Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf GTI מול Octavia RS

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה חושב שתקבל אחד מהרכבים הללו,במידה והוא שמור ומושקע, במחיר קרוב למחירון, תחשוב שנית.

אני כבר מכיר אותך ואת הרכבים שחמקו לך מבין האצבעות בשביל עוד 1000-2000 ש"ח :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון מה שאתה אומר, אבל אני שואל על מחיר ריאלי כדי לדעת כמה לפי השוק הרכב הזה שווה פחות או יותר.

במקרה הזה אני מוכן לשלם כמה אלפים מעל למחירון וזה עדיין יהיה מחיר ריאלי לעומת גולף GTI (כי זה רכב שנת 2004).

סתם לדוגמא: 50,000 ש"ח תמורת הרכב הזה הוא הרבה יותר ריאלי מ 50,000 תמורת גולף GTI שנת 2000!

לפי לוי יצחק: 43 לפני שקלול, 38.5 אחרי שיקלול.

אז כמה הוא שווה באמת לפי הערכתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית מחירו ינוע סביב ה45K-50K.

גם מבחנתי עדיף לשים את הסכום הנ"ל על הRS.

יותר חזקה, יותר חדשה, יותר מאובזרת, יותר ייחודית.

אבל מדוע שלא תתקשר ותשאל?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתלחה קצת חשדתי בגלל שלבעלים יש אותו רק 4 חודשים והוא רוצה למכור, הוא אמר שהוא צריך את הכסף לעסק משפחתי, אני עדיין לוקח את זה בערבון מוגבל

:)

היום נסעתי לראות את האוטו, הוא נראה במצב טוב, הבעלים גם נראה בחור נחמד ולא נראה רמאי.

האוטו נוסע חזק מאוד בלי בעיות.

הוא אמר שנעשתה לו בדיקה במוסך רון לפני שבוע, והתוצאות הם כאלה:

1-שילדה+גיר+מנוע- בלי בעיות

2-קרטר של האגן שמן מרותח (מרותך?)

3-צריך להחליף תפוחי הגה

4-מאוורר מנוע (מאוורר גדול) מקצר וצריך להחליף

לגבי 1: התקשרתי היום לרון והוא אמר שהוא לא בודק שילדה בכלל!! וזה נשמע לי קצת מוזר שהבעלים אמר משהו ורון אמר משהו אחר.

לגבי 2: יש מצב שקיבל מכה מאיזה אבן? או שעבר תאונה?

עוד כמה נקודות שראיתי:

5-יש רעש של ניצוץ במנוע, זה רעש כאילו שאחד הפלאגים עושה ניצוץ אבל שומעים את הניצוץ ממש טוב כאילו שאתה מחזיק את הפלג ביד.

6-היתה נזילת שמן באחת מהצינורות

7-מושב נהג קרוע וצריך לתקן/להחליף

8-אין מערכת בכלל (הבעלים פירק אותה), אין רדיו דיסק ואין אפילו רמקולים פשוטים בדלתות, אין כלום!

אני מעוניין לסגור איתו מחר, לפני זה אני לוקח את הרכב לבדיקה במכון לבדיקת פחחות ומרכב (ואולי גם בדיקת מנוע), אחרי זה איקח לרון לעוד בדיקה ולראות כמה עולים התיקונים (למרות שרון אמר שהוא לא נמצא מחר ויש את המנהל והוא יודע את העבודה טוב מאוד, אני מקווה שזה המצב)

אני מאמין שבבדיקה הבאה במכון ואצל רון יש מצב שיופיעו עוד בעיות כמו הנזילה והניצוץ ויכול להיות שהתיקון לא זול.

עכשיו המחירון של הרכב הוא 38400 לפי לוי יצחק, כמה אתם חושבים שיהיה מחיר ריאלי שלו אחרי מה שתיארתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר רון העריך שישור קו כולל יעלה באיזור ה4K. זה בדיוק למה לא רכשתי את הרכב. המוכר דרש מעל המחירון,הרבה מעל,כאשר לרכב יש ליקויים שממש לא התאימו למה שהוא מבקש.

עם כל הכבוד לרכב נדיר או לא,כאשר מבקשים מעל המחירון זה לא יכול להיות על סמך היותו נדיר בלבד,הרכב צריך להיות תקין מכנית. לגבי הבעלים הנוכחי אין לך מה לחשוד,הוא עשה טרייד רכבים עם הבעלים הקודם.הרכב הקודם שלו היה הרבה יותר חזק ונדיר.

ורון באמת לא עושה בדיקת שילדה.את זה צריך לבדוק אצל פחח.ממה שאני זוכר השילדה נקיה אבל הרכב עבר תאונות פח לא מעטות.

בהצלחה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למכון בדיקה ותבקש לעשות רק בדיקת שילדה ופחחות, זה עולה זול יותר.

עקרונית נפלת על יום רע, פורים זה יום שהרבה אנשים נמצאים בחופש והרבה מקומות עושים "גשר".

הייתי מחכה ליום ב'.

על פניו הרכב נשמע מוזנח , גם אם הייתי מוכר מחר את הרכב שלי, הייתי דואג שהוא יהיה ללא רבב בשעת המכירה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו הרכב נשמע מוזנח , גם אם הייתי מוכר מחר את הרכב שלי, הייתי דואג שהוא יהיה ללא רבב בשעת המכירה.

זה רכב שנת 2004 , למה אתה חושב שזה מוזנח? לפי איזה סעיף מהסעיפים למעלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתלחה קצת חשדתי בגלל שלבעלים יש אותו רק 4 חודשים והוא רוצה למכור, הוא אמר שהוא צריך את הכסף לעסק משפחתי, אני עדיין לוקח את זה בערבון מוגבל

:)

בהנחה שהוא יקנה רכב אחר - במה בדיוק זה יציל את העסק המשפחתי ומהו?

היום נסעתי לראות את האוטו, הוא נראה במצב טוב, הבעלים גם נראה בחור נחמד ולא נראה רמאי.

האוטו נוסע חזק מאוד בלי בעיות.

הוא אמר שנעשתה לו בדיקה במוסך רון לפני שבוע, והתוצאות הם כאלה:

2-קרטר של האגן שמן מרותח (מרותך?)

3-צריך להחליף תפוחי הגה

4-מאוורר מנוע (מאוורר גדול) מקצר וצריך להחליף

כלומר לא עובד בכלל? אז מה מצנן לו את נוזל הקירור? נשיפה של פיות שהוא פוגש בדרך?

לגבי 2: יש מצב שקיבל מכה מאיזה אבן? או שעבר תאונה?

למה אתה צריך לנחש? לא היתה לו תשובה בשבילך?

עוד כמה נקודות שראיתי:

5-יש רעש של ניצוץ במנוע, זה רעש כאילו שאחד הפלאגים עושה ניצוץ אבל שומעים את הניצוץ ממש טוב כאילו שאתה מחזיק את הפלג ביד.

6-היתה נזילת שמן באחת מהצינורות

7-מושב נהג קרוע וצריך לתקן/להחליף

8-אין מערכת בכלל (הבעלים פירק אותה), אין רדיו דיסק ואין אפילו רמקולים פשוטים בדלתות, אין כלום!

ואתה עדיין מעוניין לסגור איתו?

עם כל הכבוד לנדירותו או לא של הרכב, נשמע לי חתול בשק. מחירון לא הייתי נותן בטוח, ומניחוש שלי יש פה השקעה של לפחות 10K - ולא 4K. משום שלא נמכרים הרבה רכבים כאלה, גם אין הרבה חלפים משומשים, וזה אולי חלק מהבעיה בתחזוקתו. מי שקונה רכב ב- 40K כנראה לא ממש מתקן כל דבר שדורש תיקון. לא מכיר את האדם הספציפי, אבל בוודאי שאם הוא מתכוון להחזיק את הרכב ארבעה חודשים הוא לא ישקיע בו. בעיני, לקנות רכב ספורט לא מתוחזק זו בעיה, וכזה שהוא גם בלוי מבפנים זה פוגע בכלל בהנאת הרכישה. לשיקולך, כמובן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכת לראות את הרכב,

כמה הבעלים מבקש?

עידן

בהתחלה כולל מערכת כולל כל התוספות הוא רצה 53000 (המחירון 38400)

אחרי שהוא פירק את המערכת (ונראה לי עוד כמה דברים קטנים) אז סגרנו בטלפון על 45000

עכשיו לפי כל התגובות שלכם, נראה לי שגם 40000 זה יותר מדי!

ועוד לא לקחתי את זה לבדיקת מכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לנדירותו או לא של הרכב, נשמע לי חתול בשק. מחירון לא הייתי נותן בטוח, ומניחוש שלי יש פה השקעה של לפחות 10K - ולא 4K. משום שלא נמכרים הרבה רכבים כאלה, גם אין הרבה חלפים משומשים, וזה אולי חלק מהבעיה בתחזוקתו. מי שקונה רכב ב- 40K כנראה לא ממש מתקן כל דבר שדורש תיקון. לא מכיר את האדם הספציפי, אבל בוודאי שאם הוא מתכוון להחזיק את הרכב ארבעה חודשים הוא לא ישקיע בו. בעיני, לקנות רכב ספורט לא מתוחזק זו בעיה, וכזה שהוא גם בלוי מבפנים זה פוגע בכלל בהנאת הרכישה. לשיקולך, כמובן.

אבל החלקים שלו דומים ל GTI ולסיאט לאון ואודי A3 , לא ?

הוא אמר שהוא לא תיכנן לרכוש רק ל 4 חודשים אבל הוא ניאלץ למכור.

אני לא יודע, לפי התגובות שלכם כאן אני מרגיש שאני הולך לכיוון של ביטול העיסקה ולא לקנות אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל החלקים שלו דומים ל GTI ולסיאט לאון ואודי A3 , לא ?

הוא אמר שהוא לא תיכנן לרכוש רק ל 4 חודשים אבל הוא ניאלץ למכור.

אני לא יודע, לפי התגובות שלכם כאן אני מרגיש שאני הולך לכיוון של ביטול העיסקה ולא לקנות אותו.

התגובות שלנו לא צריכות להכתיב לך מה לעשות. אם על אף כל המגרעות הבולטות לעין אתה עדיין רוצה את הרכב בשל מה שהוא מספק (או יכול לספק) - קח אותו לבדיקה, זה שווה את ה- 400 ש"ח או כמה שזה לא עולה, ותחליט אחרי זה. גם אם אתה עדיין רוצה את הרכב וגם בכמה אתה מוכן לקחות אותו. הרי כל רכב משנתון כזה יצריך יישור קו כלשהו. השאלה היא אם מה שיגלו בבדיקה הוא יישור קו שאתה מעוניין להשקיע בו.

סתם הערה - לא הבנתי אם שאלת אותו מה הוא קונה במקום, כדי "לעזור" לעסק שלו. הרי אם הוא פירק את המערכת הוא יעשה איתה משהו, לא? [ואם אני טועה והוא באמת עוזר לעסק משפחתי בכסף הזה - אני מתנצל על המרכאות]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לא שאלתי אם הוא מתכוון לקנות משהו או להשקיע את הכסף בעסק, גם לא שאלתי איזה עסק בכלל.

לגבי השיפורים, יש שם בוסט-קונטרול שהבנתי שהוא מכוון לניצול 75% אחוז מהטורבו, גודש על 1.6 באר, יש קלאץ' קרמי שמפריד גבוהה, צנרת ישירה 2.7 אינץ' (או משהו דומה), פורק לא שקט (אין לי מושג איזה פורק, אבל הוא אמר שזה בינוני עם מעט רעש ולא גדול כמו אלה שמתקינים על אימפריזות), אינטרקולר.

בגדול אין לי מושג מה המשמעות של השיפורים האלה ואם הם משפיעים על אמינות המנוע.

אם נחשב את כל הריג'יקטים והשיפורים, נראה לי אני אתחיל עם 45,000 ואוריד את העלות של התיקונים ואז אציע את מה שנשאר.

למשל אם יעלו רג'יקטים ב 4,000 אז אני אציע לו 41,000, נשמע סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, סביר למי? אם לך ולו - אז יופי.

מה שסביר לאנשים כאן, שלא מכירים אותך ואת המוכר, לא רלבנטי ולא יספק לך "חיזוק" אמיתי למחיר. בסופו של דבר, עובדה שעדיין לא מכר את הרכב, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...