Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf GTI מול Octavia RS

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הכבוד,כל מה שמתואר כאן לגבי הרכב היה כך גם שאני הלכתי עם רומן לבדיקה. להגיד שהוא תוחזק היטב זה לא ממש נכון.

ייתכן ובגלל שעמד למכור אותו לא תיקן וקצת חיפף בחודשים האחרונים.

לאחר הבדיקה רון נתן לרכב ציון 6.5-7,לא ממש ציון לרכב מתוחזק. אני מכרתי רכב נדיר לא פחות ואפילו יותר, שנת ,2002, שעבר בדיקה במכון ללא כל רג'קט למרות שבדר"כ הם רגילים לכסת"ח את עצמם,אז קצת פרופורציות לא יזיקו.

שיהיה בהצלחה.

אני מאוד שמח שבשבילך טיפול של 3 -4 אלף זה אוטו לא מתוחזק.

ככה יצאה לי להיות אם אחד הרכבים המהנים,אפילו שלתקופה מאוד קצרה.

מאוד מעניין על איזה רכב אתה נוהג עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ארט, כנראה שההגדרה אצלך לרכב מתוחזק ברמה גבוהה היא שגויה

רכב כדוגמת שלך או כל רכב ספורט שנמכר מעל המחירון ובצדק זה רכב שאתה לא צריך להשקיע שקל אחרי שאתה קונה אותו.

נראה לך שתמכור את הרכב חזק מעל המחירון רק בגלל שהרכב יחסית לא נמכר הרבה אבל יש לו הרבה ריגקטים?

צריך להיות קצת מחובר למציאות, ואם הרכב בדרך כלל נמכר נניח ב-10 אלף מעל ויש ריגקטים של 5 אלף אז אתה לא תמכור אותו ב-10 מעל אלא בסביבות ה-5..

צריך להיות ריאלים.

ויעידו לך על זה אנשים כאן שמכרו את הרכב שלהם מעל המחירון

את הרכב הקודם שלי מכרתי אחרי טיפולים + טנק דלק מלא, והמחיר היה בהתאם.

אבל אתה לא יכול לדרוש מה שבא לך.

מקווה שהצלחת להבין את הנקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף שמן זה לא נחשב לתחזק. זה דבר אלמנטרי ,גם לא צריך להגזים - מרווח טיפולים על פי היצרן הוא כל 15K, מספיק לעשות טיפול כל 10K.

איפה הרכב מטופל? יש לו הסטוריית טיפולים מסודרת ועקבית או שזה טיפולים בבית ?

בוא תקבל קצת אינדיקציה: הרכב שלי נמכר דו ספרתי מעל המחירון ואני לא אפרט כי אולי הקונה גולש פה בפורום (זה לא בחור מהפורום בעקרון) , אבל מדובר ברכב שעבר טיפולים כל 10K עם חלקים מקוריים בלבד [הסטוריית טיפולים מסודרת מהיום הראשון, טופל 7 שנים בחברה ואחר כך אצל רון] , אחרי טיימינג, 25K ק"מ אחרי קלאץ' חדש, צמיגים חדשים, טסט, מערכת , אינטריור במצב מושלם, חיצונית במצב מושלם (למעט מקרה מצער שקרה ביום המכירה), ק"מ נמוך, יד נמוכה , כל צנרת הגומי הוחלפה בצורה יזומה, ברקסים חדשים קדימה אחורה , פורק פורג' חדש, פלאגים חדשים ועוד לא מעט דברים שכבר הספקתי לשכוח.

יש לך משהו שמתקרב לזה? אם כן - אז מגיע לך מעל המחירון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחת התגובות הכי מדאיגות ואין לי מושג איך פיספסתי אותה:

הבעיה האמיתית של הרכב הזה שכבר משהו כמו שנה אין לו בעלים אוהב שישקיע בו כסף וידאג לתקינותו. בשנה הזאת רק הורידו ממנו דברים ועשו כל מיני קומבינות כמו שתיארת. המאוורר הזה ככה לפחות 9 חודשים רק ממה שאני יודע.עבר לפחות כמה אלפי קילומטרים כאלה. תעשה אתה 1+1.

על רון תסמוך בעיניים עצומות,אני לפחות סומך,אבל כמו אף אחד גם הוא לא נביא,הוא לא יודע איך הרכב מתוחזק ואיך הוא ננהג,ומתי הראש מנוע יכול לקפוץ.

לי הכי הפריע שאת הרכב אי אפשר להחזיר למצב סטנדרטי,וחבל להשקיע המון כסף על רכב שביום אחד של שוטר מתוסכל יורידו לך אותו מהכביש עם קנס וסיפור מההפטרה.שיקול שצריך לקחת בחשבון.

עצה שלי מנסיון בתור אחד שהיה בדילמה שלך לפני כמה חודשים...דבר עם רון,יש מספיק גולף ג'יטיאיי שמטופלות אצלו שנמצאות במצב הרבה יותר טוב,הוא יוכל להמליץ לך על רכב שמור ומתוחזק,תעשה קניה יותר חכמה ופחות אימפולסיבית אבל לפחות כלכלית אתה תעשה את הבחירה החכמה יותר.

יש לי כמה שאלות לגבי זה:

1-איך אתה יודע כמה זמן הוא נסע ככה עם המאוורר ?

2-מה זאת אומרת אי אפשר להחזיר למצב סטנדרטי?

3-איך יכול שוטר להוריד אותו מהכביש? איזה דברים לא חוקיים קיימים שם?

4-אם אתה אומר שאי אפשר להחזיר למצב סטנדרטי ויכול להיות שיורידו אותו מהכביש, אז במצב כזה אני נתקע עם רכב לא נוסע שרק יכול לשמש כחלקי חילוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח כבר את האוטו לבדיקה,כול אחד נהיה נביא על סמך שמועות כאלו ואחרות.

הכי קל זה לחזור לסטנדרת,ומנסיון אני אומר לך.

כול הת'רד הזה נהיה טלפון שבור שרק מכניס אותך לסרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא לחוץ למכור את האוטו . ואנשים כמו הקונה שימשיך ל...ן תמוח לאנשים אחרים . הוא עושה בדיקת רכב בפורום במקום לקחת את האוטו לבדיקה. שגם נאמר לו על כל התקלות ומה אני אסדר. והוא במקום לקחת את האוטו לבדיקה מז.. ן תמוי כמו י הפורום. אפילו שאמרתי לו שאני מתחייב על כל מה שאמרתי. אייל אני ממש גאה בך . וכנהוג היסטורית טיפולים מאוד מסודרת.ממש מצטער על התגובה אבל זה פשוט מוציא תעצבים,כל אותם הבוחני פורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ART אין צורך להתעצבן, סגרנו ביום ראשון שאם זה עדיין אקטואלי אני אבוא לקחת לבדיקות ביום שישי.

בינתיים יש לי אופציה להתייעץ עם אנשים עד לבדיקה, בשביל זה קיים הפורום, לא ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תעשה טובה וקנה כבר משהו, כואב הלב כבר על כל הרכבים השמורים שחומקים לך בגלל כמה אלפים לפה או לשם.

בהצלחה איש :wink:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תעשה טובה וקנה כבר משהו, כואב הלב כבר על כל הרכבים השמורים שחומקים לך בגלל כמה אלפים לפה או לשם.

בהצלחה איש :wink:

כל הרכבים השמורים ?

היו רק GTI אחת סטנדרטית עם קצת בעיות (קלאץ' שצריך החלפה וכמה דברים קטנים) ואחת אחרת שנת 99 שביקש עליה 80,000 ש"ח!!!

כל שאר הרכבים היו עם נתונים רגילים (או פחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב מציע קצת להיכנס לפרופורציות.

לבעל הרכב,אף אחד לא אמר שהרכב גרוטאה.בזמנו לפני הבדיקה של הרכב הנ"ל הייתי בבדיקה עם אוקטביה נוספת צהובה,רון אחרי בערך 10 דקות של בדיקה נתן לה 3 והפסיק באמצע.אז באמת שיש יותר גרועים.

סה"כ במשך השנים הושקעו על הרכב סכומיים נכבדים,את זה אי אפשר לקחת. זה שבשנה האחרונה הרכב נמצא מתחת לסטנדרט הרצוי,בטח ובטח לחובבי הגה,לא פוסל אותו לחלוטין. כמו תמיד הכל עניין של מחיר. אני מתוודה שגם לאחר הבדיקה רציתי את הרכב ורק בגלל חוסר גמישות מבחינה כספית של בעל הרכב העסקה לא יצאה לפועל. להגיד שאני מצטער על כך? ממש לא. את הבחירה שלי עשיתי ואני חי איתה לטוב ולרע.

כמו כן אני יודע איזה רכב היה לך לפני,ואני בטוח שממנו נהנית קצת יותר :). אז בוא נשמור על תרבות כי לתקוף אנשים כאן על בסיס אישי זה לא לעניין.

לפותח השרשור,את כל השאלות ששאלת אני ממליץ לך להפנות לרון,בדיוק כמו שאני עשיתי. אני לא בעל מקצוע ולא מתיימר להיות וכל מה שנאמר על ידי בהקשר לרכב הם הדברים שאני שמעתי מרון בזמן ולאחר הבדיקה.

את רוב המידע קיבלת,את כל השאר איש מקצוע מוסמך כמו רון יוכל להשלים לך,דבר איתו (הוא אפילו איש נחמד מאוד :))תאסוף את כל המידע שאתה צריך,שב עם עצמך ותחליט אם אתה רוצה או לא,ובאיזה מחיר. אם תגיע להסכמה עם המוכר,תתחדש,יש לך רכב נדיר וחזק שבהשקעה כספית יוכל לחזור לחיי הזוהר שלו. אם לא,"מציאות" תמיד באות והולכות,תחכה לרכבת הבאה.כקונה,הכוח בידך.את זה אל תשכח.

שוב,שיהיה בהצלחה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון ארט, עם התנהלות וגישה עילגת כזאת אתה לא תמכור את האוטו בקרוב, קצת בושה זה תמיד טוב עדיף שלא תגיב ולאדון הקונה - אני מקווה מאוד שלמדת עם איזה אדם יש לך עסק, אני לא הייתי קונה אוטו ובשום מחיר מאדם כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביתר קצת פחות דיבורי הבל לא יזיקו לאף אחד, אל תדבר מה שאתה לא יודע.

אתה לא מכיר את הבן אדם אז ממה אתה מסיק איזה סוג של אדם הוא?

אני גם הייתי מתנהג כמוהו אם היו מלכלכים על לי הרכב מבלי לראות אותו אפילו פעם אחת.

דרך הפורום אפשר לתת לו חוות דעת על הרכב בכללי וזהו זה, מעבר לכך רק בוחן רכב מוסמך לתת תשובות מקצועיות.

אם אני לא טועה אז לבעל הרכב הייתה בעבר s4 די מיוחדת שנמצאת עכשיו בידיים טובות מאוד.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לא הבן אדם אם האס.

הוא החליף ואז אני קניתי את האוטו לפני כ4 חודש.

מאז התחלתי ישור קו לאט לאט.

הבעיה שמדברים פה באמת דברים שממש אבל ממש אין להם מושג ואין להם את האפשרות לבדוק בפורום.

אביתר על תדאג אני בן אדם די נחמד.

עד עכשיו כל אוטו שמכרתי נישארתי בקשר אם הבעלים החדשים של הרכב.

אבל כשאני פותח שרשור של 5 עמודים ואני רואה רק תגובות שהן לא לעניין ולא קשורות למציאות חלקן.

אז כן גם לי מותר להגיב קצת בזעם וזה סביר לכל אדם אם הגיון בריא.

גם לא רואה שום סיבה לשלולל את האר אס הצהובה, יש לה בעלים חדשים וכמו שהבנתי הוא מבסוט עד השמיים,ואני שמח בשבילו.

תשמרו סך הכל על פרופורציות,ככל שיהיה לכם יותר הודעות ממש לאאומר שאתם מביני רכב או בוחני אינטרנת.

שבוע טוב לכל עובדי הקומפיוטסט.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה לכל הצדדים.

חשבתי על זה קצת ולדעתי הבעיה טמונה בכך שיש לאנשים שונים סטנדרטים שונים בנוגע למה נחשב רכב שמור.

זה נכון שאי אפשר לבדוק רכב מעל גבי האינטרנט אבל כשמובאות כאן עובדות ברורות פלוס מידע מפורט מאדם שבדק את הרכב ע"י מוסך שנחשב לאחד האמינים ביותר (אם לא ה...) אז כן יש מספיק חומר לדיון.

בכל מקרה, מי שבאמת מעוניין ברכב מן הראוי שיקום מהכסא ויקח אותו לבדיקה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...