Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לנטסטיק.

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 5112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה רצה האל ומחר אני חוזר לבסיס, לסגירת שבת.

חשבתי וחשבתי איך אני יעביר את השבת בכיף ובנחת, והחלטתי לקחת את המחשב הנייד איתי.

מתוך שיחה עם חבר הוא נזכר שיש לו נטסטיק זרוק בבית ללא שימוש, הפכנו חצי בית ומצאנו את הנטסטיק המדובר.

MC950D, עם סמל של פלאפון עליו.

ניסיתי להתקין את הנט סטיק על המחשב, ללא הצלחה (אין תמיכה לווינ 7 - עוד ביזיון של פלאפון) לאחר חיפוש באינטרנט הצלחתי למצוא דרך להתקין את הנטסטיק.

עכשיו לשאלה, הכנסתי לנט סטיק את כרטיס הסים של הפלאפון שלי, והוא בכל זאת לא מוצא רשת, ממה הדבר יכול לקרות?

האם צריך לכך סים מיוחד, או להתקשר לפלאפון ולהגיד להם לפתוח תאפשרות הזאת?! אולי הנט סטיק נעול?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שקיבל כרטיס סים מיוחד מפלאפון, שהוא נטו לגלישה באינטרנט. אבל לא הצלחתי למצוא לו תוכנה לווינדוס 7, ואני אשמח אם תשלח לי לינק לדרייבר או לתוכנה.

הוא קיבל מפלאפון לפטופ באיזה מבצע, ובלפטופ שלו יש מקום להכנסת כרטיס סים מתחת לסוללה. תבדוק אולי גם לך יש חריץ כזה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אצלי את האפשרות הזאת.

אם מדובר באותו נטסטיק, שיעשה את זה בדרך הבאה :

http://www.bigtech.co.il/index.php/blog/110-cellular-modem-mc950d-windows-7

אצלי עובד בלי בעיה, אם אין לו אפשרות להשיג את הקבצים מה- Program files, תכתוב ואני יעלה אותם לפה.

בכל מקרה, למישהו יש מושג אם אפשר להשתמש בסים שלי או שחייבים להוציא סים מיוחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לידע כללי אסור להביא מחשב נייד אזרחי לבסיס צבאי ע"פ פקודות הצבא, יותר מזה בטח ובטח שלא לחבר אותו לאינטרנט (ולא משנה שאחותו של דוד של עשתה את זה ולא עשו לה בעיות).

2) לי יש את אותו הNetstick ואני משתמש בווינדוס 7. מה שעשיתי זה להוריד את התוכנה MobiLink™ 2.0,

למיטב זכרוני היא כבר כוללת גם את הדרייברים.

3) לגבי הסים, אני יודע שפלאפון מנפקים סימים מיוחדים לשימוש הזה כך שאני לא יודע אם סים רגיל יעבוד, וגם בלי חבילת גלישה תשלם על הסופ"ש הזה את כל המשכורת הצבאית שלך.

4) אני שוב פעם ממליץ שלא תקח את המחשב הנייד לבסיס.

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לידע כללי אסור להביא מחשב נייד אזרחי לבסיס צבאי ע"פ פקודות הצבא, יותר מזה בטח ובטח שלא לחבר אותו לאינטרנט (ולא משנה שאחותו של דוד של עשתה את זה ולא עשו לה בעיות).

ע"פ הפקודה, במידה ומפקד היחידה הגדיר מקום שאינו המשרד(כמו מגורים), ניתן להשתמש במחשב נייד - לדוגמא, מילואימניקים+אוהלים = לפטופ.

בפועל, בבסיס פתוח, ימלקו לך את הצורה.

בבסיס סגור, שמעתי על דברים גרועים יותר ממחשב נייד.

2) לי יש את אותו הNetstick ואני משתמש בווינדוס 7. מה שעשיתי זה להוריד את התוכנה MobiLink™ 2.0,

למיטב זכרוני היא כבר כוללת גם את הדרייברים.

3) לגבי הסים, אני יודע שפלאפון מנפקים סימים מיוחדים לשימוש הזה כך שאני לא יודע אם סים רגיל יעבוד, וגם בלי חבילת גלישה תשלם על הסופ"ש הזה את כל המשכורת הצבאית שלך.

לא לגלוש באנטרנט עם כרטיס סים רגיל בלי חבילה, בחלק מהחברות, תשלם 9 שקל ל-1Mb

4) אני שוב פעם ממליץ שלא תקח את המחשב הנייד לבסיס.

נאור

אני השתמשתי עד התקופה האחרונה ב-LG X120(שהתרסק לאחרונה), עם מודם וכרטיס SIM פנימי, היה תענוג, שנגמר.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ממש לא מסתדר אם הנט סטיק אתה תמיד יכול לחבר את הפלאפון בתור מודם.

לגבי חוקיות העניין יש בסיסים שמותר ויש שאסור, תבדוק מול הסגל אם מותר או אסור.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kernel,

אתה קרוב, אכן ניתן להשתמש במחשב נישא במיקום שהוגדר ע"י מפקד היחידה כמיקום בלמ"ס, אבל אני עוד לא מכיר מפקד יחידה שהגדיר איזור בלמ"ס ולכן כלל הבסיס מוגדר "שמור" אם לא גבוה יותר.

מעבר לכך,

גם באיזור בלמ"ס עם מחשב אזרחי קיים איסור חמור להשתמש במודם.

במקרה אני מכיר את ההנחיה כי עזרתי לכתוב אותה לפני שהפכה להנחיה מטכ"לית.

לגבי המצב בפועל, אין לי איך להגיב למעט בעצב רב. אני יודע שהמצב מזוויע..

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...