Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

בזמנו כשעשיתי טיפול לרכב במוסך הילוך שישי הופתעתי לגלות אחרי זמן מה את הלוגו שלהם מוצמד לרכב שלי בלי שביקשו ממני או שאלו. פשוט חיברו את זה לרכב בלי שיש לי אפשרות להוריד את זה.

כשאני נוסע בכבישים אני רואה שהם עושים את זה להרבה מכוניות , כולל חדשות לגמרי, ואני מתפלא איך זה יכול להיות שהעניין הזה בכלל חוקי? איך אף אחד לא אמר כלום עד עכשיו?

אני מתכוון ללוגו הזה:

3525820_73.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שונא שמוסכים עושים את זה, במיוחד את אלה שמחליפים את המסגרת של לוחית הרישוי.

כיוון שאני תמיד נשאר עם הרכב לאורך הטיפול במוסך זה כבר לא קורה לי יותר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת כשאני חושב על זה, אם יש לך עסק משלך, תדביק על הרכב של בעל המוסך את הפרסומת שלך. אם לא, אני בטוח שאתה מכיר אנשים שיש להם עסק, ותדביק. נראה אותו מנסה להגיד משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף לא נשאר חייב :lol: מסכים הבחלט:)

לפ"ש תגש שיורידו, לא יורידו אז תוכל להוריד בעצמך בשימוש פן(לרכך את הדבק) ואלכוהול\WIPEPANEL כדי להסיר סימני דבק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה "גילית לאחר זמן מה"? ולא באותו רגע?

אחרי טיפול אתה לא עושה סיבוב "שריטות ושפשופים" מסביב לרכב, {כמו רבים מאתנו?}.

בכל מקרה, לגבי המדבקה, כמו שציינו מעליי, היא יורדת בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתעצבן מזה, אם המוסך מוצא חן בעיניי שיפרסמם מה שבא לו כל עוד הוא לא מפרק לי לוחיות רישוי או מדביק לי על משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר הראשון שאני מבקש לפני כל טיפול : בלי מדבקות!!

גם במכוני טסט/כיוון פרונט אני דואג שלא ישאירו לי סטיקרים בגודל פרסומת לתעמולת בחירות..

הדבר מכער את הרכב בצורה אנושה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה אם המדבקה מכוערת או ההברקה הפרסומית של המאה. הרכב הוא רכוש פרטי של בעליו ואם מישהו רוצה להדביק עליו משהו שיתכבד וישאל את בעל הרכב אם הוא מסכים.

זה בדיוק כמו שאני אכנס לבעל המוסך הביתה ואצבע לו את אחד הקירות בורוד.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...