Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיעוד מצולם של התאונה בחיפה (ההרוגה... בערב שבועות)

nafnaf
שימו לב! השרשור הזה בן 7295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הצילום היא נכנסה במהירות מופרזת לעיקול... נגעה ברכב שנסע מקדימה והמשיכה עם איבוד השליטה היישר אל תוך עמוד מתח גבוה.

הדבר העצוב... השוטר שהתראיין ציין כי הייתה שם תאונה לפני כשנה (או שנתיים) שבה נהרג צעיר בתאונה דומה עם עמוד מתח גבוה.

אם עיריית חיפה הייתה ממגנת\מזיזה את העמוד משם... יכול להיות שהייתה נמנעת התוצאה הטרגית בתאונה הזו.

לצערנו גם שיקול הדעת של ההרוגה לא היה קיים - היא נהגה בלי רישיון (משמע בלי רישיון) ובשכרות...

אבל עדיין זה לא מוריד את האחריות על התשתית מעיריית חיפה.

מה דעתכם?!

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה פשוט לא יאומן .כל טמבל שקצת מבין יכול להגיד שאיפה שנמצא העמוד זה בדיוק המקום בו יתנגש רכב אם הוא יאבד שליטה בסיבוב .

ומה בדיוק אין ליד העמוד ?

נכון, גדר . כמה חכם .

אם היתה שם גדר, התאונה הזו היתהנגמרת בפצועה קל וחקירת משטרה.

אני לא מוריד מהגאונות של הבחורה שנהגה ברכב ללא רשיון, אבל בדיוק באותם נסיבות מישהו יכל לאבד שם שליטה בגלל סיבה אחרת (כתם שמן למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט לא יאומן .כל טמבל שקצת מבין יכול להגיד שאיפה שנמצא העמוד זה בדיוק המקום בו יתנגש רכב אם הוא יאבד שליטה בסיבוב .

ומה בדיוק אין ליד העמוד ?

נכון, גדר . כמה חכם .

אם היתה שם גדר, התאונה הזו היתהנגמרת בפצועה קל וחקירת משטרה.

אני לא מוריד מהגאונות של הבחורה שנהגה ברכב ללא רשיון, אבל בדיוק באותם נסיבות מישהו יכל לאבד שם שליטה בגלל סיבה אחרת (כתם שמן למשל).

מסכים איתך,אבל במדיתנו התקנת גדר כזאת שווה לפחות עשר הרוגים שתיים זה לא מספיק,חבל שזה ככה אבל זה מה שיש. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה התיעוד אחי?

זאת השאלה שגם אני שואל !

סליחה על ההטעיה בכותרת...

זה שודר היום בערוץ 2.

אם יהיו תמונות (מאמין שיהיו באתרי החדשות...) אני אביא את הקישורים...

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשהרכב איבד שליטה מחוסר ניסיון לחצה על הברקס או לא הפנתה תהגה לכיוון השני...

אף אחד לא אשם בזה מלבד הנערה עצמה...

רוב הסיכויים שהייתה שתויה ובכלל בלי רישיון...

כל הטענות אליה בלבד...

למכירה Subaru Justy 1.2 GLII 1992 יד ראשונה. שמורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשהרכב איבד שליטה מחוסר ניסיון לחצה על הברקס או לא הפנתה תהגה לכיוון השני...

אף אחד לא אשם בזה מלבד הנערה עצמה...

רוב הסיכויים שהייתה שתויה ובכלל בלי רישיון...

כל הטענות אליה בלבד...

אני מסכים במאה אחוז! :mad:

מה אתם מאשימים את הגדר את הכביש ואת הסבתא?! והכי מצחיק שאתם מאשימים את העמוד חשמל מה עוד?! הילדה נהגה בלי רישיון שיכורה סוף סיפור.

נהרגה? אשמתה הבלעדית ושאף אחד לא יתחיל לתרץ שהעמוד עומד דווקא שם... :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר כאן משהו ואני מקווה שלא תתנפלו עליי

ראיתי את המקרה בחדשות 2 ,

יכול להיות שגם לא הייתי מרוכז בחדשות אבל אמרתי דבר אחד באופן אינסטנקטיבי....

פלטתי מגיע לה והתחרטתי על כך כי לאף אחד לא מגיע למות לא משנה מה הוא עשה :cry:

אבל בכל זאת אין להאשים אף אחד חוץ מהנערה ומבעל האוטו, כי בסך הכל מה קרה פה בגדול ?

אדם ללא רשיון וכנראה ללא נסיון בכביש לקח כלי רכב ופשוט נסע בו באופן פרוע לא

בזהירות ללא אישור ממשרד התחבורה (רשיון ) וללא לימוד נהיגה בכלל כנראה.....

ואפילו אם הייתה נוהגת הכי זהיר שאפשר השורה התחתונה היא שהיא נהגה ללא רשיון

שיכורה לא שיכורה באופן זהיר או בפרעות היא כעת נושאת בתוצאות !

רק אני יגיד שמזל שאין עוד רכבים שנגררו לתאונה ואנשים היו יכולים לההרג רק בגלל שהיא רוצה

לנהוג ולעלות על האוטו במודע שאין לה רשיון ופשוט ללכת ולסכן את החיים של כולנו

אז אם אתם שואלים אם מגיע לה ? היא ביצעה עונש ומגיעה לה להענש אבל לא עונש מוות

זה בטוח לא.

יהי זכרה ברוך ושלא יהיו עוד תאונות, כי טוב לא יצא מזה ואני מקווה שאחרים ילמדו לקח,

אני חיכיתי 16 וחצי שנה ללמוד נהיגה למדתי במשך 8 חודשים של נהיגה עם המורה בלבד יגשתי לשלושה טסטים

וקיבלתי רשיון , האוטו היחיד שנהגתי עליו הוא של המורה שלי אם אני בתור חובב נהיגה

ורכבים יכלתי להתאפק אז אני מקווה שאחרים גם יצליחו ולא יתחילו לנהוג בלי רשיון ויסכנו

את כולנו בכבישים.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את המקרה של דודו קמלו ז"ל שמת בתאונת דרכים כאשר חבר שלו נהג ללא רשיון באור יהודה

והם התהפכו ודודו נהרג ועדיין אנו באור יהודה בטראומה וקשה לנו עם מותו.

שורה תחתונה:

מותר לנהוג ללא רשיון ? - אסור.

לרחם על פורעי החוק ? - להכנס בהם עד הסוף למען יראו ויראו.

להצטער על ההרוגים ? - כמובן לאיש לא מגיע למות.

כי בסך הכל למה יש חוקים ? ולמה צריך לשמור על החוק ולנהוג רק כשיש רשיון?

בשביל שמקרים כמו המקרים הנ"ל לא יקרו ולא יחזרו על עצמם וכדי שלא יהיה קטל בכבישים.

חוקקו את החוקים בשביל שלא יהיו הרוגים , ומה לעשות יש הרוגים , ולמה ? כי לא שומרים על החוק.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מאשימים את הגדר את הכביש ואת הסבתא?! והכי מצחיק שאתם מאשימים את העמוד חשמל מה עוד?! הילדה נהגה בלי רישיון שיכורה סוף סיפור.

זוהי שטות גמורה מה שאתה כותב. זה בדיוק מטרתה של תשתית סלחנית - להיות שם לטובתנו בטעויות שלנו. טעויות אנוש תמיד יקרו. אם זה נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מהירות מופרזת, היסח הדעת או לא יודע מה. התשתית היא זו שאמורה להציל אותנו מעצמנו.

לא יודע אם מיגון מתאים לעמוד הזה היה פותר את הבעיה (לפי מה שראיתי לא - המכונית נכנסה בו בכזה כוח ששום דבר לא היה מציל אותה כנראה...) אבל זה היה יכול לעזור. וכך גם גדרות הפרדה בתקן עולמי מהסוג שסופג אנרגיה, כבישים בשיפועים נכונים, סיבובים שאינם מתהדקים וכולי.

ראיתי את זה בחדשות ואלו באמת תמונות זוועה, אבל אנחנו חייבים לצאת מנקודת הנחה שתמיד יהיו הטיפשים שיסעו מהר מדי תחת השפעת אלכוהול, או לא יודע מה, ויכנסו להיגוי יתר מאסיבי בסיבוב שיטיס אותם לכיוון העמוד הקרוב - המטרה היא לשמור עליהם בחיים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהיא אשמה.

נכון שהטעות העיקרית בנסיעה הגורלית הזו היא שהיא נהגה בשכרות ללא רשיון...

א-ב-ל!

אם היו תשתיות מתאימות... אולי החיים שלה היו ניצלים...

חבר'ה! מדובר פה בחיים של בן-אדם... וככל שהטעות שלה גדולה... (והיא ענקית!) עדיין היא יכלה להיות איתנו...

בואו נתאר סיטואציה אחרת...

אדם מבוגר עם רשיון כבר 15 שנה, פיכח לחלוטין... מחליק על כתם שמן בכניסה לסיבוב באותו מקום ומאבד שליטה... ונכנס לעמוד חשמל הזה...

אז מה?! הוא לא היה אשם, כתם השמן העיף אותו לכיוון העמוד... והוא מת...

אז עכשיו מי אשם?

אם האנשים המתאימים יפקחו עיניים ויראו כיצד ניתן לחסוך במותם של חיי אדם ע"י שיפור תשתיות ובטיחות בכבישים! נוכל לחסוך עשרות הרוגים בשנה...

זה בדיוק כמו התאונה שהייתה לפני שבועיים עם הסימונים של מע"צ ליד כפ"ס...

אני לפעמים נוסע בכבישים... ואני רואה את ריבועי הבטון הענקייים שמחזיקים את עמודי המתח הגבוה... אני לא רוצה לחשוב מה יהיה אם מישהו יאבד שליטה (כתוצאה ממגוון מקרים שלאו דווקא תלויים בו - כתם שמן, צמיג שהתפוצץ, רכב שהתנגש בו והסיט אותו וכד'...), האיש יעוף לעבר קיר המוות והזה ויגמור שם את החיים שלו...

לא עצוב?! סתם למות בגלל רשלנות?

אני פשוט לא סובר את הזלזול בכל הנושא הזה...

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו תשתיות מתאימות... אולי החיים שלה היו ניצלים...

חבר'ה! מדובר פה בחיים של בן-אדם... וככל שהטעות שלה גדולה... (והיא ענקית!) עדיין היא יכלה להיות איתנו...

בואו נתאר סיטואציה אחרת...

אדם מבוגר עם רשיון כבר 15 שנה, פיכח לחלוטין... מחליק על כתם שמן בכניסה לסיבוב באותו מקום ומאבד שליטה... ונכנס לעמוד חשמל הזה...

אז מה?! הוא לא היה אשם, כתם השמן העיף אותו לכיוון העמוד... והוא מת...

ראשית, נפנף - אני לא מדבר נגדך אישית, אני פשוט מצטט את ההודעה שלך

1) אם כל הצער והיגון במותה של מיכל לוי ז"ל אני לא חושב שעניין התשתית פה הוא אלמנט שהיה יכול להציל את חייה.

מי שראה את התיעוד שהראו בחדשות ערוץ 2 וראה את מהירות הסגירה שלה בכניסה לפריים בטח שם לב למרחק הגדול שהיא עברה בכל שניה של צילום ביחס לרכבים האחרים. השוטרים אומרים שהיא נכנסה ב100 ומשהו קמ"ש. אני נוטה להאמין להם, בסופו של דבר - אין לה רישיון, היא אחרי לילה ארוך של מסיבה, שתויה (?) ואני נוטה להאמין שהיא לא הייתה עירנית באותו רגע. והמאזדה? הלאנטיס הכסופות לבנות האלה? אחלה אוטו. תאמינו לי, מניסיון, ההורים שלי מחזיקים אחת כזו אוטומטית, אתה אפילו לא מרגיש שאתה סוגר על מהירות גבוהה.

אז שוב, היא נכנסה ב-100 ומשהו קמ"ש, איבדה שליטה, הסתחררה, פגעה קלות ברכב (ל אמ.סי יוסי) ונכנסה בעמוד. שום מיגון שאינו יצוק מבטון או פלדה לא היה עומד במכה כזו.

תחשוב על התאוצה של הרכב, על המשקל שלו - מישהו אמר אנרגיה קינטית? משקל של עשרות טונות ושום מיגון לא היה עומד במכה כזו. בטח שלא גוף של אדם.

ובנוגע להשוואה השניה (עם כתם השמן).

יש הבדל תהומי ועצום בין שני המקרים. למרות שכאן אני מסכים איתך שמיגון הולם היה מציל את חייו של הנהג הנקלע לקטן השמן, בנאדם שנוסע על פי המהירות המצויינת לקטע זה ואינו נוהג בשכרות (?) ללא רישיון (!).

שני המקרים בסקאלה שונה לגמרי למרות תוצאתם הטראגית היכולה להיות זהה.

לא כ"כ נעים לי להגיד את זה, אבל אם היית מציב לי את שני המקרים (התאונה של לוי ז"ל וקטע השמן) ואומר לי שאני יכול לעצור את הזמן רק לאחד מהם ולהזהיר אותם לפני התאונה ובכך להציל את חייהם... אני די משוכנע שיש לך מספיק אינטליגנציה כדי להבין את מי הייתי מציל.

שיכורה לא שיכורה באופן זהיר או בפרעות היא כעת נושאת בתוצאות !

היא לא כ"כ נושאת בתוצאות. ברגע שהיא החזירה את נשמתה לבורא היא "שוחררה" מכל אחריות. מי שנושא כעת בכאב הם המשפחה שלה, והחברים שלה.

בנאדם שנהרג בתאונה איננו נושא את מעשיו, מי שנותר עם הכאב זה המשפחה והחברים.

לעומת זאת, בנאדם שנשאר נכה או צמח - זה כבר סיפור אחר...

כל הדברים אינם נאמרים בנימה אישית, אך זוהי דעתי. מתנצל אם פגעתי במישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי שטות גמורה מה שאתה כותב. זה בדיוק מטרתה של תשתית סלחנית - להיות שם לטובתנו בטעויות שלנו. טעויות אנוש תמיד יקרו. אם זה נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מהירות מופרזת, היסח הדעת או לא יודע מה. התשתית היא זו שאמורה להציל אותנו מעצמנו.

לא יודע אם מיגון מתאים לעמוד הזה היה פותר את הבעיה (לפי מה שראיתי לא - המכונית נכנסה בו בכזה כוח ששום דבר לא היה מציל אותה כנראה...) אבל זה היה יכול לעזור. וכך גם גדרות הפרדה בתקן עולמי מהסוג שסופג אנרגיה, כבישים בשיפועים נכונים, סיבובים שאינם מתהדקים וכולי.

ראיתי את זה בחדשות ואלו באמת תמונות זוועה, אבל אנחנו חייבים לצאת מנקודת הנחה שתמיד יהיו הטיפשים שיסעו מהר מדי תחת השפעת אלכוהול, או לא יודע מה, ויכנסו להיגוי יתר מאסיבי בסיבוב שיטיס אותם לכיוון העמוד הקרוב - המטרה היא לשמור עליהם בחיים.

רוני

אני מסכים שתשתית אולי יכלה למנוע את תוצאות אני לא מסכים שזה שטות מה שאמרתי. אבל אתה לא יכול לבוא להאשים את העמוד שעומד דווקא שם ואם זה היה קורה לה 50 מטר קדימה והיא הייתה מתנגשת בגדר הפרדה משמאל ונהרגת? מה אז? למה החומה מבטון?

גדרות ההפרדה יכולות לרכך קצת את התאונה לא להפוך מתאונה של הרוג לפצוע קל, אני יכול לתאר לעצמי שהיא הייתה טסה דרך הגדר הפרדה.

אני חושב שגם לרגע מסויים בלב אמרתי מגיע לה, למה? כי אנשים חסרי זהירות ונוהגים שיכורים חייבים לשאת בתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...