Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר 7 החיפאית עושה עליה למרכז וזוכה לבעלים חדשים

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברמת העיקרון, בהנחה שנצילות הכנפיים מקסימלית, אטימת הרדיאטור זהה והמנוע זהה, ונטה מושכת עדיפה ב 30% על ונטה מושכת.

אבל, אם זה מספיק - זה מספיק.

ואם לא - שיפורים בתנועה.

דוחפת או מושכת התבלבלת? - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 924
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמיד מושכת עדיפה!

59809_135720446474365_135718956474514_170153_6895051_n.jpg

רן, אני לא חושב שאישתו של קובי תרשה למושכת להיות בלוטוס. יש לי תחושה שהיא הייתה דוחפת אותה מהאוטו.

אז זה מחזיר אותנו לשאלה: מושכת או דוחפת...

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי דין ודברים נראה כי הדרך בה נלך היא הדרך של רן: דוחפת. למרות שאישית, בר רפאלי עושה לי את זה הרבה יותר... :wink:

בכל מקרה, הכיוון יהיה מניפה דוחפת, שתורכב לפני המצנן, אבל בלי הכונס, כך שמעבר אוויר על פני כל שטח המצנן לא יוגבל כלל.

המשך יבוא.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, הכיוון יהיה מניפה דוחפת, שתורכב לפני המצנן, אבל בלי הכונס, כך שמעבר אוויר על פני כל שטח המצנן לא יוגבל כלל.

ואת הדברים המוחלטים הללו, צריך לגבות גם בתמונות, אז בבקשה:

1. המניפה הדוחפת והכונס שנבנה סביבה.

2. וככה זה נראה מורכב. אולי יפה לעין, אבל לא יעיל בעליל, כי כניסת האוויר מוגבלת רק למרכז המצנן.

3. לשם השוואה, ראו מה שטח הפנים של המצנן ללא הכונס הזה.

4. ואפילו עם המניפה הדוחפת, עדיין זרימת האוויר לא ממש תופרע.

210320121039.jpg

תמונה 004.jpg

250320121047.jpg

210320121034.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און - תנסה להסתכל על מניפה וכונס של וולוו 940 או 740. כבר הציעו לך את זה פה - ואני מציע שוב. אני השתמשתי בה - אמנם גם לוולוו 240 שלי - והיא נשארה במשפחה - אבל המניפה הזאת נראית אחת שיכולה להתאים להמון דברים. גם בהעברה מוולוו לאחותה - היה צורך בשינוי והתאמה. תן מבט. שווה.

I'd rather walk than drive a Japanese car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און - תנסה להסתכל על מניפה וכונס של וולוו 940 או 740. כבר הציעו לך את זה פה - ואני מציע שוב. אני השתמשתי בה - אמנם גם לוולוו 240 שלי - והיא נשארה במשפחה - אבל המניפה הזאת נראית אחת שיכולה להתאים להמון דברים. גם בהעברה מוולוו לאחותה - היה צורך בשינוי והתאמה. תן מבט. שווה.

זוכר, זוכר לגמרי. הבעיה היא שמצנן בלוטוס קטן. קטן מאוד. וגם המרווח בין המצנן למשאבת מים קטן ואני לא בטוח שהשניים יתאימו. האם אתה יכול להגיד לי, פחות או יותר, מהן המידות של הכונס והעומק שלו, מהמצנן ועד הקצה הכי בולט?

שוב תודה.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוחב 40 ס"מ (החלק העגול, ששל המניפה עצמה - הכונס טיפה יותר צר)

גובה 46 ס"מ

עומק - 12 ס"מ

למאוורר שתי מהירויות - אני ביטלתי.

I'd rather walk than drive a Japanese car

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוחב 40 ס"מ (החלק העגול, ששל המניפה עצמה - הכונס טיפה יותר צר)

גובה 46 ס"מ

עומק - 12 ס"מ

למאוורר שתי מהירויות - אני ביטלתי.

תודה. נבדוק ונחזיר תשובה בהקדם.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בצעירותה, נודעה לוטוס 7 בגרסת S4 כאחת שלא מצטיינת באיכות בלם היד שלה, וההזדקנות שלה בטח לא הוסיפה ליכולת הזו שעמדה למעשה, על כל דבר, חוץ מהיכולת להעמיד את האוטו במקומו...

אז במסגרת השיפוץ הגענו גם לזה וידית הבלם הנושנה ולא יעילה הוחלפה באחת מודרנית יותר שכן עושה את העבודה, אבל זה עדיין לא פתר את הבעיה. והבעיה היא כבל בלם יד. לך תשיג כזה חדש, הרי הוא לא בדיוק קיים בחנויות חלפים... פעם היו פה בעלי מלאכה שהיו עושים את הכל, כולל כבלי בלם יד חדשים לפי הזמנה. היום המדובר בזן הולך ונעלם של אנשים ושל מיומנויות, אבל לשמחתנו גילינו שעוד אפשר למצוא כאלו בעלי מלאכה של "פעם", פה ושם. עסק אחד כזה, שעדיין קיים, אבל השכיל גם לפתח את המיומנויות שלו באמצעות מכונות מודרניות ולימוד מתמיד, הוא "אחים סמי", הנמצאים ברחוב קיבוץ גלויות 12 בת"א. את פנינו קיבל יהודי מבוגר בשם בינימין, שמיד זיהה את מקור הכבל לטנדר שלי, אבל גם ידע לזהות שכבל בלם היד של הלוטוס מתאים בחציו האחד לסרן של פורד ואכן, המדובר בסרן של פורד. בינימין גם ידע לספר שבשעתו הם היו ספק של אוטוקרס (או רום כרמל) וסיפקו להם כבלי בלם יד, כך שאין פלא שהוא הכיר את כבל בלם היד של האוטו שלי בכזו מהירות.

אז לא רק שהאחים סמי עשו לנו כבל חדש ובמהירות ראויה לציון, הם עשו זאת בחיוך ובמחיר הוגן ולכן מצאנו לנכון לעדכן גם אתכם. לפני שהגענו לנושא הזה, לא ידעתי שכבר עוד יש כאלו עסקים בארץ והנה, למדתי משהו חדש.

בחזרה ללוטוס. כבל בלם היד הורכב למקומו ולראשונה מזה שנים, גלגול של המכונית, משיכת בלם יד ושני הגלגלים האחוריים ננעלים במידיית! זהו, נפתרה בעיית בלם היד סופית. אפשר להמשיך הלאה.

תמונה 001.jpg

תמונה 002.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...