Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו, עוד פעם סוזוקי אלטו :)

elad
שימו לב! השרשור הזה בן 3902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה הזאת חשובה :

למה כולם מנסים להתפטר מהסוזוקי אלטו כל כך מהר ?

רכבים עם 2000 - 3000 ק"מ כבר נמכרים ?

מה הקאצ' ברכב הזה ?

שירות ? יבואן ?

יש משהו מסריח שבנאדם קונה רכב וישר מנסה למכור .

כנסו ליד 2 ו WIN WIN ותראו שביחס לפגו 107 האלטו מלאה דפים למכירה מה הסיבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנסתי לסטטיסטיקה - האם מדובר באוטומטיות או בידניות? האם יש לך מושג כמה אלטו נמכרו לאחרונה בהשואה ל-107/C1? כאשר אתה בודק את הנתונים אתה צריך לבדוק לא רק את המונה, אלא גם את המכנה.

איני מכיר את האלטו אבל מנסיון רב שנים עם רכבי סוזוקי אחרים - הכלים אמינים והשירות טוב, אם כי לאושרי, לא היה לי שום צורך בקשר ישיר עם היבואן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה ?

הסיבה היא שהאמת מתפוצצת לאנשים בפנים,קונים אוטו כדי לחסוך בדלק אבל מבינים שהם קנו רכב שלא טוב בשום דבר.

ולבחור שטען שהאלטו מגיעה ל120 בלי בעיה,אתה מדבר שטויות. נסעתי עם חבר בעל אלטו וכאשר הוא הגיע ל120 הרכב רעד כמו שהרכב שלי ירעד ב 170(לא שאני יודע איך זה אבל אני מתאר לעצמי מה יהיה).

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שחבר שלך יעשה איזון גלגלים, אין שום בעיה "לטוס" איתו 120 בלי שום ויברציות, אח שלי קנה אלטו והוא מרוצה לגמרי.

אנשים פשוט לא יודעים לנהוג על רכבים ידנייים, בטח לא עם מנוע צנום נפח ולכן אין להם מושג כיצד לחלץ מהאוטו את מה שהם רוצים ממנו.

כשהאקסית שלי התבכיינה שהיא לא מצליחה לעלות את העליות של בית אורן עם הטווינגו, לקחתי אותה לשם והדגמתי לה איך לא רק עולים את העלייה, אלא גם טסים אותה ומביישים כמה רכבים מודרניים בעלי מנועים עתרי נפח על הדרך.

תלמדו לנהוג קודם, אחר כך תבכו.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאהבתי באלטו זה המראה שלה וצריכת הדלק .

היא באמת יותר טובה מהפיגו 107 ?

איך יכול להיות שפיגו עם אותו מנוע 3 צילינדר והיא צורכת יותר דלק מהאלטו ? למה ?

טחנתי את האלטו קרעתי אותה ויצא לי 1:16 מול הפיגו 107 1:13/4 .

אותו מנוע , אותו משקל רכב פחות או יותר

כל מגרש רכב יש " סוזוקי אלטו למכירה " יש משהו מסריח חבל על הזמן ברכב , והחיפוש שעשיתי ביד 2 ו WIN WIN היה לגבי הידני , כולם רוצים להתפטר ממנו ... משהו הזוי.

לא ראיתי כל כך הרבה אנשים מנסים להתפטר מה 107 ידני , למה לנסות להתפטר מרכב שעושה צריכת דלק נהדרת ?

מה שכן ה 107 מבחינת מנוע וגיר מתואם יותר בסוזוקי אלטו הגיר והמנוע לא ממש מתקשרים טוב עם הילוך 3 באלטו אפשר להגיע ל 110 ללא צורך בהחלפת הילוך 4-5 נראה מיותר.

אז שחבר שלך יעשה איזון גלגלים, אין שום בעיה "לטוס" איתו 120 בלי שום ויברציות, אח שלי קנה אלטו והוא מרוצה לגמרי.

אנשים פשוט לא יודעים לנהוג על רכבים ידנייים, בטח לא עם מנוע צנום נפח ולכן אין להם מושג כיצד לחלץ מהאוטו את מה שהם רוצים ממנו.

כשהאקסית שלי התבכיינה שהיא לא מצליחה לעלות את העליות של בית אורן עם הטווינגו, לקחתי אותה לשם והדגמתי לה איך לא רק עולים את העלייה, אלא גם טסים אותה ומביישים כמה רכבים מודרניים בעלי מנועים עתרי נפח על הדרך.

ממש שומאכר , אפשר חתימה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביננו,כל אחד שקנה אלטו יגיד שהוא מבסוט "חבל על הזמן" אבל לאט לאט כשהאנשים האלה נפתחים הם מצטערים שהם לא קנו איזה רכב נורמאלי מיד שנייה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...