Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] – בשעה טובה, הושק מותג אבארת' בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

FALOU

. לכן כאשר עקומת הביקוש קשיחה יחסית (קרובה יותר לעקומה האדומה) אזי שינוי במחיר המוצר יגרור שינוי קטן בלבד בכמות המבוקשת ממוצר .

אני לא אוהב סתם להטריד, ובמחיר הזה אני לא קונה.הודעתך מספר 38

ואתה לא היחיד, אלא רוב המגיבים בדעה דומה כי המכונית לא מתומחרת כיאות, והיו שוקלים רכישתה אילו המחיר היה נמוך יותר.

לכן להביא את הציטטה הראשונה ולהסתמך עליה כמייצגת את המוצר עליו אנו דנים כאן היא פשוט כלכלה בקלקלתה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

FALOU

. לכן כאשר עקומת הביקוש קשיחה יחסית (קרובה יותר לעקומה האדומה) אזי שינוי במחיר המוצר יגרור שינוי קטן בלבד בכמות המבוקשת ממוצר .

אני לא אוהב סתם להטריד, ובמחיר הזה אני לא קונה.הודעתך מספר 38

ואתה לא היחיד, אלא רוב המגיבים בדעה דומה כי המכונית לא מתומחרת כיאות, והיו שוקלים רכישתה אילו המחיר היה נמוך יותר.

לכן להביא את הציטטה הראשונה ולהסתמך עליה כמייצגת את המוצר עליו אנו דנים כאן היא פשוט כלכלה בקלקלתה

גם הציטטה השנייה היא כלכלה בקלקלתה. אבל זה לא העניין. עקומת מונופול היא הדוגמא הקיצונית, והבאתי אותה כנגד ציטוט שלך של הדוגמא הקיצונית השנייה.

אבל על מה אתה מתווכח בכלל???

מאיפה אתה יודע אם אני היחיד או לא?

ממתי האמירה שלי היא הקובעת?

אתה קובע פה ספיציפית למקרה הזה, על בסיס עובדות שאתה לא יודע, בשעה שהדיון הוא תיאורטי/עקרוני. עקרונית, יכול להיות שהורדת מחיר של 20% לא תעלה את המכירות באופן שישתלם.

או

זה לא נכון לקבוע, עקרונית, שירידת מחיר תביא בהכרח לעלייה משמעותית במכירות ו/או עלייה ברווחיות (בכלל).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו הייבואנים אוהבים לתמחר בצורה שערורייתית רכבי רטרו.

ככה גם עם המיני קופר, וככה היה עם החיפושית החדשה וה-PT קרוזר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון לקבוע, עקרונית, שירידת מחיר תביא בהכרח לעלייה משמעותית במכירות ו/או עלייה ברווחיות (בכלל).

הוא מדבר על המקרה של האבארת ופה יש אפשרות שאם מורידים מחיר אז תהיה עליה משמעותית במכירות וגם ברווחיות , למה?

כי המספר מכוניות שעלו עד עכשיו על הכביש הוא קטן , לא נמכרו הרבה , ואז מה קורה ? יש הורדה במחיר ואנשים אולי יקנו , ואז כל תוספת של מכוניות חדשות זה עלייה גדולה באחוזים , וגם ברוח של הכסף . כי היבואן כבר שילם את ההוצאות של המוסך ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אהבתי את הגג הנפתח, שהוא בעל שטח פנים גדול במיוחד - נותן תחושה של כמעט טארגה. בנוסף, הלאונג' מגיעה כעת עם מושבי עור, שמעבר לאלגנטיות שלהם(עניין של טעם אישי, מן הסתם) - מצוידים בתמיכת צד משמעותית יותר(אלו אותם מושבים של דגם ה"ספורט" שאינו מיובא לארץ) לעומת המושבים השטוחים מדי של הפופ והלאונג' עם מושבי הבד. למרבה הצער סמל"ת לא מייבאת את הלאונג' עם החישוקים הסטנדרטיים שלה בחו"ל אלא עם אותם חישוקים של הפופ 1.4.

ולעניין ה-1.2 ואוטודיל, באופן שהפך כיום למקובל בענף, פיאט פיזרה מכוניות אצל לא מעט מגרשי מכוניות משומשות(ניתן למצאן דרך יד 2). כמה טלפונים והתמקחויות - ואפשר להדרים גם לכיוון ה-90,000...

גול עצמי לסמל"ת? קרוב לודאי - ובכל זאת, גם צ'מפיון, יפנאוטו ואחרים נוקטים בשיטה הזו, בנסיון נואש להיפטר ממלאים, בין אם ישירות או באמצעות חברות ליסינג. כעת, דמיינו לעצמכם כמה רווח יש לסמל"ת, אפילו על ה-500 הבסיסית ביותר :roll:

מה שהפריע לי בגג הנפתח הוא הכיסוי העלוב שיש לו כשאתה רוצה אותו סגור. בימי שמש חמים זה פשוט צולה לך את הקרקפת.

חבל שאין הצעות טובות יותר על ה-1.4, כמו שיש על ה-1.2. חברה שלי רוצה לקנות 1.4 בשביל המנוע והאבזור הנוסף, אבל המחיר באמת יקר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי על מה משלמים 380K ש"ח בקשר ל-500 פרארי? כן, ראיתי תמונות שלה, והיא מדהימה בפנים יותר ממה שהיא בחוץ, אבל עדיין, 380K ש"ח!?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי המחיר שלה הוא כ-40000 יורו באירופה, שזה כמובן מופרך בכל רמה אפשרית ולא מחובר למציאות - אבל כשמדובר בסדרה מוגבלת לאספנים, המחיר לא באמת משחק תפקיד. בחו"ל יימצאו המופרעים שיקנו אותה. השאלה היא מה יהיה בארץ...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1695 יחידות זו לא סדרה מוגבלת לאספנים, זו סדרת אספנות למוגבלים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר שנושא המחיר נטחן עד דק...

לא נותר אלא לשבת על התחת ולקוות שאותה ילדת שמנת אשר בכתה לאביה שהיא חושקת בממתק פשוט תתייאש ממנו בשל גמר מגניבות/נקמת קנאות/חוסר אמינות וכך פשוט ימכר לו הממתק ובתור ממתק יד שניה תהיה לו עדיפות הרבה יותר גדולה.

חלילה אני לא בא לומר שהמותג בעייתי מבחינת אמינות פשוט זה החרוז הכי קרוב שעלה לי...

ולסיכום.

הלוואי עליי:bigcry:

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אפשר לקנות ב350000 ניסן 370Z .הרבה יותר בפחות.:idea:

לדוגמא... תראה לי אחד שיעדיף את האבארת' "יעני-פרארי-סטייל" הזאתי. מחיר חוצפתי לכל הדעות.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...