Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf GTI מול Octavia RS

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רכב שנת 2004 , למה אתה חושב שזה מוזנח? לפי איזה סעיף מהסעיפים למעלה ?

מישהו שנוסע בלי מאוורר מנוע זה נשמע לך כמו רכב שמור ? או כמו בעלים שהשקיע ברכב את הנדרש? נשמע לך סביר להמשיך לנהוג ככה ברכב ?

מושב קרוע נשמע לך כמו משהו לא מוזנח ?

נזילות שמן, "רעש של ניצוץ" , אין מערכת וכו' , נשמע כמו אופורטוניסט שמחפש להעיף את הרכב כי התחיל לעשות בעיות.

זה שאין מערכת אומר שזה בעלים שחוסך שקל לשקל ואפילו לא שם רדיו דיסק פשוט ורמקולים סטנדרטיים בשביל ההרגשה של הקונה.

אני לא אתפלא גם אם חסך באחזקה.

אני מסרתי את הרכב שלי למשל, מיושר קו לחלוטין ולא פירקתי את המערכת בכלל (כוללת מגבר, קומפוננטים וכו'..)

זה רכב שראוי לדרוש עליו מעל המחירון ,כפי שהVRS הזו נשמעת, לדעתי היא שווה מחירון מינוס.

שאל את הבחור שויתר על הרכב למה באמת ויתר עליו.

בכלל ,יש לי תחושה שבכלל לא הלכת לראות את הרכב כמו במקרים האחרים ואז זה בכלל לא רלוונטי

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחינת המאוורר מה שהיה שם זה שהמאוורר הקטן עבד כשהרכב התחמם, לא יודע אם עשו שם קומבינה והחליפו את הכבלים כך שמאוורר הקטן יעבוד במקום הגדול, בכל זאת המזגן עבד בסדר.

הכסא נהג - ככה הוא קנה את זה, כי לפני כמה חודשים שאותו רכב הוצע למכירה היתה לו את הבעיה הזאת.

וכן הלכתי במיוחד לחולון בשביל לראות את האוטו!

והייתי אמור היום ללכת ולקחת לבדיקה אבל בגלל סיבה אישית לא יכולתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה, נשמח אם תדווח פה בהמשך על דברים שיצוצו לך. אני - עם קומבינה כזו - לא הייתי מתעסק. אני מניח שברור לך שרמת הקירור של המאווררים שונה, וגם אם הקירור של המאוור הקטן מספק, הרי שהוא עבד הרבה יותר ממה שמתכנן המאוורר תיכנון עבורו... בנוסף, מה קורה בקיץ? או בימים חמים אחרים בהם צריכים מאוורר גדול+קטן? הוא לא נסע ברכב בימים בהם היו מעל 24 מעלות בחוץ? או שנדמה לו שכאן זה צפון איטליה ומזג האוויר נוח רוב השנה?

הייתי מחליף גם אותו אם אתה מחליט לרכוש את הרכב. אני, כמו שכבר רמזתי מקודם, הייתי עובר הלאה. זה לא רכב שכדאי להשכיב עליו 40K. זו דעתי האישית לפחות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאוורר הקטן עבד למרות שהמזגן היה כבוי, וזאת בדיוק "הקומבינה" שהקטן הוא זה שמקרר את המנוע.

רק על הקומבינה הזו הייתי פוסל את הרכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם מהרכב גרוטאה :) למרות כשהתקשרתי לרון הוא אמר שהאוטו בסדר אבל יש לו כמה רג'יקטים וצריך להוריד במחיר.

נראה לי לפי איך שכולכם נגד הרכב הזה אני מרגיש שאני "נלחם" בכם נגד עצמי, אתם אומרים "אל תיקח" ואני אומר "אבל האוטו בסדר, נוריד את הרג'יקטים ואתקן אותו, ואקבל תמורה די טובה"

אני כבר לא יודע מה לעשות :shock:

קבעתי איתו שאני אתקשר בחמישי ואם זה עדיין אקטואלי אז איסע אליו עוד פעם בשישי וניקח לבדיקה.

ואם בכל זאת ארצה לקחת אותו עם כל התוספות וכל הבעיות, כמה נראה מחיר הגיוני?

ואם רון יגיד שהתיקונים יעלו 4,000 אז עד כמה אפשר להסתמך על המילה של רון? 4,000 זה 4,000 או שזה איכשהו יקפוץ ל 10,000 בגלל כל מיני דברים שהוא לא ראה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב הזה שווה מחירון במקסימום של המקסימום וגם זה יותר מדי. להערכתי תהיה לך כאן השקעה גדולה.

קלאץ' סדר גודל של 3-3.5K במקרה הטוב (אמרת מפריד גבוה), הסיפור של המאוורר (מאוורר מקורי להערכתי 4 ספרות)

כסא מקורי, לך תדע מאיפה וכמה יעלה להשיג או לתקן ,

כמו כן תמיד יהיה חשש שהמנוע הגיע לרתיחה לפני שעשו את הקומבינה של המאווררים וזה כנראה בשל בעל רכב שלא רצה להשקיע במאורר מקורי (להערכתי סדר גודל של 4 ספרות בשקלים לפני עבודה).

אני אגיד את זה בכנות ואני מקווה לא לפגוע בבעל הרכב הקודם : לא קונים רכב מקמצנים. מי שקימץ באחזקת הרכב, אחר כך זה יתפוצץ לקונה בפרצוף. אחרי שתגיע לרמת הכרות אינטימית עם הרכב אתה תבין איפה עוד חסכו ואיפה עוד קימבנו.

אף אחד לא נלחם בך, פשוט אומרים דוגרי את האמת. לי אישית לא אכפת אם תקנה או לא תקנה את הרכב הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה האמיתית של הרכב הזה שכבר משהו כמו שנה אין לו בעלים אוהב שישקיע בו כסף וידאג לתקינותו. בשנה הזאת רק הורידו ממנו דברים ועשו כל מיני קומבינות כמו שתיארת. המאוורר הזה ככה לפחות 9 חודשים רק ממה שאני יודע.עבר לפחות כמה אלפי קילומטרים כאלה. תעשה אתה 1+1.

על רון תסמוך בעיניים עצומות,אני לפחות סומך,אבל כמו אף אחד גם הוא לא נביא,הוא לא יודע איך הרכב מתוחזק ואיך הוא ננהג,ומתי הראש מנוע יכול לקפוץ.

לי הכי הפריע שאת הרכב אי אפשר להחזיר למצב סטנדרטי,וחבל להשקיע המון כסף על רכב שביום אחד של שוטר מתוסכל יורידו לך אותו מהכביש עם קנס וסיפור מההפטרה.שיקול שצריך לקחת בחשבון.

עצה שלי מנסיון בתור אחד שהיה בדילמה שלך לפני כמה חודשים...דבר עם רון,יש מספיק גולף ג'יטיאיי שמטופלות אצלו שנמצאות במצב הרבה יותר טוב,הוא יוכל להמליץ לך על רכב שמור ומתוחזק,תעשה קניה יותר חכמה ופחות אימפולסיבית אבל לפחות כלכלית אתה תעשה את הבחירה החכמה יותר.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאץ' סדר גודל של 3-3.5K במקרה הטוב (אמרת מפריד גבוה)

הוא אמר שזה קלאץ' קרמי (אין לי מושג מה זה אומר) וזה קלאץ' יחסית חדש "וככה צריך להיות וצריך זמן עד שמתרגלים".

אשמח להסבר אם מישהו מכיר את זה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מטריד ברכב הזה זה נושא המאוורר וכמה זמן הוא נוסע כך (או חמור יותר, איך גילה שהמאוורר לא עובד? האוטו התחמם? כמה התחמם?). על כל השאלות האלו לא תקבל תשובות מאף אחד והיא תתקבל רק בהימור (יקר) לאחר מספר חודשי בעלות של הרכב.

כל שאר הריג'קטים ניתנים להערכת מחיר ולא מהווים לדעתי בסיס לפסילת הרכב. סה"כ הרכב נותן הרבה מאוד תמורה במחיר הזה לעומת מה שיש לשוק המשומשת להציע. אם אתה נעול על הרכב אני הייתי לקוח את הרכב במחירון +- 2000 ש"ח ולוקח סיכון רציני לגבי נזקי ההתחממות (אם היתה). במקרה הטוב הרווחת והאוטו תקין מכנית ובמקרה הרע תצטרך לעשות חצי אוברול ולהשקיע כמה אלפי ש"ח שעדיין ישאירו את העסקה כדאית.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דרך לבדוק מה המצב של המנוע אם הוא התחמם בעבר או לא ? לא רואים את המצב דרך חיבור סורק למחשב או בדיקת קומפרסיה או לא יודע מה ?

האמת, האוטו נוסע די חזק והוא גם נראה טוב, אם יש בו רק את הריג'יקטים כמו שתיארתי למעלה בלי בעיות שאסי או בעית המנוע שמתחמם (שיכול להיות שלא קיימת?), אז נראה לי שאפשר להוריד את המחיר ולשלם עוד קצת על ישור קו, ולקבל תמורה יותר טובה ממה שאפשר לקבל במחיר הזה מ GTI (שמקסימום תהיה שנת 99 במצב שמור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...