Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW polo 1.2 tsi vs Mazda 3 2009 2.0

brutto
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו

אני מוכן לקבל כל ביקורת אפשר להגיד אתה לא צודק אתה לא מבין כלום ואלף ואחד שלילות

אבל להגיד "מציג דברים שהם שמועות או פרי הדמיון שלך כעובדות " ??

אם אתם יודעים אחרת אתם מוזמנים להעלות .

אם כבר זאת צורת התבטאות זולה ביותר

אני מבקש תיצמדו למה שכתבתי תעשו סקר אישי כל אחד לעצמו

כמו שכתבתי בהתחלה זאת דעתי האישית על סמך מה ששמעתי ביררתי וחקרתי

אני להבדיל מאנשים אחרים פה באמת הלכתי למכוני גירים בשביל לנסות להבין את הבעיה ,

הצלחתי להגיע אפילו לבחור שמשפץ את לוחות החשמל בחיפה דיברתי וקיבלתי הסבר מדוקדק לגבי החיישנים שבלוח .

אז לפני שמישהו כאן חושב להשמיץ ... פשוט שיבדוק בעצמו .

יוסי :wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משפץ הגירים אמר לך שהוא "יזהר מעושר פשוט עשית לו את החודש"? משפץ הגירים שאני מכיר דווקא מעדיף לשפץ גירים יפניים או אמריקיים סטנדרטיים, כן שאלתי אותו.

באיי בי עושים הון עתק ממכירת לוחות החשמל (הפיקוד לגיר )? ראית את דו"חותיהם הכספיים? אתה יודע כמה חלקים הם מוכרים?

יש עשרות פורומים שמדווחים על בעיות בגיר הDSG.(לא חושב שיש פורומים לגירים של יצרנים יפנים למשל ) אלה לא פרומים של DSG, אלה פורומים של רכבים שיש בהם את הגיר, אם תחפש בפורום PSA תמצא שם על AL4 באלפא על הסלספיד וכולה.

את הדברים האלה ציינת במפורש שהם עובדות, אלה לא עובדות, אלה שמועות, דעות ולדעתי יש גם כמה המצאות פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת דיבור מאד זולה ????:shock:

בשביל זה יש אחריות, וצ"מפיון מכבדים אותה בלי שאלות ? מה יהיה לאחר השנתיים אחריות ????:shock:

מה שנראה לי זה שקצת קשה לשמוע הערות או הארות על הרכב שלך או של המשפחה

אבל זה המצב מי שרוצה שיעשה את הברור בעצמו

זאת כל מטרת הפורום להמליץ או לא להמליץ .

בכול מקרה בהצלחה .

מקווה שהפעם צורת הדיבור או הכתיבה בסדר .

יוסי:wave:

VW לא מבטיחים אבל בפועל יש אחריות גם בשנה השלישית. (על גיר,מנוע ,חיישני אלקטרוניקה וכו')

שאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW לא מבטיחים אבל בפועל יש אחריות גם בשנה השלישית. (על גיר,מנוע ,חיישני אלקטרוניקה וכו')

שאול.

צודק, ביררתי גם בסוכנות, יש אחראיות גם בשנה השלישית, למרות ששיווקית הם עושים טעות גדולה שלא נותנים אחריאות מלאה ל-3 שנים זה מחשיד ללא ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל georgesh

אני מבין שמתקפה היא הדרך הטובה להגנה וזה בסדר

כרגע אני לא יוסיף ל"התנגח" מעל דפי הפורום ,אני חושב שהמסר שאני ניסיתי להעביר עבר

כמו כן המסר שלך

כך שאני מאמין שמי שמעוניין ברכב עם גיר כזה ייקח או את הצד שלי או שלך .

לשאול

תחשוב על זה שירצה לקנות ממך את הרכב לאחר שנתיים שלוש או אותו אחד שרוצה להחזיק את הרכב יותר משנתיים שלוש .

יוסי:wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקפתי אותך, הצגת דברים לא נכונים כעובדות ואני הצבעתי עליהן, אתה ביקשת שאני אצביע עליהן, אל תיעלב, תלמד לדבר לעניין יותר בפעם הבאה, כולנו טועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...