Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הילוך שישי זה לא רק מוסך אלא סוכנות למכירת רכב חדש מהיבואן, ברגע שרכב עובר דרכם הם מדביקים זאת , בדרך כלל זו המדבקה הזאת , 2 מדבקות על הלוחית (הם לא מחליפים לפלסטיק מודפס אלא מדביקים על) והמהדרין גם מקבלים וילון אחורי עם הלוגו.

כל מוסך בעל שם עושה זאת למיטב ידיעתי , אם מישהו מבקש שלא, אז לא ישימו.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם לי בקיה לאחר שטופלה שמו את הפרפר שבתמונה + מדבקות מסגרות קדמית ואחורית ואין לי בעיה עם זה אבל נכון היה אם היו שואלים קודם .

לגבי הפרפר זה יורד אין לך מה לדאוג אבל תשמע למה שאמרו בנוגע לפן ואלכוהול או כל חומר שמוריד שאריות מדבקה .

שבוע טוב :)

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היה דיון ארוך מאד בפורום על מדבקות פרסומת ועל החלפת מסגרות לוחית רישוי. בסופו של דבר התברר שמישהו כבר הגיש בקשה לתביעה יצוגית בנושא והתברר שזה חוקי.

תוריד את זה באחת ממגוון השיטות שצוינו פה ובפעם הבאה שאתה הולך לטיפול תציין שאתה לא רוצה שום מדבקה על האוטו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא שאל אם זה חוקי, לא אם זה בסדר. כולנו יודעים שזה לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה יכול להיות חוקי שגונבים ממך משהו ששיך לך (לוחית) ומחליפים אותו במוצר נחות יותר, זה הזוי אבל כנראה שזו המדינה שלנו.

היום בפקקים הסתכלתי על כל המכוניות ולפחות 95 אחוז היו עם פרסומות של לוחית למוסכים כאלה או אחרים ו/או מדבקה של מוסכים. עד עכשיו לא שמתי לב לזה ולא הייתי מודע למימדים האדירים של התופעה.

אני אקפיד לבקש במוסכים מראש לא לעשות את זה אבל זה בושה וחרפה שהמדינה מאפשרת את זה.

לא יודע כמה לבקש מראש עוזר, הנה משהו שכתבו באשכול הישן:

"

במוסך מורשה שחבר שלי עובד, יש הוראה לשומר, בזמן הפנוי להדביק לכל הרכבים בחניה 2 מדבקות כאלו מקדימה ומאחורה בלוחית רישוי"

עריכה אחרונה על ידי eyal797
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה אומר להם במפורש שאתה לא רוצה, אסור להם להדביק. אותו דבר עם המסגרות. בנוגע לזה שהם שמים מסגרת לוחית רישוי וזורקים את הישנה, כנראה מתייחסים לזה כמו חלקים שהחליפו, כמו שלא מחזירים לך את השייבה של הפקק ריקון שמן למשל. מנטליות מפגרת של חוסר התחשבות ברכוש של מישהו אחר. או בקצרה, ישראל.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי רכב מכלמוביל הייתה מדבקה לאורך הסלוגן של יונדאי. לפחות לא החליפו

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה "גילית לאחר זמן מה"? ולא באותו רגע?

אחרי טיפול אתה לא עושה סיבוב "שריטות ושפשופים" מסביב לרכב, {כמו רבים מאתנו?}.

outlander מסר שתראה , הרכב שלו מאובק, באמת אתה חושב שאכפת לו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט זה במסירת הרכב לבוחן או איש השרות שמקבל אותו וממלא את הפרטים והתקלות, לבקש ממנו לכתוב על טופס הקבלה לא להדביק או לשים שום פירסום של המוסך. זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שכחתי לבקש.

הדביקו לי מדבקת לוחית רישוי על הפח של האוטו מתחת למסגרת של הלוחית. כנראה בגלל שבמסגרת לוחית רישוי יש אותיות מובלטות וסמל מובלט של סקודה. וזה לא נדבק טוב.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהייתי חייב המלצה על מוסך נכנסתי לרכב,נסעתי לפקק הקרוב לביתי ומאחד הרכבים דליתי פרטים על מוסך מומלץ.

פשוט בדיחה,מילא פרסום - אבל זה ממש לא פרסום.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל המוסך שידביק לי מדבקה לאיזשהו מקום ברכב, מצדי שיהיה מקום בלתי נראה יסיר לי אותה באותו הרגע אם הנושא לא מתאים לי.

במידה ולא יסיר אני אפנה לבית משפט לתביעות קטנות ואעשה לו שם רע בפורום.

מי שלא מבין רכב הוא רכוש פרטי של כל בן אדם, אף אחד לא יכול להדביק או לעשות כל דבר ללא רשותך.

זה כמו שיבואו אלייך הביתה וידביקו סטיקר ענקי לדלת הכניסה עם פרסומת (של פיצה למשל).

לא מקובל, לא מתקבל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...