Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת LED למספר רישוי חוקי ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות שתי נורות לד לבנות במקום הצהובות לרכב , זה חוקי ואפשר לעבור טסט רגיל בלי בעיות ?

מצאתי סעיף שתראו מה רשום

343. הארת לוחית-הזיהוי

(א) לוחית-זיהוי אחורית ברכב מנועי תואר באור לבן או צהוב אשר יאפשר ראיה טובה של הלוחית וקריאת הרשום עליה ממרחק של 20 מטר לפחות בזמן תאורה ובמזג אוויר נאה ובתנאי שהאור האמור יהיה מכוון להארת הלוחית בלב

השאלה אם זה מה שאני מתכוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שנתיים ברציפות עברתי טסט עם לדים לבנים, מה בדיוק בעיה בזה?

אם זה לא עובר טסט, אז ככל הנראה כל הלקסוסים למיניהם גם לא יעברו, לא?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שיצאו לדים עברתי טסט בלי שום בעיה

כמו גם אין שום סיכוי שבאור יום מתי שרובינו עוברים טסט מישהוא ישים לב להבדל בכלל.

פסי לדים להדבקה זה לא עובר טסט גם מנסיון :cry:

You should never drive faster than your guardian angel can fly, mine is electronicly limited to 300 km/h.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי (עדיין יש, כן?) לדים שהזמנתי מארה"ב שמותאמים למרצדס (ללא הודעה שגיאה). נורות איכותיות שהן אומנם מעט חזקות אך נותנות את הגוון הכי יפה מכל מה שראיתי עד עכשיו. אם תרצה אתן לך קישור לאתר ממנו הזמנתי.

10082011800.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קסנון באור לבן?לא.

קסנון זה לבן ..

היו לי (עדיין יש, כן?) לדים שהזמנתי מארה"ב שמותאמים למרצדס (ללא הודעה שגיאה). נורות איכותיות שהן אומנם מעט חזקות אך נותנות את הגוון הכי יפה מכל מה שראיתי עד עכשיו. אם תרצה אתן לך קישור לאתר ממנו הזמנתי.

אז איך אתה מסביר שיש כאלה שעוברים.. מה אמרו לך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שפשוט הייתי במכון טסטים חאפרי,

אבל עברתי עם 2 רצועות לדים אחת מאחורה (מעל המספר) אחת מקדימה (מתחת למכסה מנוע)

(ואפילו במהלך הטסט הטסטרים התעייצו בניהם מה לעזאזל האור הלבן שיוצא מתחת למכסה מנוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו "תוריד". לקח דקה להוריד, דקה לעבור טסט, ועוד דקה להחזיר. גם האור הקדמי אצלי לא חוקי (נורות חניה לד ואור דרך דיימונד וויז'ן) - אותם החלפתי לנורות סטוק לפני הטסט. מזל שאת נורות לוחית הרישוי לוקח להחליף בדיוק דקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו "תוריד". לקח דקה להוריד, דקה לעבור טסט, ועוד דקה להחזיר. גם האור הקדמי אצלי לא חוקי (נורות חניה לד ואור דרך דיימונד וויז'ן) - אותם החלפתי לנורות סטוק לפני הטסט. מזל שאת נורות לוחית הרישוי לוקח להחליף בדיוק דקה.

דוח או הורדה אפשר לתת על לדים בצבע לבן על המספר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...