Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – בשעה טובה, הושק מותג אבארת' בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאללה, בוא נתווכח.

אתה תביא 100 אלף שקל, אני אביא 20 אלף שקל. נלך לאוטודיל.

מבטיח לך שאתה יוצא משם עם פיאט 500 חדשה מהיבואן, מה שנקרא "0 קילומטר", אתה נרשם יד ראשונה.

ה-1.2 עולה 100K באוטודיל כחדשה, ככל הנראה רכב שעבר 12 חודשים ויירשם יד שנייה. גם אם לא - לא מדובר ב-1.4 המאובזרת, כך שזה לא רלוונטי. אם אתה יכול להשיג 1.4 מאובזרת, חדשה עם 0 ק"מ (ומצדי שתהיה יד שנייה), ב-100K - שלח לי ה"פ. אני קונה אותה מחר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכןמדובר על 1.2, אבל לא מדובר על רכב שעבר12 חודשים ונרשם על היבואן בתור יד ראשונה.

הרכב נרשם עליך בתור יד ראשונה ואתה חוזר איתו הביתה אחרי התשלום.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר הרבה תאוריה וכלכלה, הנה מעט פרקטיקה מעניינת, באדיבות "אוטוקאר". נסיעות התרשמות על גרסאות אבארת' של פונטו אוו ו-500C;

http://www.autocar.co.uk/CarReviews/FirstDrives/Fiat-Punto-Evo-1.4-Turbo-MultiAir-Abarth/250558/

http://www.autocar.co.uk/CarReviews/FirstDrives/Fiat-500-1.4-Turbo-T-Jet-Abarth/250557/

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכןמדובר על 1.2, אבל לא מדובר על רכב שעבר12 חודשים ונרשם על היבואן בתור יד ראשונה.

אנחנו מדברים על אוטו מ2010 או 2009 ?

ובראבו יש גם באותם תנאים ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך!

מדובר על גרסא אחרת, אז אין מה להשוות את זה לזאת שנמכרה ב 135K ולהגיד שעכשיו אפשר להשיג אותה ב 35K פחות.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על אוטו מ2010 או 2009 ?

ובראבו יש גם באותם תנאים ?

תודה.

2010. אין לי מושג על בראבו, אני בעצמי התפלאתי כשבתדודה שלי סיפרה לי מה היא קנתה ובאיזה מחיר.

במיוחד אחרי שזכרתי שהמחיר המקורי היה 135K. ועוד יותר אחרי ששמעתי שמדובר ב2010 ולא שאריות 2009.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה היה פה אבל יש מבחן דרכים על האברט של אוטו:

http://www.auto.co.il/כתבה-25311-500-אבארת-מבחן-דרכים-וידאו.aspx

נראה לי שאחד המשפטים המסכמים עליה "קטנה חמה עם פנים יפות" מראה לאיפה כיוונו בפיאט. אם הם יצליחו לגנוב מספיק קונים של מיני - מצויין.

בתור רכב ספורטיבי היא נראית חמודה, אבל כמו המיני בעניי - לא שווה את התמורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול דברתי עם אוטודיל לגבי רכישת בראבו מהם .

יש להם במלאי רכבים בודדים מ2009 עם רמת איבזור גבוהה והרבה רכבים שנת 2010 עם רמת איבזור נמוכה.

כששאלתי על היד הוסבר לי בפרוש שכל הרכבים רשומים כבר כיד ראשונה במקרה הזה זאת היתה חברת ליסינג כלשהי ואני יהיה היד השניה!.

מה שהכשיל את העסקה הוא שגיליתי שבבראבו מ2009 אין ESP. הסוכן מצידו בצורה ישראלית מאוד שאל- " מה אתה לא אוהב שהאוטו זורק לך קצת"?

בכל מקרה מהתרשמותי בהחלט ניתן לצאת משם במחירים זולים יותר ממחירי השוק {רכבים עם 0 ק"מ} רק בתנאי שאתם מוצאים את הרכב המתאים לכם . ומנסיוני הקצר איתם כדי ללמוד טוב את המחירון של הרכב לפני שמגיעים אליהם כי הם בקלות ידחפו לכם רכב במחיר הגבוהה מערכו במחירון .

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענית בעצמך על השאלה.

עד 2009 (כולל 2009)- אפשר ללא ESP

החל מ 2010 (כולל 2010 )- חובת ESP בכל רכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה היה פה אבל יש מבחן דרכים על האברט של אוטו:

http://www.auto.co.il/כתבה-25311-500-אבארת-מבחן-דרכים-וידאו.aspx

מי שכתב את הכתבה ומככב בסרטון אולי נראה כמו דוגמן על, אבל במכוניות הוא לא מבין כלום!

:roflmao::roflmao::roflmao:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...