Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע מתקלף ופחח מחפף

BOGO
שימו לב! השרשור הזה בן 5125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

ברשותי סוזוקי בלנו בצבע לבן,לפני כשנה הרכב עבר צביעת טמבונים קידמי + אחורי.

ואחרי כמה זמן הטמבונים קיבלו שיפשוף מרכבים חונים והתחילו להתקלף והחלטתי להכניס אותם לצביעה חוזרת.

ניגשתי לפחח (פחח אחר) קרוב לביתי והוא אמר שהצביע שנעשתה לפניו על האוטו היא לא טובה כי לא הונח צבע ייסוד או משהו כזה ולכן הם ממשיכים להתקלף אחרי שקיבלו פנצים ושיפשופים מרכבים חונים.

שאלתי אותו מה הוא ממליץ לעשות? והוא אמר לי שאם אני משאיר אצלו את הרכב הוא מקלף את הצבע הישן עושה ייסוד או בסיס אני לא זוכר במדויק ועושה צבע כמו שצריך.

הוא נשמע לי טוב ואמין והרכב הושאר אצלו ב 8 בבוקר , הפחח יצר איתי קשר בשעה 3 באותו יום ואמר שהרכב מוכן ואפשר לבוא לקחת.

באתי לקחת את הרכב והכל נראה טוב ויפה, שילמתי לו סכום מכובד ונסעתי.

אתמול לאחר 3 חודשים בלבד שהרכב נצבע אצלו התחיל הצבע להתקלף בשטיפה (שטיפה עם קומפרסור).

היום בבוקר נגשתי אליו והסברתי לו את הבעיה.

הוא אמר לי שזאת אשמתי כי שטפתי את הרכב בלחץ וזאת טעות ואסור לשטוף בלחץ רכב שהפלסטיקה שלו צבוע

זה נשמע לי לא הגיוני כי אני לא מכיר את ה"חוק הזה" ורק צריך שטיפה עדינה עם ספוג.

עכשיו הוא לא מוכן לתקן כי הוא אומר זה לא באחריות בגלל השטיפה.

ורוצה לגבות ממני 150 שח על התיקון.

הראתי למישהו שמבין בעבודה את הקילוף והוא אמר לי שעבדו עליי ולא שמו צבע יסוד גם בצביע חוזרת ורק ריססו צבע .

השאלה מה עליי לעשות?

האם לגשת לפחח ולדרוש ממנו לבצע תיקון צבע לכל הטמבון על חשבונו ולהסביר לו שהוא צבע לא טוב ושיתקן ואם יסרב לגשת לבית דין לתביעות קטנות?

או לשלם 150 שח על התיקון ולהתפלל שיותר לא יתקלף כלום?

אני יודע שהוא רימה אותי !

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-)שניהם חאפרים כנראה.

גם אצלי ברכב הקודם הצבע בפגושים התפוצץ לאחר שטיפה עם גרניק (לאחר שעבר צבע אצל חאפרים כשהיה אצל הבעלים הקודם),

ניגשתי לפחח הבית שלי , הוא עבד על זה יום שלם כולל הכנה לצבע, צבע יסוד, תיקונים לאחר צבע יסוד, שכבות צבע ,לכה וכל השלבים.

נתתי לצבע שבוע להתיישב טוב ואז ניסיתי בכוונה להרוס אותו עם גרניק - כלום לא זז !

מאז הוא נשטף ככה כמה וכמה פעמים וכלום לא קרה, הרכב נמכר עם צבע פגושים במצב מושלם.

סתם ככה כי אני עושה סדר במחשב בתמונות, מצ"ב תמונות של הפגושים אחרי צבע יסוד (התמונה של האחורי היא אחרי שבוצעו תיקונים עם חומר מיוחד בנקודות החולשה שהתגלו לאחר צבע היסוד)

IMG_1466.jpg

תמונה281.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתיסע לבני ברק ליוסי צמח :lol:

למען גילויי נאות, הוא ספונסר שלי במרוצים אבל הוא מנהל מוסך פחחות צבע ברמה מאוד גבוהה!

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...