Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תהיה קטנוני, הלוחית או המסגרת מתחברים לרכב עם ברגים (בדרך כלל), בגלל זה להגיד שזה הרס של הרכב כשעושים לך כזה דבר זה לא בדיוק נכון.

אני מסכים שזה לא הרס של הרכב, חשבתי שאתה התכוונת להיפך.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להל"ן תקדים בנושא: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000345163&fid=829

לא רק שהתובע בנוגע למקרה לא הצליח להגיש את התביעה, בסופו של המקרה היה צריך לשלם גם את שכר הטירחה של המוסך.

רק בישראל חברים :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מבטיח שכל השופטים בעלי חוכמה מופלגת.

או בסיסית לצורך העניין.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להל"ן תקדים בנושא: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000345163&fid=829

לא רק שהתובע בנוגע למקרה לא הצליח להגיש את התביעה, בסופו של המקרה היה צריך לשלם גם את שכר הטירחה של המוסך.

רק בישראל חברים :)

בדיוק חיפשתי את הכתבה הזאת שהייתה לפני כמה חודשים.

זאת התשובה לכל מי שהציע פתרונות יצירתיים לבעיה...

נכון לעכשיו, משפטית זה בסדר להדביק לך מדבקות על הרכב. פשוט בזיון למערכת המשפט בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מטפל במוסך , שהדביק לי מדבקה על הרכב ללא ידיעתי .

המדבקה עד היום מודבקת שם , זה לא ממש מפריע לי .

מצד שני , כשזה מגיע לשיקולי יופי , אני מעדיף להסיר .

לאבא שלי לדוגמא ,על רכב חדש לחלוטין , הדביקו מדבקה של מוסך על המסגרת של הלוחית רישוי (לא הוחלפה המסגרת) והוא הסיר אותה .

בינינו - לא ממש הגיע לו , המוסך היה די מעפן ויקר מדי בשביל החלפת שמן .

זאת בניגוד למוסך שלי שהדביק מדבקה , שרק עשה עבודה נפלאה ואמינה .

לדעתי - אפשר להשאיר את המדבקה , אם הייתם מרוצים מהשירות .

אבל הקטע שהמדבקה מודבקת ללא ידעתי מעורר בי מחשבות מכוערות על אותו בעל עסק .

מצד שני בעל העסק יודע שאם הוא יבקש רשות , הוא יקבל סירוב ב 99 אחוז מהמקרים .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוסך רון יש פס קטן שהוא מדביק על לוחית הרישוי. לא ממש מזיז לי, כי הטיפול היה למופת (מה שמזכיר לי שאני צריך לכתוב דיווח) ומגיע לו.

ברור לי שאם הייתי מבקש זה היה יורד מיד.

צביקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שמו לי פלייר על החלון - בגלל הטל בבוקר - הפלייר נירטב לחלוטין והוריד צבע דיו כחול על מיכסה המנוע שלי.

לקום בבוקר ולראות כתם דיו שניספג בצבע ולהתחיל ווקסים ב 7:30 זה מטריף....

התקשרתי למקום ששמו את הפליירים - הוא שיחק אותה שהוא לא יודע מזה בכלל.... למזלו הכול ירד אחרי שיפשוף נימרץ.

חוצפה לגעת לאנשים ברכוש גם אם זה רק פלייר או מדבקה.

לדעתי, צריך פשוט לא לחזור למקום שלא מכבד את הרכוש של הלקוחות שלו.

טיפ - לפני טסט - לרסס סקיי בריט (ספריי ללוח השעונים) על הפגוש מאחורה ולא לנגב ..... שום דבר לא ידבק גם אם ינגבו את המקום לפני.

זה פשוט גורם גם למדבקה הכי עקשנית לרדת בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוסך רון יש פס קטן שהוא מדביק על לוחית הרישוי. לא ממש מזיז לי, כי הטיפול היה למופת (מה שמזכיר לי שאני צריך לכתוב דיווח) ומגיע לו.

ברור לי שאם הייתי מבקש זה היה יורד מיד.

צביקי

מסכים שלנותן השירות יש חלק משמעותי ביחס שאני אתן למין פרסום שכזה. אני חושב שרבים יסכימו איתי שדבר כזה הוא נסבל ביותר, לעומת מכוני הטסטים שעוד מעזים להדביק את המדבקות שלהם מבלי לבקש שום רשות (משום שהם יודעים שאף אחד לא ירשה להם במודע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית המשפט הוא מקום מוזר, ומה שקורה בחדר אחד הוא שונה לחלוטין ממה שקורה באולם אחר.

גם אצל אותו שופט יש מצב טוב למצבי רוח וקפריזות.

בקשר לתגובה.

אני אישית חושש ממכוני טסטים.

כי אני יודע שכל רכב גם השמור והמטופל ביותר אפשר להכשיל בקטנות (הפסים הזוהרים שלך דהויים והמספר מקומט קצת בפינה, לך תחליף).

ולא פעם אפילו בטענות כוזבות.

אז אני שאני נכנס למכון טסטים אני עושה את המקסימום לצאת משמה כמה שיותר מהר בלי לריב ובלי להתחרקש.

אז ממש לא בא לי לבוא לבוחן ביציאה, אל תדביק לי את זה בבקשה על הרכב, כי לא חסרים הבוחנים שזה ידליק להם פיוז.

ואז בבור פתאום בגומייה תהפוך ליבשה.

וההזעה תהפוך לנזילה.

והמספר יהיה לא מספיק קריא אז נצטרך לשטוף מנוע.

וכו' וכו'.

כאשר בן אדם או גוף בעמדת כוח יש לחוקק איסורים כללים כמו איסור על יחסים אישיים בין חייל למפקד ע"מ למנוע אופציה של בעל הכוח להתנקם או לפגוע.

ולא, אני לא חי בסרט שהבוחנים יושבים 11 חודשים בשנה ומחכים רק לי שאני יגיע לטסט ואז יזמברו אותי, או שהם מחפשים או מתנכלים בכוונה.

אבל אני יודע טוב מאוד שהם יכולים.

וכבר יצא לי להחליף דברים שהם היו בבחינת הסתם.

כמו מגב אחורי שלא היה חדש אומנם אבל בהחלט ניקה יותר טוב מזה שהחליף אותו (ונקנה במכון טסטים).

או לוחית מספר שהוחלפה שלא לצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל הנאמר. אין ספק שבמכוני טסטים האינטרסים של המכון נכנסים למשוואה והוא מכשיל על דברים קטנים ומוכר ווישרים ולוחיות רישוי כשלא צריך לפעמים. כבר קרה לי מקרה שהלכתי עם חבר לטסט לקראת סוף יום העבודה, הכשילו אותו על לוחית רישוי (שבאמת היה צריך להחליף) אבל אז אמרו שהם יתנו לו ללכת כי הם רוצים לסגור כבר.

עדיף באמת לרסס משהו או להוריד את המדבקה ישר אחרי שאתה יוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים קרה לכם שסיימתם את הטסט, הגעתם הביתה ואז גיליתם כי במהלך הטסט הבוחנים הדביקו את הפרסומת שלהם על הפגוש האחורי.

התופעה המרגיזה (ולא בטוח שחוקית) מתרחשת כמעט בכל מכוני הרישוי. בעלי מכוני הרישוי נותנים דרור לעצמם להשחית את הרכוש שלנו, בלא ידיעתנו ובלי לשלם לנו על הפרסומת עבורם.

אני רק יכול להניח כי אם נהג יתווכח עם הבוחן על עניין המדבקה, אז ימצאו אצלו רג'קטים מתחת לאדמה.

האם זה רק אני או שגם אתם יוצאים מדעתכם על כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטסט האחרון הייתי צריך להחליף לוחית אז הבחור זרק לי את הניקלים שקניתי ושם לי את המסגרת של המכון שלו שזה היה ממש חוצפה!! אבל לך תצעק שם לא תעבור טסט בחיים!!..

אין כמו אלפא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כדאי להיזהר במכונים האלו. אותי בטסט האחרון הכריחו להחליף לוחית זיהוי, אז הבחור שעובד שם הכין לוחית חדשה, פירק את הישנה ובמקום לחבר את החדשה לתפס מיוחד הנמצא בחזית הפגוש הקדמי בשיא חוצפתו הכניס מול עיניי בורג דרך הלוחית לתוך הפגוש אם מברגה, ועוד כשאמרתי לו את דעתי על כך ענה לי כי ככה עושים. אז כמובן שהתעקשתי לחבר את הלוחית לתפס כמו שצריך אבל החור כבר נעשה.

אז תשימו לב לכל צעד של מי שנוגע לכם באוטו.

תודה רבה ויום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...