Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תופעה שמעצבנת אותי בצורה לא נורמלית.

מכירים את זה שאתם אוספים את הרכב לאחר טיפול באחד המוסכים והופפ אתה רואה שהדביקו לך מדבקה על המסגרת של הלוחית רישוי, מדבקה שהיא בעצם פרסום למוסך שבו טיפלת ברכב.

כמובן שאף אחד מעובדי המוסך לא שואל אותך אם אתה מרשה להם, בלי בושה תולים לך פרסומת על הרכב מבלי לשאול אותך.

מעצבן מעצבן אבל לא נוראי, כי זה זאת רק מדבקה אפשר להוריד אותה תוך שניה וזהו לא קרה כלום, אבל...יש את המוסכים היותר חוצפנים שמחליפים לך את כל המסגרת של המספר רישוי (לא איכפת להם שהמסגרת של המספר רישוי היא באה מקורית מהחברה, לא איכפת להם שזאת מסגרת רישוי מניקל שקנית בעלות של 50 שח) ודופקים לך מסגרת רישוי מסר*חה בצבע שחור עם פרסומת של המוסך ! זה כבר עובר כל גבול.

מה שהכי חירפן אותי שגיליתי שבגלל הלוחית רישוי עם הפרסומת של המוסך ,המוסכניק עשתה 2 חורים נוספים בטמבון כי החורים הקודמים של הלוחית רישוי המקורית לא התאימו.

מה ניסגר עם מוסכים בארץ?? באיזה זכות הם מרשים לעצמם לעשות כזה דבר כאילו זה הרכב הפרטי שלהם?

יש מקום לתביעה?

זה הקפיץ לי את הפיוז ואני רוצה שהם ילמדו לקח.

כמו שאומרים למען יראו וייראו.

שבת שלום.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תחליף למוסך נורמאלי, שם לו תולים פרסומות. באף מוסך לא ניסו לי לעשות דבר כזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההדבקה ע"ג הלוחית הקיימת היא תופעה שנראה וצוברת תאוצה גם במוסכים מכובדים מורשי יבואן, לרבות מכוני טסטים ; עוד בשלב מילוי טופס העבודה על הרכב עם זה שמקבל אותי, אני מציין בפניו במפורש שלא יבוצע ברכב שום שינוי קוסמטי (מדבקות, כדורי דיסקו/עצים ריחניים למראה המרכזית וכיוצ"ב) ללא ידיעה שלי וזהו.

בנוגע למקרה שלך - חשבת לפנות למוסכניק שלך ולדרוש שיחזיר לך את המסגרות הרגילות + איטום מחדש של החורים שיצר בטמבון (ואם הוא לא מסוגל לבצע איטום, לפחות שיסכים להחזיר את הכסף על התיקון לאחר שתציג לו חשבונית ממקום אחר)? אם לא, נראה שבהחלט יש כאן עילה לתביעה.

עוד פתרון הוא פשוט להניח לזה ולשלוח לפיקה צביק ה"פ ולבקש שישלח לך מדבקות של הפורום ללוחית רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכעוס? תמיד תבקש מראש שלא ישימו לך.

במידה ושמו לך ללא בקשתך תמיד תוכל להוריד ולא לחזור למוסך :)

לגבי ההחלפה של המסגרת זו כבר חוצפה ממדרגה ראשונה.

זה מוסך שלא חוזרים אליו לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב גם דוחפים תוסף דלק בטיפול ללא ידיעה בעלות 90-100 שקלים

לא יודע איפה אתם מטפלים אבל אני אף פעם לא משאיר רכב במוסך שאני לא מכיר, מראש אומר מה לשים ומה לא ונשאר במוסך כמה שעות אם צריך.

בהחלט מעצבן אבל לגבי תביעה זה נשמע מדי קיצוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההדבקה על הלוחית עוד ניתן לספוג איכשהו,

אבל החלפת לוחית בלי לשאול זו פשוט חוצפה. עוד יותר חוצפה לקדוח חורים בשביל זה.

אני הדבקתי על הלוחית את המדבקה של הפורום, ניראה לי שזה פותר את בעיית המדבקות :-)

במקומך הייתי דורש את הלוחית המקורית שלי ושוקל אם להמשיך לטפל באותו מקום.

טוב שהוא לא קדח לך וילון אחורי עם פרסומת של המוסך.

לגבי פיצוי על החורים - לדעתי זה לא יקרה.

להיסחב בבתי משפט בשביל זה ניראה לי גם מיותר קצת,

מספיק שתגיד לו שאתה מפסיק לטפל אצלו וכך תמליץ גם לכל חבריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום לתביעה?

זה הקפיץ לי את הפיוז ואני רוצה שהם ילמדו לקח.

כמו שאומרים למען יראו וייראו.

שבת שלום.

תעדכן מה יהיו התוצאות בית משפט,

מאוד מעניין לדעת מה יהיה לשופט לומר על כך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל אם אין חוק בנושא מסויים, בכל נושא ועניין, תמיד ימצא מי שימצא דרך להשתמש בכך לרעה, למעשה גם אם יש חוקים לא מעט מהאנשים כאן פשוט מצפצפים על כך, בכל אופן אם היה לך כוח לעניין הייתי מציע לפנות לכמה חברי כנסת (דרך דואר אלקטרוני למשל), תמיד יש את אלה שרוצים להעלות את קרנם ולזכות בקצת פירסום, הם יכולים להביא את זה לעין הציבורית ואף להעביר חוק נגד העניין.

כן אני יודע שההצעה שלי נשמעת כמו פנטזיה אבל אני מסכים שמה שהמוסכים הללו עושים זה פשוט לא לעניין ולך תדע אולי מישהו שם בבית הנבחרים ירגיש צורך לעשות משהו בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מרגיז זה שאני הולך לעשות טסט ושמים לי מדבקה על הפגוש מאחורה עם השם של המכון טסטים . :evil:

עם כל הכבוד זה רכוש שלי ולא של הטסטר .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבוי למכון/מוסך שיוריד את המדבקה הקדושה של הפורום. :twisted:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מרגיז זה שאני הולך לעשות טסט ושמים לי מדבקה על הפגוש מאחורה עם השם של המכון טסטים . :evil:

עם כל הכבוד זה רכוש שלי ולא של הטסטר .

על איזה כבוד אתה מדבר ?

...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכעוס? תמיד תבקש מראש שלא ישימו לך.

במידה ושמו לך ללא בקשתך תמיד תוכל להוריד ולא לחזור למוסך :)

לגבי ההחלפה של המסגרת זו כבר חוצפה ממדרגה ראשונה.

זה מוסך שלא חוזרים אליו לעולם.

למה נראה לך הגיוני שלקוחות צריכים לבקש מראש מנותן השירות שלא יהפוך את רכושם לפרסומת נוסעת? זה לא אמור להיות מובן מאליו שהמוסכים הם אלה שצריכים לבקש מראש? :x

ובעניין הזה, הכי בעייתיים הם רשת הילוך שישי שמדביקה מדבקה על הפח של הרכב (בטח ראיתם, מדבקה כסופה עם הלוגו על תא המטען).

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע הייתי במוסך להחליף ציריה ברנו, ואחד העובדים שם שאל אם הוא יכול להדביק פרסומת (לבנה) על המסגרת של הלוחית (שחורה), עזבו את זה שיש לי מדבקת פורום על המסגרת, מענין אותי מה הוא חשבת לעצמו כשהוא אמר שזה יראה יותר יפה (שוב מזכיר, מסגרת שחורה ומדבקה לבנה, לא יראה לכם לא קשור?).

אחרי זה עובד הנ"ל גמר לי את הקבל קלאץ' אבל זה כבר סיפור אחר. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...