Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו חדש - טיופולים [פיז'ו 107]

shiker
שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

בשעה טובה קיבלתי את הפיג'ו 107 שלי :)

עכשיו זה רכב חדש אין לי מושג מאיפה להתחיל, אני רגיל למכוניות ישנות שצריך לשים מים ירוקים ושמן כל כמה ימים.

איך אני בודק מה מתאים לרכב שלי ?

ואיזה סוג של דלק אני צריך לתדלק בו

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

כמו כל גאדג'ט חדש - הכי טוב לקרוא את ספר ההוראות של היצרן, הוא איפלו מתורגם לעברית.

הוצאת 70K שקלים חדשים, הקדש לכך שעה - שעתיים ותדע להפעיל את הרכב, לשמור על תקינותו ולהנות ממנו יותר.

תהנה!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוסיף כלום, פשוט להגיע כל שנה או X ק"מ (לפי המלצת היצרן) למוסך לטיפול תקופתי. במידה ואכן חסר לך מים/שמן אז לקחת את האוטו למוסך מורשה מכיוון שיש אחריות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוסיף כלום, פשוט להגיע כל שנה או X ק"מ (לפי המלצת היצרן) למוסך לטיפול תקופתי. במידה ואכן חסר לך מים/שמן אז לקחת את האוטו למוסך מורשה מכיוון שיש אחריות.

מה זה אומר ? לא צריך לקנות שמן ולהוסיף כל שבוע או שבועיים (לבדוק אם חסר ואז להוסיף כמובן)

מה עם מים ? לשים מים רגילים או מים ירוקים.

את המידע הנ"ל אין בספר (תוספי שמן ומים)

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ספר רכב, בספר רשום כל כמה זמן צריך לעשות טיפול לאוטו (שנה או כל 15 אלף אם אני לא טועה).בנוסף רשום לך בספר מה צריך להחליף או לבדוק בכל טיפול.

חוץ מזה זה אוטו חדש,אז סביר להניח שלא תצטרך להוסיף שמן או מים בין טיפול לטיפול.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב חדש כמעט ולא יהיה לך "הזדמנות" להוסיף נוזלים

הרכב עובג עם מערכות סגורות שאובדן מים או שמן גיר מעיד על התקלה

הרכב הזה עדיין בתקופת אחריות ולכן ממליץ לך לעבוד לפי הספר במוסך מורשה

מיצובישי אאוטלנדר פרימיום שנת 2017 - היהלום היפני 

יונדאי אלנטרה I35 שנת 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר ? לא צריך לקנות שמן ולהוסיף כל שבוע או שבועיים (לבדוק אם חסר ואז להוסיף כמובן)

מה עם מים ? לשים מים רגילים או מים ירוקים.

את המידע הנ"ל אין בספר (תוספי שמן ומים)

אין סיבה שתצטרך להוסיף נוזל קירור. זה לא אומר שלא צריך לבדוק את מפלס נוזל הקירור, אבל זה כן אומר שאם חסר נוזל קירור אתה צריך לגשת למוסך מורשה יבואן ולבדוק במה מדובר. בטח שלא להוסיף מי ברז בעצמך.

תוסף שמן לא צריך להוסיף.

צמיגות שמן -גם כאן רוב הסיכויים שלא תזדקק להוספות והשלמות בין טיפול לטיפול. צמיגות השמן המומלצת מופיעה בספר הרכב, אם לא תוכל לשאול בכל מוסך מורשה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוסיף כל שבוע שבועיים לא תצטרך - רכב חדש.

מה שכן אני לא רואה שום דבר פסול בלבדוק נוזלים אחת לחודש ובמידה וחסר לבדוק למה חסר ולהשלים.

בספר רכב צריך להיות רשום איזה שמן מומלץ על ידי היצרן, וכמו כן אתה יכול להתקשר/לגשת למוסך ולשאול באיזה נוזלים מומלץ להשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...