Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ האמת זה נותן לי רעיון !

תגידו למה חברות פרסום לא מציאות לנהגים הדבקת פרסומת על כל הרכב תמורת תשלום.

נגיד 500 ש"ח לחודש.

כבר יש פרסומות על אוטובוסים, בניינים וכ"ו.

עכשיו אתם תגידו לי שלעבוד מול חברות אוטובוס זה הרבה יותר פשוט, כי יש מספר מפעילים מצומצם וחברת פרסום יכולה לקנות שטח פרסום של 100 אוטובוסים במכה אחת ולחסוך התנהלות מעצבנת מול לקוחות פרטיים.

הכל נכון.

אבל...

לדעתי כל כך התרגלנו לפרסומות על אוטובוסים שאנחנו כבר לא מביטים עליהן בכלל.

פרסומות על מכוניות פרטיות יכולות להיות מגניבות, למשוך צומת לב כי זה יהיה יחסית חדש ומגניב וגם לצמצם מעט את הוצאות הדלק שלי ושלכם.

אז מה אתם אומרים ? :-o

אני אישית מוכן לנסוע עם פרסומת נגד אי אונות על הרכב תמורת תשלום הולם. :lol:

מי אמר שרכבים חשמליים יפתרו את בעיית מחיר הדלק, אני אומר מספיק קצת השפלה פרסומית תמורת תשלום. :lol:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגביי הפסים הזוהרים, תעשה חיפוש כי כבר דיברנו על הנושא לפני שנים רבות בפורום אספנות, מתברר שהחוק הזה יצא כי איזה קרוב משפחה של איזה חבר כנסת החזיק מפעל לייצור מדבקות זוהרות או משהו כזה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעבדתי בavis הכנסנו רכבים לפליקס, הם שמו מדבקות על הלוחית ועל החלון, אחרי שהחברה הזהירה אותם לא להדביק ובכל זאת הדביקו שוב הם נקנסו ב500 ש״ח..

אביב.

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לגביי הפסים הזוהרים, תעשה חיפוש כי כבר דיברנו על הנושא לפני שנים רבות בפורום אספנות, מתברר שהחוק הזה יצא כי איזה קרוב משפחה של איזה חבר כנסת החזיק מפעל לייצור מדבקות זוהרות או משהו כזה.

הסיבה לא מעניינת אותי, ברור שהיא חסרת היגיון בריא ואני לא מחפש להתעצבן סתם. :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ האמת זה נותן לי רעיון !

תגידו למה חברות פרסום לא מציאות לנהגים הדבקת פרסומת על כל הרכב תמורת תשלום.

נגיד 500 ש"ח לחודש.

כבר יש פרסומות על אוטובוסים, בניינים וכ"ו.

עכשיו אתם תגידו לי שלעבוד מול חברות אוטובוס זה הרבה יותר פשוט, כי יש מספר מפעילים מצומצם וחברת פרסום יכולה לקנות שטח פרסום של 100 אוטובוסים במכה אחת ולחסוך התנהלות מעצבנת מול לקוחות פרטיים.

הכל נכון.

אבל...

לדעתי כל כך התרגלנו לפרסומות על אוטובוסים שאנחנו כבר לא מביטים עליהן בכלל.

פרסומות על מכוניות פרטיות יכולות להיות מגניבות, למשוך צומת לב כי זה יהיה יחסית חדש ומגניב וגם לצמצם מעט את הוצאות הדלק שלי ושלכם.

אז מה אתם אומרים ? :-o

אני אישית מוכן לנסוע עם פרסומת נגד אי אונות על הרכב תמורת תשלום הולם. :lol:

מי אמר שרכבים חשמליים יפתרו את בעיית מחיר הדלק, אני אומר מספיק קצת השפלה פרסומית תמורת תשלום. :lol:

קיים דבר כזה !

התשלום שהחברות משלמות עבור זה לא משתלם בכלל.

אלא אם כן יש לך רכב ישן שלא איכפת לך על הצבע

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל האפודים הזוהרים.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים דבר כזה !

התשלום שהחברות משלמות עבור זה לא משתלם בכלל.

אלא אם כן יש לך רכב ישן שלא איכפת לך על הצבע

האמת זה אמור לשמור על הצבע לא ?

וכמה משלמים ?

:?:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כנ"ל האפודים הזוהרים.

לחוק אפוד הזוהר עוד אפשר למצוא היגיון, שחו"ח לא ידרסו אותך בלילה אם תעמוד על הכביש.

למדבקות האלה אין שום היגיון. גם במכוניות ישנות יש מחזירי אור בפנסים המקוריים, לפעמים גדולים יותר מבמכוניות חדשות.

אם יש רכב עתיק שיוצר בלי, אז שיחייבו אותו ספציפית לשים. וגם אז לא את הפסים הענקיים האלה, שהורסים את כל הצורה של הרכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב מודבקת בלוחית הרישוי האחורית מדבקה של מוסך רון (גם ב-2 הקודמים דרך אגב).

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטסט זה יותר מעצבן!

לפני כמעט שנה שעברתי טסט כבר שמתי לב לאחר שבודקים לך את הרכב בבור המכונאי שבודק בסיום בדיקה שם מדבקה של מכון הרישוי בתחתית הפגוש האחורי.

כמובן שבסוף השורה הורדתי בעצבנות את המדבקה הזאת, בתכלס לא הייתי ממליץ לעצבן את הבוחן ולהעיר לו הערה שלא להדביק, הסיבות ידועות...

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגרי זה מעצבן היה לי בעבר סיפור דומה במוסך מורשה מיצובישי.

בנוסף חייב לציין שלפני מספר חודשים טיפלתי אצל מוסך רון בסיום הטיפול רון שאל אותי אם אפשר לשים מדבקה, לא ציפיתי לזה תאמת התלהבתי כמו ילדה ואמרתי לו שים לי שניים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שקראת רק חצי שרשור .

עשו חורים חדשים ועוד איך !

המסגרת המקורית מגיעה עם מיקום שונה לחורים והמסגרת המסר*חה של המוסך מגיעה עם מיקום שונה לחורים.

בעניין התביעה, ברור שלא ריאלי, אבל בלהט העצבים הכל נראה הגיוני 8)

בכל מקרה גם עם המוסך יסכים לפיצוי (החזר של המסגרת+לוחית רישוי חדשה,כי בישנה עשו חורים), אני מעדיף לדחות את הפיצוי הזה ולפרסם את שמו של המוסך.

זה חוצפה וגועל נפש, הם מרשים לעצמם יותר מדי, למה לקוח צריך לעמוד על המשמר כמו בולדוג ולראות שהמוסך לא מנסה לדפוק אותו או להשחיל לו עוד איזה שטות בשביל להרוויח עוד כמה שקלים?

דווקא נראה לי כמו עילה נהדרת לתביעה. קדחו לך ברכושך הפרטי וגנבו לך את המסגרת שגם היא רכוש פרטי. האם גובה הפיצוי יהיה שווה את הטרחה זו שאלה אחרת, אבל מבחינת חבות משפטית אני מניח שיש לך קייס.

גם אני למדתי לדרוש בכניסת הרכב למוסך שלא ידביקו כלום, האחרונים שעשו זאת (הילוך שישי, המדבקה על הפח) נדרשו להוריד אותה בעצמם.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסכים זה עוד מילא.

מה עם מכוני הרישוי שיש להם מדבקה מרובעת\עגולה גדולה ומכוערת שמדביקים על הטמבון?

פעם אחת שמו לי מדבקה מגעילה כזאת, מאז כל בעל מקצוע שנוגע ברכב מקבל הוראה מפורשת שלא ידביק פרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...