. שם הנהג לא ידוע לי ושם חברת הביטוח שלו לא ידועה.

אני מחפש לתבוע את חברת הביטוח עקב כאבים בגב ורוצה לקבוע אף אחוזי נכות בוועדה של ביטוח לאומי.

בעל הרכב מתחמק מכל העולם ולא מוכן למסור פרטים של הרכב, הייתי במשטרה, הייתי אצל עורך דין,

הייתי בחברה שעבדתי בה, ואף אחד לא יכול למצוא לי בסך הכל את חברת הביטוח של הרכב. מה עושים?

יישמת את כל העצות שקבלת בשרשור הזה?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אחרי התשובות של האשכול הראשון.

דיווחתי בעצמי על התאונה והגשתי תלונה, גם קיבלתי את השכר היומי של ימי העבודה שהפסדתי,

כלומר הוכרתי נפגע עבודה על ידי ביטוח לאומי..

אני כבר שלב אחד אחרי, רוצה לתבוע את הביטוח של הרכב עקב פגיעה בגב.

בגלל שאין נפגעים רציניים, כלומר לא פונינו על ידי אמבולנס וכו', המשטרה אינה מעוניינת להזמין

את הנהג או את בעל הרכב להעיד או לספר מה קרה... הבחור עדיין לא מסכים לדבר איתי.

כל מה שאני צריך עכשיו, זה את שם חברת הביטוח של הרכב, ואני פשוט לא משיג!!!!!!

הייתי שוב בתנועה מרחב נגב ודיברתי עם מפקד התחנה שנתן לי את כל הפרטים (חוץ מהחברת ביטוח, אין מידע כזה).

התקשרתי לחבתר הביטוח של המשטרה כיוון שפגע בנו רכב משטרתי, וגם הם לא יכולים לעזור לי.

הפכתי את העולם ואני פשוט לא מצליח למצוא את חברת הביטוח של הרכב שהייתי בו, מה עושים???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע את בעל הרכב!!

הוא כבר יביא לך את חברת הביטוח שלו אם הנזקים גדולים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התביעות של ביטוח חובה נערכות ע"י עורך דין בשכר טרחה קבוע של כמה אחוזים מהתוצאה.

אם אתה רוצה המלצה על עורכת דין טובה שמתעסקת כל היום רק בתביעות האלו - שלח לי הודעה פרטית.

עורך הדין כבר ידע מה לעשות,

לדעתי פשוט לתבוע את "קרנית" ולטעון שהרכב לא היה מבוטח.

"קרנית" כבר יבדקו היטב ואם כן היתה חברת ביטוח הם כבר ימצאו אותה.

אפשרות אחרת היא להתחיל להרים טלפונים לכל חברות הביטוח ולברר. אין כל כך הרבה - 90% מהרכבים בארץ מבוטחים לדעתי באיזה 6-7 חברות.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...