Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותג רכב סיני חדש בארץ: Great Wall - למישהו יש פרטים?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשהייתי בתערוכת פרנקפורט לפני כמה שנים (4 אם אינני טועה), זכיתי לראות כמה מהחברות הסיניות האלה (בריליאנס, ג'יילי, רוו-ווה ועוד), חיצונית ומרחוק הם הרשימו, אך מבט מקרוב הראה איכות הרכבה ירודה להפליא, אין פלא שכל המכוניות הסיניות היו נעולות ולא איפשרו כניסה ובדיקת הפנים, ממבט חטוף דרך החלון ניתן לראות חיפויים רופפים, חומרים זולים ואיכות הרכבה נוראית עד מבישה.

גם לי הייתה חוויה זהה כשהייתי בפרנקפורט 2005 (לפני 6 שנים). היו שם מכוניות של ג'ילי עם עבודת צביעה כה מבישה שחשבתי שבשעה וחצי אני עשיתי צביעת חדר יותר אחידה. גם הגרייט-וול היה שם, והוא דווקא היה פתוח, משום מה. בפנים זה נראה לא סתם כמו 1995, אלא כמו 1985...

מיינד יו, הם השתפרו מאז ואני משוכנע שגם ישתפרו בהמשך. תוך 10 שנים הם יהיו לגיטימיים לחלוטין.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסטרלים, קשה להבין אותם כנראה זה משהו במבטא אבל המסר עבר בצורה ברורה מאוד.

http://www.youtube.com/watch?v=G2OCYr0hpBE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנדר פרוטון בסרטון הוא כבר לא מיוצר והוא מבוסס על סופר לנסר.

דוקא היה דגם בשם "פרוטון אימפיאן" שקיבל ב-2002 3 כוכבים (סביר לאותה תקופה, אז גולף ומגאן קיבלו רק 4).

פרוטון נחשבים להרבה יותר מפותחים מהסינים, מה גם שהם עובדים בשת"פ עם לוטוס.

לגבי בטיחות, גם ההיילקס והדי מקס לא כל כך בעלי בטיחות בשמים, ככה שה"סטיד" נחשב לבסדר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט פח זבל על גלגלים, לא מבין בשביל מה להביא את זה לארץ...

בקשר למה שהיה בתערוכה עם הקורה המתעקמת, אני לא אסנגר על הסינים אבל יתכן שזה היה דגם קונספט שלא באמת בנוי לנסיעה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שאם הסינים רוצים לעשות רכב טוב, הם יכולים.

הנקודה היא המחיר. רכב סיני שיתחרה באירופאי/יפני מבחינת איכות הרכבה/בטיחות גם יעלה כמעט או כמו רכב יפני/אירופאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

לגבי בטיחות, גם ההיילקס והדי מקס לא כל כך בעלי בטיחות בשמים, ככה שה"סטיד" נחשב לבסדר

למרבית הטנדרים היום יש 4 כוכבים, לחלקם אפילו חמישה אז 2 כוכבים זה פשוט ביזיון.

יוצא דופן לרעה, אפילו יותר רע מהסיני, הוא ה D-MAX שאלוהים ישמור את כולנו, קיבל כוכב וחצי:shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שאם הסינים רוצים לעשות רכב טוב, הם יכולים.

הנקודה היא המחיר. רכב סיני שיתחרה באירופאי/יפני מבחינת איכות הרכבה/בטיחות גם יעלה כמעט או כמו רכב יפני/אירופאי.

אז אתה אומר שהם לא רוצים?

דווקא כשאתה נחות אתה אמור להוציא מוצרים מוקפדים פי כמה וכמה כדי לבנות לעצמך שם טוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נפעם מרמת הזיהום הגבוהה!!

ראיתי היום פרסומת באמצע העיתון של כמה דגמים ומשום מה לא התפלאתי כשראיתי בדרגת זיהום 15 מתוך 15!!!

פאק דרגת הזיהום הכי גבוהה שיש!! אפילו רכב אמריקאי משנת 95 פחות מזהם מהזבל הסיני הזה.

בקיצור לסינים יש עוד הרבה ללמוד על מכוניות.

אני מקווה שהסינים לא יהרסו לנו את סאאב...

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שהם לא רוצים?

דווקא כשאתה נחות אתה אמור להוציא מוצרים מוקפדים פי כמה וכמה כדי לבנות לעצמך שם טוב.

מחיר, מחיר, מחיר.

אם יהיה לך רכב אירופאי ורכב סיני באותו מחיר שמציעים בערך אותו דבר, סביר להניח שתיקח את האירופאי.

מצד שני, הסינים יכולים להציע גם רכב זול מאוד שמתפשר על בטיחות או נוחות, ומציע ים של צעצועים במקום (אהמ אהמ MG550)

ואנשים יקנו. למה? כי זה זול.

ב MG בחרו להתפשר על נוחות ומנוע מיושן לטובות אבזור וצעצועים.

מבחינת בטיחות- 5 כוכבים.

אז כן, שהסינים רוצים, הם יכולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי של אמצע 90 הייתה דומה מאוד ליפניות של שנות 80 .פשוט בסיסי אבל מורכב בצורה סבירה ודי אמין אז הבטיחות הייתה פחות חשובה- זה היה לפני עידן הכוכבים.

אני חושב שהתוצרת הסינית עוד רחוקה מזה והבעיה שהיום אנשים כבר לא רוצים משהו פשוט העיקר שיהיה זול תעשיית המכוניות השתנתה אתה חייב להכניס טנולוגיות ובטיחות למכוניות והסנים עוד לא שםץ

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכל הפרובינציאלים - אם הסינים רוצים למכור משהו הם ימכרו אותו. עוד שבוע ארה"ב הופכת להיות חדלת פרעון וסין הופכת להיות המעצמה הכלכלית מספר 1 בעולם. הסינים עברו ממצב של "לבקש" למצב של "להודיע". משמע - "אנחנו מודיעים לכם שהרכב עבר את התקינה שלכם " ולא - "אנו מבקשים שתבדקו אם הרכב עומד בתקן שלכם". מי שרוצה לשרוד כלכלית כיום, מדינות או חברות חייב את הקשרים עם סין. הגיע הזמן להפנים את זה.

חובב רכב שמסתובב בסין חושב שהוא על סמים - כל כך הרבה דגמים מוכרים עוברים לו מול העיניים ולכל אחד יש שם מוזר אחר. הסינים לא עושים חשבון לאף אחד ועושים חיקויים לכל מכונית ומוצר שבא להם. ראיתי שם דוקאטו עם גריל של ב.מ.וו תחת לוגו סיני. דברים הזויים. תתחילו להתרגל.

הדרך היחידה היא לא להתפתות למחירים הזולים. אולי לא לכל אחד יש כסף לפולקסווגן טוארג אבל זה לא אומר שצריך לקנות חיקוי זול ומסוכן שלו. הבעיה עם ישראלים שתמיד יהיו את אלה שיקנו בדיוק כמו שקרה פה עם רכבי השטח של טאטא ובעיקר דגם הסהרה העלוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה חוויה זהה כשהייתי בפרנקפורט 2005 (לפני 6 שנים). היו שם מכוניות של ג'ילי עם עבודת צביעה כה מבישה שחשבתי שבשעה וחצי אני עשיתי צביעת חדר יותר אחידה. גם הגרייט-וול היה שם, והוא דווקא היה פתוח, משום מה. בפנים זה נראה לא סתם כמו 1995, אלא כמו 1985...

מיינד יו, הם השתפרו מאז ואני משוכנע שגם ישתפרו בהמשך. תוך 10 שנים הם יהיו לגיטימיים לחלוטין.

רוני

זה ברור, אין לא יכול יש לא רוצה, נכון לעכשיו "איכות" היא מילה גסה בסין, אך אני בטוח שמתישהו יפול האסימון לאיזה משווק סיני שיבין את הפוטנציאל שיש באיכות והם יתחילו לייצר מכוניות שעלולות לשמור על חיי הנוסעים :lol:

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוד שבוע ארה"ב הופכת להיות חדלת פרעון, הבעיה הכי קטנה של העולם זו הבטיחות של הרכבים הסיניים. יש עוד עתידות שאתה יכול לספר אולי? אני אשמח לקבל את המספרים הזוכים בלוטו.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...