Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שיודע להתעסק בגולף V5 170HP 2002

אלכס309
שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבריייההה אני ממש בבעיה !!!

אני נוהג ב V5 2002 טיפטרוניק 170 סוסים אוטו משגע באמת אבל לאחרונה ישנה אצלי תופעה שאני לא מצליח להבין אותה:

לרכב ישנה תופעה של משחק עם הטורים שלו ממש משחק זניח של 50- 100 סיבובי מנוע זה הטווח שלו.

וזה מורגש בתא נוסעים , ולפי דעתי זה איכשהו קשור לבית מצערת כי אתמול נסיעה עם מזגן ועצירה ברמזור הטורים ננעלו על 1000 ולא רצו לרדת עד שכיביתי והנעתי שוב פעם והכל הסתדר .

דבר שני לרכב הזה ישנו מפוח אויר כמו מעין טורבו אוויר חשמלי שנותן אוויר כשאוטו קר בהתנעה ראשונית עכשיו המפוח הזה התחיל לעבוד אצלי גם כשאוטו כבר לא רק קר גם בזמן נסיעה בעיר וכשהוא עובד הטורים עולים מעל ל-1000 סלד וכמה שניות ואז מתייצבים כלומר הם עולים רק כשהמפוח הזה מתחיל לעבוד ויורדים כשהוא מפסיק שזה לוקח איזה 3-4 שניות כשהמנוע לא קר !!!

החלפתי למבדה חמצן לאחרונה ללא שום קשר והאוטו מטופל ובאמת שמור עבר 155.000 אלף .

אם מישהו יכול לעזור זה ממש יעזור לי כי אני ממש מיואש !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

המפוח הזה שיך למערכת האויר המישנית

שתפקידה להזרים אויר טרי אל תוך סעפת הפליטה כדי

לקיים שריפת חלקיקי דלק לא שרוף שנפלט לאגזוז בזמן העשרה

קרי בהתנעת בוקר .

העובדה שהמפוח עובד גם עם מנוע חם מרמזת שהאות המתקבל מחיישן הטמפ

לעיניין טמפ המנוע הוא שגוי ,כלומר החיישן מזייף וגורם למחשב לקיים העשרה

וכתוצאה מזה להפעיל את מערכת האויר המשנית שלא לצורך .

הדבר הזה יכול לגרום לתופעות שאתה מתאר כאן .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון הייי אני הייתי אצלך אתה בדיוק נחתת מחול שבוע שעבר וחיברו אותי העובדים שלך למחשב ואמרו לי שהתקלה היא בגלל הלמדה ושוב שום דבר לא עזר .

התקלה חזרה כאילו שום דבר לא עשו ודבר שני כמו תמיד השירות היה אצלך מעולה ואין לי שום טענות ממש תותחים אתם.

אז אתה מציע לי להחליף חיישן חום ולהמשיך הלאה ולעקוב???

אז תגיד לי בעוד כמה מילים מה זאת המערכת אוויר משנית בעצם לא כל כך הבנתי מה היא עולה ולמה היא משמשת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפקיד של המערכת הוא להזרים אויר לצינור הפליטה של הרכב, הסיבה היא שבזמן הנעה בבוקר קיימת תערובת עשירה שלא נשרפת במלואה וקיים חשש שהדלק הלא שרוף יכנס לממיר ויהרוס אותו (במשך הזמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תגיע למוסך לבדיקה חוזרת .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ישנו צינור אחד שמתחבר לרכב והוא מגיע ומתחבר למעין מברנה של אוויר ליד צינור מיים לפי דעתי הוא לא הולך לשום מקום של צינור פליטה .

הפתח השני של הטורבינה הזאת הוא בעצם שואב אוויר ושם אין שום צינור ... יכול להיות שחסר לי צינור אחד ? זה ממש מוזר לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...