Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפסתי ילד מפרק לי פקק ונטיל מהאוטו, או: כך מלמדים לתת כבוד לרכוש הזולת

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שאני באמת נאיבי.

היום שוב ביקרתי את הורי, ונשארתי לארוחת צהרים. לאחר האוכל אני יוצא למרפסת לשאוף בריזה טובה, ומבחין בחבורת ילדים עם אופניים בחניה. בין הילדים אני מזהה פנים מוכרים מאוד.

אני עוקב אחר מעשי החבורה, שהחלה מתפזרת, כאשר במקום נשארו רק שניים: הילד מאתמול ועוד חבר. השניים סובבים להם בחניה, תוך שהם מקפידים לעבור בקרבת הרכב שלי. בהתחלה, חוץ מלחלוף, הם לא עשו דבר. בהמשך, זה כבר הפך לסיבובים קרובים מאוד, עד כדי עצירה מוחלטת (משני צידי הרכב!) והתבוננות קרובה מאוד בגלגלים הקדמיים. משום מה, היתה לי הרגשה שהם לא באו לבדוק האם הניקוי האחרון של הג'אנטים היה מוצלח.

כשירדתי למטה, מצאתי את הפושע מתרחק מהרכב, בעוד החבר עדיין בוהה בפקק. איך שהמנוול קולט אותי, הוא אומר לחבר: "אל תנסה עכשיו". אינני יכול להצביע בוודאות על ההקשר שבו המשפט הזה נאמר, אבל תסכימו איתי שבנסיבות האמורות זה מדיף ריח רע.

פירקתי את הפקקים ועליתי חזרה הביתה. מיד לאחר פעולה זאת, הצמד-חמד נעלם לו מהחצר, כנראה בגלל שהם כבר אינם יכלו להשלים את המבצע שלשמו הם הגיעו מלכתחילה.

לאחר כמה בירורים, הצלחתי להשיג את הכתובת המדוייקת ואת מספר הטלפון שלו. התקשרתי לביתו, דיברתי עם אמו, סיפרתי לה על כל השתלשלות העניינים, ביקשתי ממנה להסביר לו שהרכב שלי הוא מחוץ לתחום עבורו ושכלל לא יהיה באיזור שלו. לבסוף, הבהרתי לה שבפעם הבאה שאני אמצא נזק על הרכב, אני אראה בבן שלה כאחראי לכך.

האם התנצלה בפני, הבטיחה להענישו בחומרה וביקשה את מספר הטלפון שלי כדי לעדכן אותי בהתפתחויות. נקווה.

VOLK - את השיטות הבולשביקיות שלך בבקשה שמור לאיזור מגוריך. אמרתי באופן ברור מאוד שמדובר בבן-טובים. אם אינך מבין עברית היטב, אתה פשוט צריך לציין את זה, ואז אני אסביר לך שפירוש הביטוי הוא שמדובר בילד שאינו מגיע ממשפחה ידועה לשמצה או בעלת רקע עברייני. במצב כזה, ולמעשה בכל מצב אחר, אינני רואה איזו תועלת צומחת מגרימת נזק לאנשים תמימים על לא עוול בכפם, ממש כפי שאינני מבין באיזו זכות אותו ילד גורם לי נזק מבלי שעשיתי לו משהו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע, או שבאולפן עשו עבודה ממש גרועה ולכן אינך שולט היטב בעברית, או שאתה מתעלם מעובדות מסיבות השמורות עמך.

אתה ראית שאני כתבתי במקום כלשהו שמדובר בכנופיה? אתה בכלל יודע מה פירוש המילה כנופיה?

רבכ, כתבתי כאן שיש לי בעיה עם ילד בן 12. זהו. מאיפה הבאת לי עכשיו כנופיה? :screwy:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה אומנם חבורה של ילדים, אבל מי שהיה בעייתי זה רק ילד אחד ספציפי. שאר הילדים סתם עמדו שם ולא היו קשורים לכלום.

בכל אופן, לפני כמה דקות האבא שלו התקשר. לאחר שביקש ממני שאספר לו בפירוט שוב פעם את מה שקרה, הוא התנצל וסיפר לי שהחרים לילד את אופניו, ואף לקח אותו לתחנת המשטרה כדי להראות לו את המקום שבו הוא ישאיר אותו בפעם הבאה שהוא יעשה מעשה כגון זה. מעבר לכך, הוא ביקש ממני ליצור עמו קשר במידה ובעתיד תהיינה בעיות נוספות.

אתה עדיין סבור שהייתי אמור להשליך את אופניו על הרכב של אביו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLK - אני גם הייתי בדיעה שלך אך כשמדובר בילדים יותר גדולים מבני 12 , בגיל כאלו הם ברשות ההורים ולכן יש להפנות את הטיפול אליהם בצורה נורמלית של הסברה ואזהרה.

כאשר היה מדובר בילדים יותר גדולים הייתי בדיעה של לקחת את החוק לידיים כי לא יעזרו לך מליון ואחת דיבורים עם ילד בן 16,17,18 גם אם תאיים עליהם במשטרה , אני מדבר מנסיון אישי כאשר ניסו לגנוב לי את הסמל בהונדה והנער לא יצא מהבית חודשיים מחשש שיגיעו אליו , עד שהגיעו אליו והוא קיבל את שלו.

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד,

מה שאתה צריך זה זה

מבית Hella. עובד יופי אצלי ברכב ולא מושך תשומת לב של ילדים מעצבנים.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים שקצת הגזימו

פושע , עבריין, ככה גודלים פושעים

אף אחד ממכם כניראה לא היה ילד אלה ישאר נולד מבוגר .

אלה ילדים קטנים אם היתי אם חברים שעשו דבר כזה פעם או פעמים זה לא אומר שהם עברינים זה פשוט מה שיש בראש שאתה בגיל 10-12 הילדים שהיתי איתם ילדים מאוד טובים לאחר גיל זה פשוט זה עבר זה לא אומר שהם עברינים ובטח לא כנופיה שביצעה שוד .

(דרך אגב אתה צודק כול פשע שבוצע אם מיספר מישתתפים אפילו שהם לא פעלו אקטיבית זה כנופיה*)

טוב מאוד שדיברתה אם ההורים שלו מעבר לזה הוא רק ילד.

כמובן שגם אני יתעצבן מאוד אם יפרקו לי את הוינטילים לא אומר שלא אבל לא ידפוק לאבא שלו מכות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, בדיוק אותה בעיה יש לי רק הלוואי וזה היה נגמר בונטילים.

כל שישי אני מחנה לכמה שעות אצל אבא שלי שגר בשכונת דורה הידועה לשימצה.

ולמי שמתפלא מילדים בני 12 אז בטח לא תאמינו לילדים בני 10, 6 ומטה.

והנה הסיפור רק חבל שלצערי אין לו סוף.

יש לי ברכב אזעקת ביפר שמכוונת לשיא הרגישות, אגזוז לחץ ממרחק של 10 מטר מפעיל אותה.

יום אחד לפני עשרה חודשים בערך החנתי את הרכב שלי אחרי שהתקנתי את האזעקה.

כרגיל כל ילדי הרחוב למטה משחקים כדורגל, כל פעם שהכדור פוגע באוטו האזעקה פועלת גם אם זה דרדלה קטן.

פעם אחר פעם ביקשתי לא לשחק ליד האוטו, החנתי במקום אחר, שמתי את האזעקה על שקט אבל כלום לא עזר.

לבסוף התחלתי להרים את הקול ולאיים עליהם איומי סרק, אחרי הכל הם ילדים קטנים ולהורים שלהם לא ממש אכפת מה הם עושים - מנסיון.

אחרי שהם קלטו שכל פעם שהאזעקה פועלת גם אם היא על שקט הם החליטו להפעיל אותה בצורה יזומה.

והנה דרכי הפעולה שלהם:

1. ספרינט לאוטו, מכה באזור כלשהוא והיעלמות לפני שאני מגיע לחלון.

2. עוברים ליד האוטו מכים אותו ומתחבאים מאחוריו.

3. השיטה הכי מעצבנת, אבנים קטנות שהם מרימים מהרצפה וזורקים על האוטו תוך כדי פגיעה בצבע ובחלונות, יש כמה שריטות על החלון כדי להזכיר לי את זה כל פעם.

בסוכות האחרון הילדים האלה חצו את הגבול, שניים מהם רבו ואחד מהם החזיק סלע בגודל של הראש שלו ואיים לזרוק עליו.

אני החנתי בכוונה באמצע הרחוב בין החניות כמו שנהוג כשעמוס שם כדי שאוכל לראות את האוטו תוך כדי ישיבה מול הטלווזיה.

כאשר הם עברו ליד הרכב שלי, הילד עם הסלע החליט שזה הרגע לזרוק אותו ופגע לי ברכב! הסתכלתי מהחלון ולא שמתי לב למשהו חריג וגם לא ייחסתי לזה יותר מידי תשומת לב כי הרעש היה חזק מידי לטעמי כדי שילד קטן יגרום אותו.

כשירדתי לאוטו כדי לצאת בחזרה הביתה ראיתי את המכה, אם הייתי מחובר לעמוד חשמל באותו רגע הייתי מקצר את כל השכונה מעצבים!

כיום הבעיה עדיין נמשכת ולך תתמוד עם ילדים כל כך קטנים שלהורים שלהם פשוט לא אכפת(גם מולם הילדים מבצעים את זממם ברכבי).

היום כבר נהייתי קב"ט הרחוב וכל היום אני מתצפת מהחלון על הרכב.

ניסיתי כל דבר אפשרי עם הילדים האלה, ביקשתי, צעקתי, איימתי דיברתי עם ההורים שלהם שבקושי מבינים עיברית, כלום לא עזר.

ד"א,

אין להם אופניים, אוטו, צעצועים, כלום והלוואי והייתי מעורב במחסור הזה.

מצטער על החוסר רגישות אבל אני כבר חש שנאה עזה כלפיהם.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

netanel_b, אני גם סובל מתופעה דומה, לכן מאוד מבין ומזדהה איתך.

הנה, יש לי סיפור דומה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=234743

אלעד, הסיפור שלך נגמר טוב, כי היה לך עם מי לדבר. לצערי, לא תמיד יש עם מי לדבר, במיוחד ב"שכונות". :-(

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שישי אני מחנה לכמה שעות אצל אבא שלי שגר בשכונת דורה הידועה לשימצה.

אמרת דורה - אמרת הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לחבר באוטו מערכת מיוחדת שכל פעם שנוגעים באוטו מקבלים מכת חשמל חזקה אבל לא מזיקה?

דווקא בא לי לראות את הילדים האלה מקבלים אחת כזאת.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד , עשית בשכל...לפי דעתי האבא קצת עירבב אותך(בשביל להראות לך שהוא עשה משהו בנידון) אבל בתכלס ההורים הזבלה האלה לא עושים כלום. בגיל 12 יש כבר מודעות עצמית כלשהי, פעם הבאה , לא להסס ישר נבוט לראש.

לי יש תופעה דומה בשכונה, של ילדים שכל הזמן נוסעים באופניים ליד הרכב, ובמיוחד ילד מעצבן אחד שתמיד אוהב לגעת באוטו,יום אחד יצאתי אליו תפסתי אותו בחולצה מאחורה וגררתי אותו עד להורים שלו , ואמרתי לאבא שלו שאם הילד שלו עוד פעם מתקרב לרכב שלי הוא ימצא את הרכב שלו בבוקר לא במצב נסיעה. עד היום ברוך השם לא שומעים ולא רואים את הילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...