Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר שלושה שבועות ו-1,250 ק"מ עם אוקטביה TSI החדשה

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 4856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צבע מוצלח, היא נראית כמעט יפה אפילו ;-)

אגב, אם היתה אפשרות לבחור ריפוד בהיר (אני מניח שאין בליסינג) היה נראה אפילו יותר טוב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע היה פשרה. אני רציתי שחור, חברה שלי ירוק, בסוף זה מה שיצא :p

עדיין היא קצת מכוערת לטעמי.

בכלאופן, בגימור Ambiente אין ריפודים בהיר, רק ב-Elegance.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עיצובי סקודה הם בעיני עדיין קצת מזרח-אירופאים, במיוחד הפנסים האחוריים של האוקטביה, או המראה האחורי של הסופרב כולו, אבל הם רכבים שנמדדים בתמורה לכסף, ובסולם הזה הם מוצבים גובה. אני מאחל לך הנאה שלמה, ושדרוג ל- 1.8T בקרוב ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב טוב ומעניין. תודה!

יש לי אי אילו מחשבות לעתיד על הדגם הזה - וטוב לקרוא גם סקירה של "סתם בן אדם" והרושם שלו בשימוש יומיומי.

אם אפשרי - קח אותה בסוף השבוע להרי ירושלים (לא כביש 1) - הגברת שאיתך תהנה מרקפות ופרחים ואתה תספר על הסיבסובים ואחיזה בדרכים מעניינות.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק אומנם פחות מעניינת את רוב אנשי הליסינג/בעלי רכב חברה, אולם אני מניח שיעניין את מרבית האנשים. במשך 1,250 ק"מ, הצריכה הממוצעת עומדת על 7.9 ליטר ל-100 ק"מ. הנסועה כוללת כ-70% בין עירוני (עם פקקים לעיתים בבקרים) ו-30% עירוני. בנסיעה בינעירונית הרגל מעט כבדה על הגז, ולעיתים עלולה להגיע למהירויות אשר בצידן קנס כספי גבוה. הצריכה נמדדה ע"י מחשב הדרך, ולא על ידי מדידת בפועל בתדלוק. הדלק בשימוש הוא אוקטן 95.

צריכת הדלק שלי בפורטה טובה הרבה יותר אם כך, בנסיעות שהפרופיל שלהם הוא בין עירוני מובהק כמו שציינת אני לא עובר את ה 7.4 ל 100 ק"מ.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הפורטה, אבל בטח הרבה יותר טוב מהפוקוס שעמדה בממוצע על 10 ליטר ל-100.

בנסיעה בינעירונית נטו לאורך כ-100 ק"מ, במוד נהיגת סבתא, המחשב מדווח על 5 ליטר ל-100 ק"מ בממוצע הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...