Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרחבת גנט ברזל.

yohann
שימו לב! השרשור הזה בן 4418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת ראיתי במגזינים גרמנים, גאנטים מתפרקים, לא בגלל איכות ירודה, אלה בגלל שהגלגלים הם בסגנון של ההאמר הצבאי.

כלומר 2 חלקים החלק שברכז ומחובר בברגים/מותרות לנבה הוא חלק אחד, לפעמים ממגנזיום והדפנה היא חלק שני, הם אוהבים שילוב של דפנות ניקל עם מגנזיום. מה שמחבר בינהם בדרך כלל זה ברגי הלן הרבה מאד אני לא ספרתי.

זה אמיתי כמו הגאנטים הזולים שכאילו יש להם את הברגים שאנו מכירים, בגאנטים שאני מתאר לברגים באמת יש פונקציה.

אם לא המחיר שלהם בהחלט הייתי חושב ליבוא, זה סוג הגאנטים האהוב עלי,,זה גם יפה וגם אופה, אך מה לעשות.

בכל מקרה אם תמצא בעל מקצוע שיעשה עבודה טובה, תודיע, בכייף הייתי משנה את הגאנטים של הc5 שלי מ6.5 ל8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ל proxima : חצי גרמניה נוסעת עם זה, תריץ חיפוש בגוגל, ארה"ב נוסעים עם זה

זהו ה עניין זה לא בגלל שאני רוצה לחסוך אלה סגנון של הג'נט אין להשיג כזה ברוחב שונה מסטנדרטי

ואם כבר חלק מרכזי של ה ג'נט מחובר באותו ריתוך, אם כבר צריך למצוא פלדה מאותו סוג שיש לג'נט או אפילו יותר טובה

אם לא מלחימים עם בדיל)))) כדי שתתפרק הלחמה טובה אתה צריך הרבה כוח

תודה לחוזק חומרים(למדתי אותו דרך אגב)

כל העניין הוא למצוא רתך טוב שמכיר פלדות וכד', עם לא מחירים של משלוח מזמן הייתי שולח את ה ג'נטים לארה"ב

שם זה עולה 100$ פחות או יותר לגלגל + צביעה חינם

המשלוח מפה לשם עורס את כל העניין

(סליחה על שגיעות כתיב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלות הן: האם זה באמת בטיחותי?

האם הגאנטים באמת יהיו ממורכזים, ולא יהיה רעד או כל מפגע או גורם מפריעה להגה?

האם יש בארץ בעל מקצוע המוכן לקחת עבודה כזאת, אחד שמבין, ולא קוף עם רתכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה העניין כנראה שאין אם ראית את הסרטונים שפרסמתי לינק הרחיבו את ה ג'נט במסגריה

שחכתי עוד דבר

עם אתא מרחיב את הג'נט הoffset משתנה, או ב מילים אחרות אתה לא יכול לקנות מגנזיום במקום 6X14 עם אופסט 40, 8X14 עם אותו אופסט הג'נט יגע לך בבולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלות הן: האם זה באמת בטיחותי?

האם הגאנטים באמת יהיו ממורכזים, ולא יהיה רעד או כל מפגע או גורם מפריעה להגה?

האם יש בארץ בעל מקצוע המוכן לקחת עבודה כזאת, אחד שמבין, ולא קוף עם רתכת?

השאלה שלך לא נכונה, כל חברה רצינית, עושה מבדקי הרצה, אמינות ושרידות למוצר, ובמיוחד מוצר בטיחות ברכב ,

גם מעבר לגבול השבירה, ובמסלול סגור, לא ציבורי.

זה לא המצב בבית-מלאכה קטן, טוב ככל שיהיה.

מה שיש פה הוא סימן נעלם גדול, זאת כשהלקוח עושה את ה QA על חשבונו ומשחק בבטחונו ובבטחון האחרים בכביש ציבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא נכונה, כל חברה רצינית, עושה מבדקי הרצה, אמינות ושרידות למוצר, ובמיוחד מוצר בטיחות ברכב ,

גם מעבר לגבול השבירה, ובמסלול סגור, לא ציבורי.

זה לא המצב בבית-מלאכה קטן, טוב ככל שיהיה.

מה שיש פה הוא סימן נעלם גדול, זאת כשהלקוח עושה את ה QA על חשבונו ומשחק בבטחונו ובבטחון האחרים בכביש ציבורי.

דווקא לפי מה שאתה אומר השאלות שלי נכונות מאד, כיוון ששורה תחתונה העיקר היט הבטיחות, אם זה בטוח זה בטוח.

לא משנה באיזה תהליך השתמשתה, העיקר הוא האם השגתה את המטרה.

נכון שבחצר האחורית או בית מלכאה קטן, אין סיכוי שעושים בדיקות ברמת מפעל משגשג.

אבל לפעמים אני נבהל גם ממוצרים של השמות הגדולים בגלל המראה הויזואלי של חלק זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...