Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אנו מכריזים בזאת על תחילתו של פרוייקט טרקטור פורשה ג'וניור 1960

שוקה
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"החיים קצרים" אומרת אישתי ו"צריך להנות מכל רגע ולעשות את מה שאתה רוצה עכשיו. לך תדע מה יהיה מחר". וכך עם רוח גבית ותמיכה מבית החלטתי לא לחכות ולמצוא את הטרקטור פורשה בו חשקתי.

לא רציתי משהו שלם שבא מוכן, חיפשתי אתגר שיקומי. וכך כאילו המתין רק לי. שכבה לה הכלה והמתינה בסבלנות שאבוא ואגעל אותה מיסוריי וחלודתה, בדידותה ושמימונה.

מדובר בטרקטור פורשה ג'וניור משנת 1960. כבר שנים רבות לא הוזז ממקומו. מוסתר בתוך מבנה חקלאי ישן. ספק היה רפת, ספק אורבה. איי שם בעמק.

על מנת לחלצו היה צריך להביא טרקטור עם כף כדי לפנות ערימות עפר. ואח"כ למשוך אותו ולנסות להניע. ולא להאמין. הפלא הטכנולוגי הזה אמנם עקשן אבל הניע.

סיכמנו, שילמנו, גררנו, ואנחת רווחה גדולה עם חיוך שקשה להסתיר על פניי הבאתי את הבחור הביתה.

טלפון לאישתי ואני מספר לה שהיא זה עתה קנתה לי מתנה שעלתה X + גרירה. "היי, אני שולחת אותך למילואים ואתה חוזר עם טרקטור, מה זה מילואים בהאחזות נח"ל?" ואח"כ הוסיפה "תהנה, מגיע לך".

אז כך הפרוייקט הגדול והמרתק הזה מתחיל. עם הרבה תקווה, אהבה, ורצון להיות מדויקים ונכונים לתקופה. בסבלנות עם הקפדה על הפרטים הקטנים עד להשקה.

לא סיפרתי כאן כלום על מצבו של הטרקטור. הדברים יועלו בהמשך כשאשתף במהלך התקדמות הפרוייקט.

אשמח לקבלת עיצה טובה ממי שמכיר את הכלי או בעל גישה למקורות מידע וחלקים. את רוב העבודה בכוונתי לבצע בעצמי.

בינתיים התמונות מדברות בעד עצמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב לגמרי ,תתחדש.

המון הצלחה , מחכים לתמונות.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יורם

על פי התמונות הרכב לא נראה כל כך סופני.

יש אמנם מה לעשות, אבל ממש, ממש, לא גרוע מידי.

נראה כי השיפוץ יגמר ציק צאק.

בהצלחה

אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשאיל את אשתך?

גם אני צריך כזאת רוח גבית מהבית.

הרבה בהצלחה, ומזל טוב!!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ב"אוטו בילד" לפני שבועיים, לרגל יציאת הקאיין דיזל, עשו השוואה בינה לבין הפורש דיזל האחרונה - טרקטור משנת 1959. מסקנה - העבירות של הישנה יותר טובה...

63757891_9b36e0c67c.jpg

לא ידעתי שיש כזה בארץ. מעניין.

שאר התמונות ב http://www.autobild.de/artikel/test-porsche-cayenne-diesel-porsche-trecker_865997.html

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזה בגדרה, עומד במצב עגום, מניח שיתאים לחלקים.

חבר מהמושב משפץ כזה, והוא בעל ניסיון רב מאוד בשיפוץ טרקטורים ואדם נחמד באופן כללי. אם תתקע, מניח שתוכל להעזר בו בעצה וכו'.

בהצלחה!

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורם - באם אשתך אמרה לך שמגיע לך - אז מגיעה לה פורשה 911 (ולך הקרקטור).

מפגש השפלה מברך אותך על פתיחת הפרויקט, שמענו בשמחה את הבשורה וכולנו מאחלים לך - בהצלחה.

מקווים שתעלה תמונות ממהלך הפרויקט ותתאר במלל את מעשיך.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטרקטור הזה יש יתרון מאד חשוב. מניעים אותו לעבודה בבוקר וגם עם מכבים אפשר לחזור אחרי חצי שעה והמנוע עדיין מסתובב:wink:

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...