Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר בפרסום עסקינן...

לפני כמה שנים פתחו ליד הבית שלי סניף של איזה בנק, לא זוכר כבר איזה- משהו כחול, אולי לאומי. בתור פרסומת קשרו לכל הרכבים בשכונה בלונים כחולים עם השם של הבנק למראות.

במאזדה שלי (לאנטיס) יש במראה מעין מיסב עם גולות בפנים שמאפשר לסובב את המראה, כאשר הגולות נמצאות בשקע בין החלק הנייח והמראה עצמה. המפרסמים האידיוטים ליפפו את החוט של הבלון מסביב לציר הזה, בצורה שהחוט נכנס לתוך המיסב, וכששחררתי את הבלון כל הגולות עפו החוצה. זה עלה לי במראה חדשה.

תכננתי ללכת לבנק ההוא ולצעוק עליהם קצת, אבל לחצים מצד ההורים שלי וההבנה שאני לא יכול להוכיח כלום גרמו לי לוותר על הרעיון.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מוסכניק היה מעז לקדוח לי ברכב למטרות הפרסום האישי שלו הייתי קודח לו שלט על הראש ''לא לקדוח במכוניות של אחרים ללא רשות''

.. ועכשיו ברצינות תעבור מוסך מי שיש לו את החוצפה לעשות דברים כאלה סביר להניח שתהיה לו אותה חוצפה גם לדברים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מוסכניק היה מעז לקדוח לי ברכב למטרות הפרסום האישי שלו הייתי קודח לו שלט על הראש ''לא לקדוח במכוניות של אחרים ללא רשות''

.. ועכשיו ברצינות תעבור מוסך מי שיש לו את החוצפה לעשות דברים כאלה סביר להניח שתהיה לו אותה חוצפה גם לדברים אחרים

תהיה בטוח שעברתי.

דרך אגב הרכב אמור להיכנס עוד חודש וחצי לטיפול 15K, אותי בתור לקוח הוא הפסיד.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקות על הרכב זה ידוע קרה לי לפני כחודש בטסט. חזרתי הביתה התקופפתי וראיתי אותה מודבקת לי לא פחות מאשר על החלק התחתון של הטמבון עצמו. עיצבן אותי מאוד.

אף פעם לא הבנתי את הנהגים שממשיכים להסתובב עם המדבקות האלה אפילו על רכבים חדשים.

כנראה כל אחד והשריטה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברים, גם אני רוצה לשתף - לפני שבועיים שמתי את הרכב לטיפול במוסך פוספלד כפר סבא. (שזה מוסך מורשה של סיטרואן פג'ו)

היום אני מסתכל במקרה ומגלה שהחליפו לי את 2 המסגרות של לוחית הרישוי!!!

גועל נפש. אני לשם לא חוזר, וגם השירות והטיפול עצמו היו על הפנים.

זהו. אם מישהו הגיע לפה כי חיפש את 'פוספלד' או סיטרואן אז לא להכנס למוסך הזה בחיים!

תגיות: סיטרואן, פג'ו, פז'ו, טיפול, פוספלד, כפר סבא, החלפת מסגרת לוחיות רישוי, המלצה על מוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, גם אני רוצה לשתף - לפני שבועיים שמתי את הרכב לטיפול במוסך פוספלד כפר סבא. (שזה מוסך מורשה של סיטרואן פג'ו)

היום אני מסתכל במקרה ומגלה שהחליפו לי את 2 המסגרות של לוחית הרישוי!!!

גועל נפש. אני לשם לא חוזר, וגם השירות והטיפול עצמו היו על הפנים.

זהו. אם מישהו הגיע לפה כי חיפש את 'פוספלד' או סיטרואן אז לא להכנס למוסך הזה בחיים!

תגיות: סיטרואן, פג'ו, פז'ו, טיפול, פוספלד, כפר סבא, החלפת מסגרת לוחיות רישוי, המלצה על מוסך

מדובר על מסגרות או על מדבקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לדרוש מהם להחזיר את המצב לקדמותו?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לדרוש מהם להחזיר את המצב לקדמותו?

איך הם יחזירו את המצב לקדמותו? ימרחו חומר פחחים ויצבעו , כל זה בשביל 2 חורים או יחליפו טמבון?

עדיף כבר להשאיר ככה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אחרי טיפול ראשון באיזה מוסך שעשיתי, אני חוזר לקחת את הרכב ושם לב מאחורה על הטמבון מדבקה גדולה מאוד של המוסך, עוד אנשים יחשבו שאני בעל המוסך.

לשם לא חזרתי, את המדבקה העפתי אבל השאיר סימן של דבק והרבה עבודה בשמש.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה מה שאפשר - אפנה למוסך, לשירות הלקוחות הראשי, לתלונות הציבור, משרד התחבורה, אמון הציבור..

אם אף אחד מאלה לא יניב התייחסות כלשהי, אז באמת שיש לנו מדינה דפוקה וכל אחד לעצמו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך נג'ר מורשה פורד מאזדה החליפו לי את המסגרות בלי לשאול, קדחו חורים חדשים, דחפו לי תוסף דלק במאה שקל, גם בלי לשאול, וגם נוזל שמשות שהיה מלא אולי שפכו עוד פקק ולקחו על זה 15 שקל.

חוצפה, לא מספיק שטיפול עולה מעל אלף שקל , גם החוצפה הזו לעשות ברכב מה שהם רוצים זה פשוט פלילי בעיניי

מה גם הם מעסיקים עובדים שיכולים להיות תלמידים בתיכון, לפחות ככה זה נראה על פניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכניקים זה עם שעושה כרצונו.

לא יודע למה אבל הם מתנהגים כאילו הם לא הולכים לראות את הלקוח שוב, כשאני מגיע עם רכב שיש בו תקלה אחת בלבד אני יוצא משם עם 800 תוספות שלא ביקשתי כולל עץ ריח שדחפו לי הכל כדי שהטיפול יעלה את סף האלף שקלים...ויש אנשים שזה גם עובד עליהם והם מסוגלים לחשוב שהמוסכניק השקיע בהם הם לא שמים לב שזה מיותר...והם ממשיכים לחזור למוסך שוב ושוב לקבל ממנו טיפול.

פשוט צריך לחוקק חוק נגד זה..שמעכשיו כל פעם שמגיעים למוסך אסור למוסכניק להוסיף/להחליף או לא משנה מה בלי ידיעת בעל הרכב ובלי הסכמתו כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך נג'ר מורשה פורד מאזדה החליפו לי את המסגרות בלי לשאול, קדחו חורים חדשים, דחפו לי תוסף דלק במאה שקל, גם בלי לשאול, וגם נוזל שמשות שהיה מלא אולי שפכו עוד פקק ולקחו על זה 15 שקל.

חוצפה, לא מספיק שטיפול עולה מעל אלף שקל , גם החוצפה הזו לעשות ברכב מה שהם רוצים זה פשוט פלילי בעיניי

מה גם הם מעסיקים עובדים שיכולים להיות תלמידים בתיכון, לפחות ככה זה נראה על פניו.

את התוסף ואת הנוזל שמשות המוסכניק יכול לדחוף לת*ת ואתה לא חייב לשלם לו על זה !

אולי הוא גם שם לך אבקת קסמים בלי נראת שתהפוך את הרכב שלך לחללית, מה שלא ביקשת לתקן ברכב אל תשלם עבור זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...