Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לשתות \ לאכול בנהיגה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז החוק הזה לא נאכף. והכוונה היא ששוטרים רואים את זה כל הזמן מידי יום ביומו, ולא עושים כלום.

וזה הופך את העניין לחוקי?

"חוק יבש" (הבהרה, החוק שעליו אנחנו מדבריםלא יבש בכלל ונאכף מאוד) ככל שיהיה, הוא עדיין חוק.

סכן אתה את הרשיון שלך אם אתה רוצה, או שהחברים שלך יסכנו. הרשיון שלי למשל, הוא הפרנסה שלי (ואני לא נהג ציבורי בשום צורה כזו או אחרת), ולא יכול להרשות לעצמי לסכן אותו ב"עבירת צימאון" של חברים או משפחה.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי החוק הזה קיים רק בסרטים אמריקאיים. בכל אופן, כל עוד לא תביא הפניה לסעיף חוק ספציפי ההטיעון שלך לא שווה יותר מלהגיד שיש שמועה שיש חוק כזה. כדי לנמק את הטיעון שלך, אנא עשה חיפוש באינטרנט כדי לאתר את החוק. אם תמצא אוריד בפניך את הכובע, אם לא - לפחות תחזור לדווח שלהד"ם.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה תקנה האוסרת לנהוג עם יד אחת.

אזי, אם תקנה מתקן שמאפשר לך לשתות דרך קשית קבועה אתה לא עובר על החוק.

עידן

אתה יכול לגרום לתקדים חדש עם הרעיון הזה, אבל איך מבצעים אותו בפועל:wink:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי החוק הזה קיים רק בסרטים אמריקאיים. בכל אופן, כל עוד לא תביא הפניה לסעיף חוק ספציפי ההטיעון שלך לא שווה יותר מלהגיד שיש שמועה שיש חוק כזה. כדי לנמק את הטיעון שלך, אנא עשה חיפוש באינטרנט כדי לאתר את החוק. אם תמצא אוריד בפניך את הכובע, אם לא - לפחות תחזור לדווח שלהד"ם.

חובת ההוכחה היא עלייך. אסביר:

כשהשוטר יתן לך דו"ח, על בקבוק שתייה חריפה פתוח ברכב (אגב, בטח גם לא ידעת, שאסורה שתיית אלכוהול על החוף) וזה יהיה הרכב שלך, תנחש מי ישלם את הדו"ח אפילו אם זו החברה שלך בכלל ששתתה מהבקבוק, או חבר שלךאו אחיך...

כשתקבל את הדו"ח (אקווה בשבילך, שלעולם לא תקבל כזה) תגיד לשוטר: "אני רוצה הוכחה שזה נכון" נראה מי יצחק למי בפרצוף.

דש לשופט בבית משפט, אחרי שהתעקשת ללכת להישפט, כי אתה לא מכיר מספיק טוב את החוק, ומתעקש "לקבל הוכחה"

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון חוק המאבק בתופעת השכרות(נכנס לתוקף באפריל 2010 - עמ' 504):

אסור לאדם לשתות או להחזיק משקה המכיל אלכוהול בכלי פתוח: בקבוק, פחית, כוס, וכדומה במקום ציבורי או ברכב הנמצא במקום ציבורי בין השעות 21:00 בערב לבין 06:00 בבוקר.

שוטר רשאי לתפוס או להשמיד את המשקה או את כלי הקיבול שלו, לרבות שפיכה מיידית של המשקה והשלכת כלי הקיבול לפח.

קטינים (תלמידים מתחת לגיל 18 ) אינם רשאים לשתות או להחזיק משקה המכיל אלכוהול בכלי פתוח: בקבוק, פחית, כוס, וכדומה במקום ציבורי או ברכב הנמצא במקום ציבורי בכל שעות היממה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין זה ובין חוקי תעבורה?

זה חוק (הזוי) שאוסר שתית אלכוהול במקום ציבורי בשעות הלילה. במידה והשוטר מזהה מצב כזה שבו יש לו יסוד סביר להניח שזה יגרום להפרות סדר - הוא רשאי להשמיד את המשקה האלכוהולי.

אחלה. אבל אין שום קשר לרישיון הנהיגה של בני האדם המעורבים.. זה בכלל לא חוק תעבורה.

גם אסור לגנוב ואסור לרצוח. זה לא אומר שאם מישהו ירצח 500 איש מחר בבוקר אז ישללו לו את רישיון הנהיגה.

במאמר מוסגר יצויין שהחוק הזה מטומטם. מה זה משנה אם אותם נערים שותים בחצר ביתם (חוקי), בחניה מחוץ למועדון (לא חוקי...) או במועדון עצמו? בשלושת המקרים הם יהיו שיכורים. אם כבר אז דווקא האפשרות הראשונה מסוכנת יותר כי אז הדרך למועדון תהיה כאשר הרכב מלא באנשים שיכורים (לא כולל הנהג כמובן), אבל דווקא היא האפשרות החוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי, החוק מוכר, נכנס לתוקף בחודשים האחרונים. אלא שהוא לא רלוונטי לדיון כאן, כי עוסק במקומות ציבוריים ולא ברכב.

בעל ג'מיני, אם אין בידך הוכחה, בוא נסה לפחות לנסח נימוק לוגי, זה שלקחת את הטיעון הקודם, לפיו יש כזה חוק, ובנית סביבו סיפור אימים על שוטר רע לב שיצחק אחרון (או שהיתה זו השופטת שצחקה אחרונה, קצת איבדתי אותך פה), לא מקדם אותנו לשום מקום בדיון. למה? פשוט מאוד, אם אין סעיף כזה בחוק השוטר לא יוכל לרשום אותו בדו"ח, ממש כפי שאני לא יכול להביא לך הוכחה שאין משהו אין אם אין אותו.

אתה טוען שיש סעיף חוק כזה - אנא הראה אותו. נטל ההוכחה הוא דווקא שלך: אם אתה טוען שיש סעיף כזה, או לפחות שקיבלת דו"ח על עבירה כזו (שים לב: לא מדובר בשכרות, אלא בשתיה של אלכוהול, כאשר % האלכוהול בדם לא עבר את הרף בחוק) אנא הצג כאן, ולא החרש לנצח.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי, החוק מוכר, נכנס לתוקף בחודשים האחרונים. אלא שהוא לא רלוונטי לדיון כאן, כי עוסק במקומות ציבוריים ולא ברכב.

בעל ג'מיני, אם אין בידך הוכחה, בוא נסה לפחות לנסח נימוק לוגי, זה שלקחת את הטיעון הקודם, לפיו יש כזה חוק, ובנית סביבו סיפור אימים על שוטר רע לב שיצחק אחרון (או שהיתה זו השופטת שצחקה אחרונה, קצת איבדתי אותך פה), לא מקדם אותנו לשום מקום בדיון. למה? פשוט מאוד, אם אין סעיף כזה בחוק השוטר לא יוכל לרשום אותו בדו"ח, ממש כפי שאני לא יכול להביא לך הוכחה שאין משהו אין אם אין אותו.

אתה טוען שיש סעיף חוק כזה - אנא הראה אותו. נטל ההוכחה הוא דווקא שלך: אם אתה טוען שיש סעיף כזה, או לפחות שקיבלת דו"ח על עבירה כזו (שים לב: לא מדובר בשכרות, אלא בשתיה של אלכוהול, כאשר % האלכוהול בדם לא עבר את הרף בחוק) אנא הצג כאן, ולא החרש לנצח.

החוק עליו אני מדבר, ברור כמו שאסור לנסוע באור אדום.

כל ילד יודע שאסורה שתיית או החזקת בקבוק/כוס/כלי קיבול ממולא באלכוהול ברכב.

חובת ההוכחה עליי? זה גם מה שתאמר לשוטר כשתקבל את הדו"ח?

תלמדו חוקים חבר"ה, אח"כ תבואו ותדרשו ממני הוכחות.

החוק שאנחנו מדברים עליו, ברור כמו החוק, שחובה לנסוע עם לוחיות רישוי גלויות (ואני לא מדבר ע השלטים שיש על כביש 6)

ו"למען אלה שלא יודעים" שיבדקו, הפיתרון שלי? צלצלו למשטרה, תבדקו אם זה חוקי, מעניין עם איזו תשובה תחזרו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?!

תקרא שוב והפעם ביתר כוונה! :idea:

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאף אחד כאן לא עבר תאוריה נכון ?

חובה לנהוג עם שתי ידיים על ההגה , למעט תיפעול הרכב (הילוכים, חלון , צ'וק וכו').

תפוח, כריך ופסיפלורה לא קשורים לתפעול הרכב .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בנסיעה עירונית ברכב עם גיר ידני אפשר וצריך לנהוג עם שתי ידיים על ההגה. אין סיבה לאחוז בידית ההילוכים כאשר היא אינה בשימוש. מעבר לכך שזה לא חוקי, אתה גם גורם לעומס ושחיקה מיותרים על מכלול העברת ההילוכים.

ברשותך . איזו שחיקה ועומס מיותרים יש על מכלול ההילוכים??

לו הכלבים יכלו לדבר סיפוריהם הלא מתוחכמים היו מעצבים מחדש את טרגדית המין האנושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...