Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf GTI מול Octavia RS

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממה שראיתי זה היה עולה ל 1.6 אחרי שלוחצים גז, ואז יורד כשמשחררים.

הוא אמר שהוא כיוון את זה אצל שני בחורים רוסים שמומחים לזה (נראה לי באשדוד?), והם כיוונו את הבוסט קונטרול להספק יותר נמוך ממה שהיה כאשר קנה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבעלים של הרכב

אייל מכל התגובות שלך שקרעתי ולא רק פה אתה פשוט ליצן.

אפילו שאני לא חייב לאף אחד כלום וכל אחד יכול לקחת את הרכב לבדיקה.

תקלה של המאוורר התגלתה אצל רון לפני שבוע בבדיקה שעשו לרכב.

בעיקרון שתי המאווררים אמורים לעבוד יחד.(לא לא עשו שום קומבינה שמאוורר אחד רק עובד)

וכן קניתי את הרכב לפני 4 חודש ואני צריך את הכסף עכשיו,לא ניראה לי עניין של מישו מכם פה למה אני צריך את הכסף, ולמי שיש ספקות לוקח את הרכב לבדיקה במוסך.

אני לא ברחתי בשום אופן מבדיקה.

וסיפרתי לבחור את כל מה שעלה בבדיקה הראשונה.

אי סידור מאוור נובעת מחוסר זמן ואי שימוש ברכב.

ולא עשו שום קומבינה(בודקים את זה במוסך)

כל אלו שהחליטו לפתוח קומפיוטסטס בפורום זה ממש לא מוסיף כלום לסטטוס שלכם כלום,כי רובכם מדברים שטויות באוויר.

ובגלל זה אני נותן את האוטו לכל בדיקה שהיא

המשך שבוע נעים לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שנוסע בלי מאוורר מנוע זה נשמע לך כמו רכב שמור ? או כמו בעלים שהשקיע ברכב את הנדרש? נשמע לך סביר להמשיך לנהוג ככה ברכב ?

מושב קרוע נשמע לך כמו משהו לא מוזנח ?

נזילות שמן, "רעש של ניצוץ" , אין מערכת וכו' , נשמע כמו אופורטוניסט שמחפש להעיף את הרכב כי התחיל לעשות בעיות.

זה שאין מערכת אומר שזה בעלים שחוסך שקל לשקל ואפילו לא שם רדיו דיסק פשוט ורמקולים סטנדרטיים בשביל ההרגשה של הקונה.

אני לא אתפלא גם אם חסך באחזקה.

אני מסרתי את הרכב שלי למשל, מיושר קו לחלוטין ולא פירקתי את המערכת בכלל (כוללת מגבר, קומפוננטים וכו'..)

זה רכב שראוי לדרוש עליו מעל המחירון ,כפי שהVRS הזו נשמעת, לדעתי היא שווה מחירון מינוס.

שאל את הבחור שויתר על הרכב למה באמת ויתר עליו.

בכלל ,יש לי תחושה שבכלל לא הלכת לראות את הרכב כמו במקרים האחרים ואז זה בכלל לא רלוונטי

המערכת לא מורכבת בגלל שהייתי אמור למכור את האוטו ככה סגרנו אם הקונה זה מה הוא רצה.

האוטו ב4 חודש קיבל אחזקה והשקעה.אבל אתה בטח יודע יותר טוב לא?

פעם הבאה אני אחפש אותך בבגז' של האוטו כי כמו שאתה מדבר אתה חי את האוטו שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רומן אני מכיר, וגם את הרכב - אין לי מושג מה עבר/עובר עליו בתקופתו עימך, אני רק יודע שבתקופת רומן הוא תוחזק טוב ונסע היטב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עכשיו הוא מתוחזק ומטופל היטב.

היו כמה בעיות קטנות שסידרתי אותן.

ולא מרצון שלי אני נאלץ למכור ולגייס כסף.

והתגובות של הבוחנים בפורום פשוט מטריפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עכשיו הוא מתוחזק ומטופל היטב.

היו כמה בעיות קטנות שסידרתי אותן.

ולא מרצון שלי אני נאלץ למכור ולגייס כסף.

והתגובות של הבוחנים בפורום פשוט מטריפות.

אל תתרגש, זה מה יש...

בהצלחה במכירה. בהחלט רכב שנוסע טוב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה במכירה.

לפי המידע שהוצג כאן הרכב לא נשמע שמור, מה לעשות...

אני מעדיף לומר את חוות דעתי המקצועית עד כמה שניתן בלי לראות את הרכב ולכוון את חבר הפורום כיצד לנהוג מאשר לשתוק ולאפשר לו נפילה פוטנציאלית.

דרך אגב, אם המאוורר הראשי לא עובד, נסה לשחק עם הפיוז הכי קיצוני בבית פיוזים שיושב על המצבר ,במידה והמאוורר נכנס לפעולה - בית הפיוז הותך. בעייה ידועה ברכבים מבוססים MK4. לא סיפור לתקן.

דרך אגב 2, בחודש שלפני מכירת הMK4 GTI שלי השקעתי בתיקון בכסא הנהג (RECARO) ,שיפוץ יקר לפגושים, החלפתי רביעיית צמיגים לצמיגים מצויינים , ביצעתי טיפול גדול ועוד כמה דברים כתחזוקה מונעת שעלו לי לא מעט כסף למרות שבאותו רגע לא הייתי בטוח אם אני מוכר או לא מוכר (לא היתה לי יורשת ביד) אבל ידעתי שאני אמכור ברמה של חודשים.

לא הייתי מוכן לנסוע עוד יום אחד עם צמיגים לקראת החלפה בזמן גשמים, לא הייתי מוכן לראות את הפגושים מקולפים בעקבות כמה מכות חניה אפילו לא עוד רגע וכמובן לא הייתי מוכן לעכב טיפולים. כנ"ל עם הכסא.

קרא לי פראייר , אני לא מזניח רכב גם אם הוא לקראת מכירה. מי שרכש את הרכב שילם עליו כסף טוב וידע להעריך מה שהוא מקבל.

תאמין לי שאם תשקיע מה שצריך , גם תקבל את הכסף חזרה במכירה. זה רכב שבדרך כלל קונים אותו מביני עניין שמוכנים לשלם כסף טוב על רכב טוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה במכירה.

לפי המידע שהוצג כאן הרכב לא נשמע שמור, מה לעשות...

אני מעדיף לומר את חוות דעתי המקצועית עד כמה שניתן בלי לראות את הרכב ולכוון את חבר הפורום כיצד לנהוג מאשר לשתוק ולאפשר לו נפילה פוטנציאלית.

דרך אגב, אם המאוורר הראשי לא עובד, נסה לשחק עם הפיוז הכי קיצוני בבית פיוזים שיושב על המצבר ,במידה והמאוורר נכנס לפעולה - בית הפיוז הותך. בעייה ידועה ברכבים מבוססים MK4. לא סיפור לתקן.

דרך אגב 2, בחודש שלפני מכירת הMK4 GTI שלי השקעתי בתיקון בכסא הנהג (RECARO) ,שיפוץ יקר לפגושים, החלפתי רביעיית צמיגים לצמיגים מצויינים , ביצעתי טיפול גדול ועוד כמה דברים כתחזוקה מונעת שעלו לי לא מעט כסף למרות שבאותו רגע לא הייתי בטוח אם אני מוכר או לא מוכר (לא היתה לי יורשת ביד) אבל ידעתי שאני אמכור ברמה של חודשים.

לא הייתי מוכן לנסוע עוד יום אחד עם צמיגים לקראת החלפה בזמן גשמים, לא הייתי מוכן לראות את הפגושים מקולפים בעקבות כמה מכות חניה אפילו לא עוד רגע וכמובן לא הייתי מוכן לעכב טיפולים. כנ"ל עם הכסא.

קרא לי פראייר , אני לא מזניח רכב גם אם הוא לקראת מכירה. מי שרכש את הרכב שילם עליו כסף טוב וידע להעריך מה שהוא מקבל.

תאמין לי שאם תשקיע מה שצריך , גם תקבל את הכסף חזרה במכירה.

אני ממש לא הזנחתי את הרכב לפני מכירה.

להפוך הוא מאז שהבאתי את הרכב אני כל פעם מסדר דברים שגם בלעדייהם היה נמקר אבל זה הכיף שלי.

בקשר לישור קו שנישאר ככה נסגר אם הקונה שהיה אמור לקחת את האוטו ובסוף לא הסתדר כספית.

מאז אני לא ממש נהגתי ברכב אז לא היה לי זמן לסדר משו.

וגם ממש המלצתי לחבר פורום שאתה כל כך מגן עליו לבדוק את האוטו בקפידה אצל בן אדם שמבין וגם פירטתי לו על התקלות הידעות לי.

מענייין אותי איזה חוות דעת מקצועית יש לך? (תעודה,תואר)?

אני חושב שאתה פוטנציאל שהתגלמותו,יכול לתת הערכה על מצב רכב דרך פורום אייל ילד הפלא.

אם תרצה אני מזמין אותך לבוא ולהתרשם מהאוטו ואולי לקחת את המילים שלך בחזרה.

אני אפילו אזמין אותך לעשן איתי נרגילה באוטו הרי גם ככה הוא מוזנח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום : אני ממליץ לסמוך על המלה של רון ממוסך רון.

כל מה שאמרתי כאן נובע מנסיון וחשדנות בסיסית שצריכה להיות לכל מי שקונה רכב ולא משנה איזה וממי.

יש לי נסיון לא מועט בקניה ומכירה של רכבים ובמיוחד בכל מה שקשור לפלטפורמת הגולף MK4.

יש לי עוד כמה דברים להגיד בתגובה למה שאמרת, אבל אני אשמור אותם לעצמי.

אני מאוד אשמח אם הרכב שמור ואני זה שטועה, ואני גם מאוד אשמח אם ידידינו SMOOTH0 סוף סוף יקנה רכב לשביעות רצונו :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רומן אני מכיר, וגם את הרכב - אין לי מושג מה עבר/עובר עליו בתקופתו עימך, אני רק יודע שבתקופת רומן הוא תוחזק טוב ונסע היטב.

עם כל הכבוד,כל מה שמתואר כאן לגבי הרכב היה כך גם שאני הלכתי עם רומן לבדיקה. להגיד שהוא תוחזק היטב זה לא ממש נכון.

ייתכן ובגלל שעמד למכור אותו לא תיקן וקצת חיפף בחודשים האחרונים.

לאחר הבדיקה רון נתן לרכב ציון 6.5-7,לא ממש ציון לרכב מתוחזק. אני מכרתי רכב נדיר לא פחות ואפילו יותר, שנת ,2002, שעבר בדיקה במכון ללא כל רג'קט למרות שבדר"כ הם רגילים לכסת"ח את עצמם,אז קצת פרופורציות לא יזיקו.

שיהיה בהצלחה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...