Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – בשעה טובה, הושק מותג אבארת' בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית לא מבין את המותג, כאילו הכל טוב ויפה והוא ספורטיבי והוא מכוון לקהל יעד ספורטיבי אבל אני לא מבין את המחיר... בידיוק כמו שאני לא מבין את המחיר של הQV, לדעתי סמל"ת חייבת להוריד את המחיר אם היא רוצה למכור...

לא ברורה לי ההשוואה למיני, או אמירות כמו הרכב הזה רוצה להיות כמו מיני, כאשר אתה קונה מיני אתה נכנס לסוכנות של B.M.W, קמור לא השקיעו כספים בלתחזק סוכנות למיני, ועדיין המחיר שלה גבוה, כמו כן, המון מהרוכשים של מיני הן בנות- וכמו שאתם יודעים למיני יש תיבה אוטומטית, מה שאין לאבראת', ולכן לדעתי הם לא "יגנבו" את הלוקחות האלה, סמל"ת אומנם "יגנבו" את החלק הזה כאשר תצוץ לה המיטו מולטיר אייר האוטומטית.

לדעתי, ולצערי הרב, המותג לא ישר עימנו הרבה זמן בעקבות המחיר הגבוה והלא מציאותי, בן אדם שרוצה חוויה ספורטיבית ישקיע במיטו או באיביזות הספורטיביות. אני לא אומר שלא יקנו את המותג כי יקנו, בידיוק כמו שקונים את הQV שהוא לא שווה את ההפרש מהדגם של ה155, אך, לא מספיק בשביל לתחזק סוכנות נפרדת, או שבסופו של דבר המותג יעבור לסוכנות של פיאט וימכר שם, וככה לאט לאט ירד מהתודעה, או שיורידו במחירים, ונראה יותר כאלה, לדעתי חייבים להוריד אותו לאיזור ה160K-170K, אחרת אין למותג סיכוי לשרוד, וחבל...

זה שאתה נושם... זה לא אומר שאתה חי...8)

:twisted:Alfa Romeo Mito 1.4T 155HPS:twisted:

Comp:Moral Tempo Sub:Hertz ES250 Amp:Sundown Sax50.4

:twisted:Alfa Romeo Spider 2.0 1988 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הורדת מחיר תביא לעליה במכירות גם אם מדובר ברכב נישה, כלל ראשון בכלכלה , אבל ראה אפילו תגובות בשירשור כאן.

ו

1. אין כלל כזה בכלכלה (רענן ידיעותיך בעניין עקומת ביקוש והיצע, בייחוד Elacticity).

2. עלייה במכירות אינה פירושה, בהכרח, עלייה ברווחים.

3. כפי שכבר הסברתי, התגובות כאן לא מייצגות את קהל היעד של הרכב. תקרא את ההודעה של עומר, הם מכוונים אל המיני (ממתחת).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין את המותג, כאילו הכל טוב ויפה והוא ספורטיבי והוא מכוון לקהל יעד ספורטיבי אבל אני לא מבין את המחיר... בידיוק כמו שאני לא מבין את המחיר של הQV, לדעתי סמל"ת חייבת להוריד את המחיר אם היא רוצה למכור...

לא ברורה לי ההשוואה למיני, או אמירות כמו הרכב הזה רוצה להיות כמו מיני, כאשר אתה קונה מיני אתה נכנס לסוכנות של B.M.W, קמור לא השקיעו כספים בלתחזק סוכנות למיני, ועדיין המחיר שלה גבוה, כמו כן, המון מהרוכשים של מיני הן בנות- וכמו שאתם יודעים למיני יש תיבה אוטומטית, מה שאין לאבראת', ולכן לדעתי הם לא "יגנבו" את הלוקחות האלה, סמל"ת אומנם "יגנבו" את החלק הזה כאשר תצוץ לה המיטו מולטיר אייר האוטומטית.

לדעתי, ולצערי הרב, המותג לא ישר עימנו הרבה זמן בעקבות המחיר הגבוה והלא מציאותי, בן אדם שרוצה חוויה ספורטיבית ישקיע במיטו או באיביזות הספורטיביות. אני לא אומר שלא יקנו את המותג כי יקנו, בידיוק כמו שקונים את הQV שהוא לא שווה את ההפרש מהדגם של ה155, אך, לא מספיק בשביל לתחזק סוכנות נפרדת, או שבסופו של דבר המותג יעבור לסוכנות של פיאט וימכר שם, וככה לאט לאט ירד מהתודעה, או שיורידו במחירים, ונראה יותר כאלה, לדעתי חייבים להוריד אותו לאיזור ה160K-170K, אחרת אין למותג סיכוי לשרוד, וחבל...

מה קרה? מרוב התלהבות האצבעות רצות מהר יותר מהקבסה? כבר מזמן לא קראתי תגובה כל כך לא ממוקדת, מלאה בסתירות פנימיות ובניסוח לקוי. את השיא שמרת לסוף:"או שיורידו במחירים, ונראה יותר כאלה, לדעתי חייבים להוריד אותו לאיזור ה160K-170K".:roll::roll::roll:

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמור לא השקיעו כספים בלתחזק סוכנות למיני

אתה מוזמן להכנס לסוכנות מיני ברחוב המסגר, מקום נחמד מאד ומושקע.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכבים האלו בסופו של דבר יפלו לידיים הנכונות של חובבי ההגה אבל זה יקרה כאשר אחרי שחיטה במחירון ותוך 3-4 שנים יהיה ניתן לקנות אותם בסכום דו ספרתי אבל זה יקרה רק בתנאי שהשחיטה כאן תהיה מהירה יותר מאשר בדגמים המתחרים.

גם הגולף שלי לא היתה בידיים של חובבי הגה , אבל כשהמחירון שלה נחתך בחצי ממחירה כחדשה שזהו המצב כיום עבור המודלים הראשונים - ההסתערות על הרכבים האלה כיד 2 היא חסרת תקדים (ואין הרבה כאלה על הכביש, בטח עומר יודע ויוכל לומר לנו כמה עלו בסך הכל)

נ.ב. מגיע לי מזל טוב על ההודעה ה10,000. :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה? מרוב התלהבות האצבעות רצות מהר יותר מהקבסה? כבר מזמן לא קראתי תגובה כל כך לא ממוקדת, מלאה בסתירות פנימיות ובניסוח לקוי. את השיא שמרת לסוף:"או שיורידו במחירים, ונראה יותר כאלה, לדעתי חייבים להוריד אותו לאיזור ה160K-170K".:roll::roll::roll:

טעות שלי רציתי לרשום ב150K-160K...

אני לא חושב שיש כ"כ הרבה ניגוד, ואם יש ניגודים, זה רק כי מצד אחד אני ממש רוצה ומאחל למותג שיצליח, אך אני לא רואה את זה קורה...

oferh, יש רק סוכנות אחת והיא בת"א?

מחיפוש שעשיתי, סוכנות מיני היא בכתובת המסגר 16, סוכנות מרכזית B.M.W היא גם המסגר 16...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם הערה, שכן את עמדתי הבעתי קודם. אין טעם להכניס לתמחור של האברת' את עלויות אולם התצוגה הנפרד, לרבות כח האדם הנדרש להפעלתו. אחרי הכל מדובר בלא יותר מפינה נפרדת באולם של פיאט שהיא תחומה אמנם ויש לה גם כניסה נפרדת מהרחוב, אבל זהו. לא צריך להסחף בחישובי עלויות כאן. לדעתי ההוצאה הכי רצינית הקשורה בתפעול המותג בארץ היא עומר וזה יופי כי מגיע לו, האיש אוהב מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אולם תצוגה יחיד שנמצא מול BMW ומופרד מהם באופן מוחלט.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אולם תצוגה יחיד שנמצא מול BMW ומופרד מהם באופן מוחלט.

איפה שהייתה "אינגריד" (מול פיט סטופ)?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד השני של הכביש, הכוונה במול ל- ליד :) הם נמצאים דלת לידם. סוכנות נחמדה מאד ובפעם האחרונה שבדקתי גם אשת המכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד השני של הכביש, הכוונה במול ל- ליד :) הם נמצאים דלת לידם. סוכנות נחמדה מאד ובפעם האחרונה שבדקתי גם אשת המכירות.

אז עכשיו אני בכלל חייב ללכת לבדוק את זה!!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שאני חייב לשאול..

אותו יבואן מביא גם את אלפא רומיאו.

אותו יבואן החל לאחרונה לשווק בארץ את האלפא רומיאו מיטו תלתן.

האלפא רומיאו מיטו תלתן מגיעה עם 180 כ"ס ואיבזור מכובד.

האלפא רומיאו מיטו, לדעתי, נראית לא פחות טוב מה500 ואפילו יותר.

המותג של אלפא רומיאו יותר חזק מפיאט.

האלפא רומיאו מיטו תלתן נמכרת באותו מחיר ב-ד-י-ו-ק של ה500 אבארת'.

עם האלפא רומיאו מיטו מקבלים קורס נהיגה בחו"ל.

אני לא יודע על ה500 אבארת', אבל על המחיר של האלפא אפשר להתמקח.

למה שמישהו יקנה את ה500 אבארת' ?

כי הילדות שרוצות 500 לא באמת מחפשות את האבארת'. להיפך.

הן יעדיפו את ה500C. ובצדק. גם יש לה גג נפתח והיא כנראה גם יותר נוחה על הכביש המשובש של ת"א.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שאני חייב לשאול..

אותו יבואן מביא גם את אלפא רומיאו.

אותו יבואן החל לאחרונה לשווק בארץ את האלפא רומיאו מיטו תלתן.

האלפא רומיאו מיטו תלתן מגיעה עם 180 כ"ס ואיבזור מכובד.

האלפא רומיאו מיטו, לדעתי, נראית לא פחות טוב מה500 ואפילו יותר.

המותג של אלפא רומיאו יותר חזק מפיאט.

האלפא רומיאו מיטו תלתן נמכרת באותו מחיר ב-ד-י-ו-ק של ה500 אבארת'.

עם האלפא רומיאו מיטו מקבלים קורס נהיגה בחו"ל.

אני לא יודע על ה500 אבארת', אבל על המחיר של האלפא אפשר להתמקח.

למה שמישהו יקנה את ה500 אבארת' ?

כי הילדות שרוצות 500 לא באמת מחפשות את האבארת'. להיפך.

הן יעדיפו את ה500C. ובצדק. גם יש לה גג נפתח והיא כנראה גם יותר נוחה על הכביש המשובש של ת"א.

מסכים אתך מאד וזה בידיוק מה שאמרתי, המחיר לא מוצדק, אגב תיקון קטן הQV עולה באיזור ה185K ובעלת 170 כ"ס, שוב האנשים שרוצים חוויה יותר ספורטיבית במחיר אטרקטיבי סביר להניח שיפנו לכיוון המיטו 155 כ"ס או האיביזות הספורטיביות, הנשים יפנו לכיוון המיטו מולטי אייר האוטומטית שתגיע בקרוב, או לכיוון הה500 גג נפתח, אך בגירסא היותר חלשה...

בנוסף לכך סמל"ת שמו לעצמם רגל, בעוד שנה כשתגיע אלינו הGTA? מה יהיה התג מחיר שלה, כאשר המחירים של הQV והאבארט כ"כ גבוהים, אני לא רוצה לראות את המחיר שלה...=\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...