Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צביקה - לראות תגובה ממך תמיד משמח את ליבי, תודה :-P

סרול - מגבלות של תקציב, מגבלות של תקציב, מגבלות של תקציב - אבל - אני חושב שזה יעשה עבודה טובה מ-א-ו-ד

עד כמה שהרכב הזה יפני, הוא ממש לא קופסאת פח מקרקשת אלא משהו בליגה אחרת לגמרי - אני מאמין שהתוצאה תהיה טובה מאוד, ראיתי את המנגנונים של הדלת וממש לא מדובר בחלקי פח רועדים ומרשרשים אלא הכל שם מטופל ורץ בתוך שרוולי בידוד, מעבר לזה יוסי עשה שם עבודה נהדרת.

זו דלת גדולה מאוד - אני לא מאמין שלאלמנט כמו L6 תהיה שם בעיה גדולה לפעול נכון.

לגבי האוף אקסיס - ממש לא אמרתי שאני הולך להתקין אוף אקסיס.

הזווית הנבחרת כרגע היא כוון של האלמנטים לאזור ידית ההילוכים אבל יתכן ולטוויטרים אני אנסה לתת קצת יותר און אקסיס - לגבי המידים - יש לי איתם קצת נסיון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו אדי... אתה משחק פה עכשיו בליגת האלופות זה כבר לא צחוק

מה אני יכול להגיד שעדיין לא נאמר?! כבר אמרו הכל.

תתחדש תהנה נשמח לשמוע את המערכת הסופית בהקדם.

וכמובן, חמסה חמסה חמסה טפו טפו שלא נדע מצרות והכל יתנהל וילך חלק!

בהצלחה!!!

באשר ליוסי, הרי זה ברור שברגע שאני הולך לדפוק פרויקט ברמה כזו זה אצלך, יש ספק? אין ספק! :-D

בינתיים נשתחרר מצה"ל... :| איזה Cock Block הצה"ל הזה :lol:

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתומי חשבתי שההיא מהסמלון היא בכלל מהסדנא של יוסי והיא בהחלט מהווה אחת מיני1001 סיבות טובות להגיע ליוסי היקר.

אדי-מזל טוב אומרים על המוגמר ולכן,מפאת חשש ולו למראית עין של עין הרע חלילה, נאחל תחילה בשעה טובה ובהצלחה מכל הלב.

אכן,העבודה היא בידיו של דה וינצי של מערכות האודיו (יוסי) אבל בחירת רכיבים מוצלחת גם היא חשובה לא פחות.

המון בהצלחה ואורך רוח שלוחה לך ממני (ומרבים אחרים) מעל דפי הפורום.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור - איפה היית!?! :shock: שמח לשמוע ממך שוב!

בכל מקרה - אתמול דיברתי עם יוסי לקראת שעות הלילה המוקדמות ונרמז לי שאני הולך לאהוב משהו שהוא עשה ברכב...

הגעתי היום בבוקר לסדנא שלו למסור לו עריסה של אייפון לדיבורית שהולכת להיות מותקנת שם וכשראיתי את המחזה נשארתי ככה :shock2:

וזה עוד לפני שמתחילות העבודות הגדולות באמת על הרכב וזה עוד לפני שהשוס מגיע (כן, עשינו שינוי קטן בתכנית המתאר ולאחר אישור ועדת הגראנד החלטנו שכובשים את הקסבה...)

יוסי לקח את הגריפין power mate והכין לו תושבת מפרספקס שחור שמבטלת בעצם את תא האחסון הקטן ליד ידית בלם היד - הגלגל הזה נכנס באופן כל כך מושלם שאין לי באמת דרך להסביר את זה חוץ מלהעלות תמונות.

תיקחו בחשבון שכשהווליום מוגבר הLED של הגלגלת הזו מתחיל לדלוק... וזה פרספקס...

מעבר לכך יוסי הכין שם מקום לחיבור USB לBIT ONE שנראה שזה הולך לשבת ב-ו-ל במקום.

מקודם ראינו תמונות של מיקום הDRC - אבל איך הוא נתפס למקום שלו? וובכן - מתברר שיוסי בנה תושבת פרספקס גם לפאוור מייט וגם לDRC אני רק יכול לאמר לכם שכאשר הDRC נכנס למקומו שומעים - קליק 8) כן עד כדי כך מדוייק.

הרכב מפורק ונראה כמו אזור מלחמה נכון לעכשיו וניתן לראות כבר שהועברו כל החוטים ושיש כבר פלטות ראשונות לבניית פלטת המגברים בתא המטען - שם אני הולך להשאיר את ההתקנה צנועה ככל הניתן - אני לא רוצה שיראו כלום.

נכון לעכשיו אלו הם כל העדכונים - ונעבור לשתי נגלות של תמונות :wink:

אה כן - כמובן, עוד עדכון, עוד סמלון...

DSC_0072.JPG

DSC_0073.JPG

DSC_0074.JPG

DSC_0075.JPG

DSC_0076.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0078.JPG

DSC_0079.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי

אם אתה מתכוון לגלגל ווליום של הDRC עצמו - לא, לא הפרידו את הגלגל ווליום מהDRC

זה שני חלקים שלא קשורים אחד לשני - זה שני מוצרים שלא קשורים אחד לשני ומעולם לא היו.

הDRC זו יחידת הפיקוד של הBIT1 של אודיסון

הPOWERMATE זה מוצר של חברת גריפין שמייצרת פתרונות ומוצרים למוצרים של אפל וגם לתחום הPC

הDRC שולט על ההנחתה של הביט 1 (ווליום לצורך העניין) והפאוור מייט שולט על הוולים של המחשב עצמו (כולל עוד 4 פעולות שהוא יכול לעשות) פשוט יוסי עשה לו הטמעה נוסח מערכות ניווט של רכבי יוקרה כמו BMW מערכת IDRIVE או אוודי A8 וכו' וכו'

בקיצור - אני יכול לשלוט בוולים של המערכת מבלי לגעת במסך או בשלט הגה ע"י שליחת היד שלי מימין לבלם היד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עוד אחת מהסדנא של יוסי? :shock: חכו לי-אני מגיע! :wink:

אדי-כדאי מאד ש"תרגיע" עם הסימלונים הללו .הבן שלי (בן 7) שאל אותי עכשיו למה היא לא לובשת תחתונים...

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג - נכון לעכשיו זה הולך להיות הסמלון הכי פרובוקטיבי שאני אשתמש בו אם כי - ממש לא מהיותר טובים :-D

עד מחר לאחר המפגש אעדכן סמלון חדש (איזה חרוז :shock: )

אם כי - אני לא מבין למה אתה אומר שהיא לא לובשת תחתונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי ידידי היקר,

סוף כל סוף התקנה נאותה ברמה אחת עם המערכת שלך. לא יכולת להפקיד את הרכב שלך בידיים טובות יותר. תתחדש, אני בטוח שתהנה עד מעל הגג. מה שכן היכן כל התמונות?

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...