Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שוטר רגיל ולא שוטר תנועה יכול להביא דוח? הסיפור בפנים

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

הסיפור מתחיל בזה שחיכיתי לאבי בזמן שהלך לשלם על משהו וחסמתי חצי נתיב מתוך 2( כלומר הייתה מדרכה וכל החניות היו תפוסות ואני נצמדתי ממש לרכבים ככה שלא הפרעתי במיוחד אבל עדיין זה נקרא חסימת נתיב ואני מודה בזה!

מאחורי עמדו 2 רכבים בחניית אדום לבן ומקדימה עוד 1 חסם את הנתיב - פתאום משום מקום מגיע שוטר רגיל ולא תנועה ומזמן אותי ואת זה שמקדימה - כותב לנו דוח בסך 250 שקל. אחרי שסיים לכתוב את הדוח הסברתי לו שלא רציתי לחנות באדום לבן ולכן חניתי חניה כפולה, הוא לא התייחס ונסע.

השאלה שלי למה הוא נתן לי דוח ול2 שהיו באדום לבן לא?

האם שוטר רגיל יכול לכתוב דוח? הרי שוטר תנועה אמור לעשות זה

והדבר האחרון - הוא לציין מה התאריך האחרון שעלי לשלם את הדוח, האם יש סיכוי לבטל בגלל זה את הדוח?

אני לא מצדיק את עצמי פה בשום צורה שהיא, חסמתי נתיב, הפרעתי לתנועה אבל ושוב אבל! עשיתי את זה מיליון פעמים והמקסימום שהיה זה ששוטר אמר להזיז את הרכב וגם למה מי שעומד באדום לבן לא מקבל דוח ואני כן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שוטרי סיור רושמים דוחות תנועה..

לשוטר היה פנקס דוחות, הוא רשם לך דוח לפי סעיף חנ"א, רשם את הפרטים שלו , נסיבות המיקרה ותגובת הנהג.

זהו..

וגם אם לא היה לו פנקס דוחות, הוא היה יכול לרשום "דוח לבן" או "דוח פנימי", לגשת לתחנה ליחידת תנועה. הם כבר יודעים להנפיק דוח רגיל. רק שבדרך כלל דוח לבן על עבירות חנייה לא רושמים, אלא אם מדובר הפרעה ממשית לתנועה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ זה מודפס בדו"ח . תוך 90 יום

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר לא חייב לחלק לכל העבריינים דוחות.

יש לו סדרי עדיפויות ולו"ז שהוא צריך לעמוד בו.

במקרה שלך - ההפרעה שאתה גרמת לתנועה (מבחינת השוטר), היא חמורה יותר מאלה שחנו באדום לבן. לכן השוטר נתן לך דו"ח. היות והלו"ז שלא היה צפוף, הוא לא התעכב לתת דוחות גם על אדום לבן.

בנוסף, דוחו על אדום לבן בד"כ נותנת הרשות המקומית ואילו על חסימת נתיב, נותנת רק המשטרה.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר לא חייב לחלק לכל העבריינים דוחות.

יש לו סדרי עדיפויות ולו"ז שהוא צריך לעמוד בו.

במקרה שלך - ההפרעה שאתה גרמת לתנועה (מבחינת השוטר), היא חמורה יותר מאלה שחנו באדום לבן. לכן השוטר נתן לך דו"ח. היות והלו"ז שלא שלו היה צפוף, הוא לא התעכב לתת דוחות גם על אדום לבן.

בנוסף, דוחו על אדום לבן בד"כ נותנת הרשות המקומית ואילו על חסימת נתיב, נותנת רק המשטרה.

קיים מושג של אכיפה בררנית שאם תוכיח אותו תוכל לצאת זכאי אבל....

השוטר הבחין בין המפריעים לתנועה שלהם הוא נתן דו"ח לבין אלו שחנו באדום לבן ולא הפריעו לתנועה. לכן סיכוייך קלושים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ישה אני לא ילך עכשיו להוכיח את זה כי גם אין לי איך, לא צילמתי או משו - אני ישלם אבל הדוח ושיהיה לו לתרופות, אבללל במדרכה ממול היו 4-5 מכוניות כאלה ויותר מזה כשה עזבתי את המקום נסעתי אחריו כי זה מסלול היחיד שיש וראיתי שהוא רק כורז לאנשים להזיז את הרכבים. אז אולי להגיד חוסר מזל שקיבלתי דווקא אני אבל זה לא בסדר שלחלק הוא מחלק ועוד לחייל במדים ולחלק הוא מוותר לפי המצב רוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הרבה יותר מפעם אחת שפקח תנועה בא לכיוון 3 רכבים בכחול לבן ,מצלם אחד מהם והולך ,כשכולם מפריעים באותה המידה.

למה? אין לי שמץ אבל או שתזמבר את כולם או אף אחד ,אני לא מבין, זה מתוך עצלנות?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור שלום כיוון שחברי הפורום הינם אנשים נורמטיביים מהיישוב ושומרי חוק, בהנחה שאתה מודה שאכן חסמת נתיב לשוטר גם לשוטר מג"ב ישנה זכות מלאה ,וגם לשוטר ללא מדים שמזדהה בדרך המקובלת וע"פ חוק יש את הזכות לתת דו"ח זכור כי המשפט 'גם חנו/עשו/נסעו ' לא תופס נתפסת ! שלם וזהו להבא תזהר ושמור חוק.

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצדיק את עצמי פה בשום צורה שהיא, חסמתי נתיב, הפרעתי לתנועה אבל ושוב אבל! עשיתי את זה מיליון פעמים והמקסימום שהיה זה ששוטר אמר להזיז את הרכב וגם למה מי שעומד באדום לבן לא מקבל דוח ואני כן?

תודה

ובפעם המליון ואחד הוא לא אמר, הוא כתב.

תגיש בקשה להשפט.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ישה אני לא ילך עכשיו להוכיח את זה כי גם אין לי איך, לא צילמתי או משו - אני ישלם אבל הדוח ושיהיה לו לתרופות, אבללל במדרכה ממול היו 4-5 מכוניות כאלה ויותר מזה כשה עזבתי את המקום נסעתי אחריו כי זה מסלול היחיד שיש וראיתי שהוא רק כורז לאנשים להזיז את הרכבים. אז אולי להגיד חוסר מזל שקיבלתי דווקא אני אבל זה לא בסדר שלחלק הוא מחלק ועוד לחייל במדים ולחלק הוא מוותר לפי המצב רוח

הדגשתי אצלך באדום, סעיף שקומם אותי.

למה שיהיה לו לתרופות? בגלל שהוא ביצע את העבודה שלו?

עברת עבירה, תדע לשאת בתוצאות.

תתבייש לך, לקלל עובד ציבור שעושה עבודתו, אם יש מלאכי קללות כדאי להיזהר לפעמים דברים באים בהפוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא עושה את העבודה שלו שיעשה עד הסוף! ולא לפי העין, ואני מאחל לו עוד הרבה יותר מזה! אם הוא וכל החברים שלו היו עושים את העבודההההה שלהם המדינה שלנו הייתה נראת קצת יותר טוב היום!

שיהיה שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה, יש סיכוי שיצא לי גרוע מזה? ז"א יש סיכוי שבמשפט אני יקבל בסוף 500 שקל ולא 250?

הכל יכל להיות, אף אחד כאן לא נביא.

אם אתה חושב שיש צדק, ואתה היית בסדר גמור, גש להשפט.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק קובע כי במקרה של הרשעה בבית משפט ובהיעדר נסיבות מיוחדות הקנס יהיה לפחות בגובה הקנס המקורי.

לרוב זה יותר גבוה.

כך שיהיה לתרופות:-( גם לשוטר וגם לשופט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...