Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – בשעה טובה, הושק מותג אבארת' בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הקלאו 197 מחרו כחדשה בקצת פחות מ160K.

את הקופרות 180 מכרו בסביבות ה150K.

לאון 160 כ"ס נמכרת בסביבות ה140K.

אז למה לרכוש 500 ב170?

בכל מקרה, מברך על הקמת המותג והבאתם של רכבים ספורטיביים נוספים לארץ.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

"למכונית מוצע גם קיט שיפורים בשם Esse Esse, המעלה את ההספק ל-160 כ"ס ויימכר בארץ בתוספת מחיר של 15 אלף שקל בכפוף לאישור משרד התחבורה":shock: ---הכתבה הזאת עשתה לי טוב על הלב..רואים התקדמות בנושא בארץ. אומנם הכל יקר אבל כיף לדעת שלפחות יש את האופציה.

תקווה שיהיה טוב.

לפני 6 שנים עשו ליפנאוטו בעיות, בעיות הקיטים שהיא מכרה של פרודרייב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה!

כתבו במרקר שמחירה של הפונטו אברת' יהיה קרוב לזה של ה-500...זו כבר עסקה מעניינת יותר עבור חובב הנהיגה (וגם אז יש מתחרות אטרקטיביות מאוד כמו קליאו, מיטו ואיביזה קופרה)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה!

כתבו במרקר שמחירה של הפונטו אברת' יהיה קרוב לזה של ה-500...זו כבר עסקה מעניינת יותר עבור חובב הנהיגה (וגם אז יש מתחרות אטרקטיביות מאוד כמו קליאו, מיטו ואיביזה קופרה)

תודה.8)

אכן מתחרות ישירות לפונטו איבו הם באמת מיטו,איביזה ושות'.

הפונטו איבו ככל הנראה תגיע פחות מאובזרת מה500.

ה500 מאובזרת משמעותית מכל אלו שעלו בשרשור והאיבזור הזה בכל אחד מהדגמים שעלו מקפיץ את המחיר משמעותית (עבדתי בעברי בעוד איזה מקום-מכיר את זה טוב:-) ) וכשני אומר משמעותית אני מתכוון חוצה את ה200K וגם הרבה הרבה יותר מזה..

מי שלא הצליח להבין - ה500 לא מתחרה בהן והיא שונה מהן משמעותית הן בסגמנט והן באופי והשיק וגם בתחושת הנהיגה והיוקרה. (המתחרה הישירה יותר לאבארט בישראל היא הקופר S).

ולי אישית אחרי נהיגה ממושכת באלו שהעלתם כולל הפונטו איבו אבארט על מסלול - ה500 עשתה לי אישית משהו שאף אחת מהן לא עשתה לי , משהו שרק ה106 ראלי העתיקה שלי הצליחה לעשות וזה אומר הרבה למי שהבין אותי... משהו מדור ה"משקל נמוך והגה כבד.."

נ.ב:היו כאלה שגם חלקו עלי- כל אחד והכייף שלו והצרכים שלו..

זה לא שהם לא טובות - הם מצוינות! פשוט שונות וכן , הפונטו איבו מאוד דומה לאלו שכספר האלה והוא צודק בכיוון שלו.

וזה לגמרי טבעי ובסדר שיהיו שיעדיפו מיטו\שירוקו\ליאון 160(שאני לא מבין איך היא הגיעה למשוואה הזאת..).

כנראה שמי שייקח אבארט' הוא לא אותו אחד שייקח מיטו\איביזה .

למרות שהיו כמה שמאוד הופתעו ושינו דעתם וכבר מתניידים על עקרב...

נ.ב:מי שקונה אבארט' קונה כי הוא רוצה ולא צריך.

גם לסקודה סופרב יש 160 כ"ס ומקום לאורגיה עם דוגמניות "מתאים לי"... (והיא עולה פחות). שווה לא? לדעתי כן :-). אבל אני עדיין יעדיף עליה איביזה\מיטו\שירוקו\אבארט\קופר\קליאו.. כנראה שאני משוגע :roll:

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.8)

ה500 מאובזרת משמעותית מכל אלו שעלו בשרשור והאיבזור הזה בכל אחד מהדגמים שעלו מקפיץ את המחיר משמעותית (עבדתי בעברי בעוד איזה מקום-מכיר את זה טוב:-) ) וכשני אומר משמעותית אני מתכוון חוצה את ה200K וגם הרבה הרבה יותר מזה..

מי שלא הצליח להבין - ה500 לא מתחרה בהן והיא שונה מהן משמעותית הן בסגמנט והן באופי והשיק וגם בתחושת הנהיגה והיוקרה. (המתחרה הישירה יותר לאבארט בישראל היא הקופר S).

ולי אישית אחרי נהיגה ממושכת באלו שהעלתם כולל הפונטו איבו אבארט על מסלול - ה500 עשתה לי אישית משהו שאף אחת מהן לא עשתה לי , משהו שרק ה106 ראלי העתיקה שלי הצליחה לעשות וזה אומר הרבה למי שהבין אותי... משהו מדור ה"משקל נמוך והגה כבד.."

זה לא שהם לא טובות - הם מצוינות! פשוט שונות וכן , הפונטו איבו מאוד דומה לאלו שכספר האלה והוא צודק בכיוון שלו.

וזה לגמרי טבעי ובסדר שיהיו שיעדיפו מיטו\שירוקו\ליאון 160(שאני לא מבין איך היא הגיעה למשוואה הזאת..).

גם לסקודה סופרב יש 160 כ"ס ומקום לאורגיה עם דוגמניות "מתאים לי"... (והיא עולה פחות). שווה לא? לדעתי כן :-). אבל אני עדיין יעדיף עליה איביזה\מיטו\שירוקו\אבארט\קופר\קליאו.. כנראה שאני משוגע :roll:

עומר, אני משתדל לא להכנס לזה אבל בכל זאת...

ה- 500 אברת' היא אכן מוצר מיוחד. אבל, מוצר מיוחד לא פטור מהגדרה. חלק מההגדרה היא הגדרת המתחרים ותוך כדי החוזקות והאיומים של ועל המוצר.

האם ה- 500 אברת' מוגדרת כמכונית אופנתית שפונה לקהל מבוסס שרוצה צעצוע מגניב? אם זאת ההגדרה אז אולי עדיף היה להביא 500 רגילה עם קיט חצאיות ופגושים ולתת את ה- show בלי ה- go אבל עם תיבה אוט'\רובוטית שתמצא יותר חן בעיני רוכש התכשיט הפוטנציאלי?

אולי אפשר להגדיר את ה- 500 אברת' כמכונית ספורטיבית? בהחלט יכול להיות שכן, אבל פה יש קשיים אחרים כמו ביצועים פושרים, שימושיות בעייתית וכו'. ה- 500 אולי מגניבה וספורטיבית אבל חלק מהמתחרות שלה לא נופלות ממנה בתחום הזה ועדיפות ממנה בתחומים אחרים. ה- 500 אולי מזכירה לך את ה- 106 ראלי, אבל הקסם של ה- 106 ראלי היה יחס פאן תמורת ש"ח גבוה מאוד ולכן הצליחה באופן יחסי. בכלל, לא ברורה לי ההצמדות שלך לרשימת האבזור העשירה כאשר מדובר ברכב ספורטיבי. זה מה שבאמת חשוב?

אז ה- 500 היא מוצר קשה להגדרה ואני מסכים שמי שירכוש אותה יהיו אלו שקונים מהבטן ולא מהראש. אין הרבה דוגמאות למכוניו כאלו בישראל אבל אלו שכן היו לא ממש הצליחו (BMW מיני ו-VW חיפושית חדשה). אני מקווה שסמל"ת לא נכנסו לפרוייקט אברת' כמקדם תדמית לפיאט בכלל אלא מתוך כוונה להעלות כמות מכוניות משמעותית על הכבישים (100 אברת'ים בשנה זה יהיה יפה מאוד!).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד (ויש כבוד גם למותג וגם למנהל האולם התותח :wink:)אני רק מקווה שבמוסך המרכז יידעו לטפל ברכב בהתאם ולא כמו שבעבר .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שה500 הסגורה נראית טוב.

ה500C עם העניינים השחורים האלה נראית הרבה יותר טוב ! :)

שיהיה בהצלחה. מי יתן ונראה אותן הרבה על הכביש.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מאוד איכותי ומיוחד מבפנים, בניגוד לכל המכוניות הקטנות.

למה המחיר כל-כך גבוה? כי יש מי שמוכן לשלם (מזוכיסטים).

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך רכב סופר מיני עם 135 כ"ס שזה נתונים של כל רכב משפחתי ממוצע עולה 180k אנני יודע.

זה רכב לצעירים בלבד ברובו המכריע ולא למשפחות ככה שתעשו חשבון לכמה צעירים יש 180k

לרכישת מכונית? אני מהמר שלא להרבה , להוציא כמובן את ילדי השמנת במדינה.

סיאט עשו מבצע מדליק על רכב לא פחות מלהיב לטעמי בדיוק בחצי המחיר.......וכמובן התוצאות

לא אחרו לבוא , והמכירות של הדגם המאובזר ספורטיבית יחסית באיזור ה 90 k פשוט המריאו לשחקים.

כאשר יצרן מיעד רכב לאוכלוסיה מסויימת ורוצה למכור בצורה מסיבית עליו לקחת בחשבון שלא יכול להיות !

שהדגם המתחיל של מכונית הסופר מיני שלדעתי האישית דומה לצעצוע חמוד ותו לא , יעלה יותר ממחיר של רכב מנהלים

יוקרתי...

אמיר

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכישת מכונית? אני מהמר שלא להרבה , להוציא כמובן את ילדי השמנת במדינה.

ולמי אתה חושב שהאוטו הזה מיועד? אני מוכן להתערב שמתוך היחידות שנמכרו, הרוב הלכו לילדי שמנת, עוד כמה מתנה מהבעל, ואולי אחת או שתיים על ידי בעלי אמצעים עם רצון למשהו שונה. זה בכלל לא רלוונטי אם האוטו טוב או לא - הנתונים (135 כ"ס בלבד), המראה (אנטיתזה ל"אני הגבר" שמשדרת שירוקו) והמחיר (180K על הכביש) די מצמצמים את קהל היעד.

אל תחשוב עליה כיקרה, תחשוב עליה כיותר זולה ב40K ממיני קופר S עם בעיות דומות. כמה קופר S אתה רואה בידי חובבי נהיגה? אני מאמין שאפשר לייצג את זה עם ביט אחד...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה שלא תביאו את האברת' פחות מאובזרת ובמחיר של 140K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.8)

העובדה שאתה מנהל המותג אולם התצוגה, מעמידה את כל שכתבת באור מעט מוזר שהרי אין סיכוי רב לקבל ממך דעה שאינה תלויה. דבר אחד עולה בברור ממיתוגה של האבארט' הזו בארץ, הדוגמה הלא מוצלחת של המיני אינה מרתיעה אחרים וחבל. ייאמר לזכות סמל"ת שהדגמים הזולים של ה 500 נגישים יותר. בקיצור עוד אוטו שמצהיר על בעליו שהוא כה עמוס במצלצלים עד שהגודל כבר הפסיק לעשות לו את זה, עכשיו הוא צריך להיות מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...