Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ עכב סיפור מרגיז!

אמא שלי שמה את המכונית שלה לטיפול+טסט במוסך מורשה של יונדאי השבוע.

כשאני הגעתי לסופ"ש להורים שלי נתקלתי בדבר הבא:

DSC.jpg

מישהו על דעת עצמו פשוט הדביק לאמא שלי על המכונית פרסומת של New-Drive!

יש לציין שהרכב נקנה פרטית ללא כל הלוואה ישירות מהיבואן לפני 3 שנים ללא כל קשר לאותה חברה, אבל כנראה בטסט מישהו מצא לנכון לדחוף פרסומת של חברת New Drive למכונית.

פשוט מעצבן! אפילו לא פרסומת של היבואן או של המכון טסטים אלא של חברה רנדומלית - מן הסתם המדבקה הוסרה מיד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גם מתחרפן מזה, לי שמו במוסך פעם מסגרת עם תוספת ״ניקל״ - מקורית מפלסטיק בתחתית.

הבעיה היתה ששמתי לב לזה אחרי הטיפול/תיקון ולא היה לי כוח לחזור לשם שיסירו את זה.

בסוף העפתי את זה בעצמי.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך בו בדקתי את האופנוע שלי לפני הרכישה הדביק על אור הבלם מדבקת פרסומת לעצמו. זה היה הדבר הראשון שעשה ברגע שהאופנוע עלה על הליפט.

כמובן שהוסרה אחר כבוד כרגע שהאופנוע עבר לבעלותי.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט אומר שלפרסם על הרכב שלי עולה 1000שח לשעה, אני רושם על טופס קבלת הרכב במוסך לא להדביק/להרכיב פירסומת לאחר התמכור שלי... וזה עובד

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שיש לי את מדבקת הפורום מפחדים להדביק שם משהו אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק יכול לברך אותך להצטרפותך למועדון הכי גדון במדינה של נפגעי המדבקות והמסגרות. זה מקומם ומעצבן ומוציא מהדעת. אבל לצערי תביעה היא לא אופציה כנראה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני שאני אומר בוקר טוב במוסך אני מזהיר שלא ידביקו כלום על הרכב ולא יגעו בלוחית הרישוי,

שירשמו זאת בכרטיס ומציין שאני גובה 1000 שח ליום פרסום.

כשרכשתי את הסקודה סיטיגו - קיבלתי אותה עם מסגרת של מוסך הגורן (מוסך של הסוכנות בנתניה),

עד שלא הגיע בחור מהמוסך והרכיב שלי את הלוחית המקורית של סקודה , לא הסכמתי לקבל את הרכב.

אני נלחם מלחמת חורמה בתופעה הזאת..

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון טסטים , טירת כרמל, יש לי 20 מכוניות חברה להעביר טסט , ביקשתי לא להדביק מדבקה על הטמבון אבל אני יוצא מהבור ומופיעה מדבקה על הטמבון, אחרי שחזרתי עם האוטו הרביעי ושוב הודבקה מדבקה כשביקשתי לא להדביק , התעצבנתי הוצאתי אותה והדבקתי להם על המוניטור של בדיקת הבלמים, אחרי חמש דקות הגיעה משטרה אבל לא עשו כלום, במכונית החמישית כבר לא הדביקו

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך שהייתי מטפל תפסתי עובד על חם מנסה להדביק מדבקה ועצרתי אותו כמובן.

במוסך שמטפל במערכות גז הדביקו לי מדבקה גדולה ומאסיבית על הבגאז' שהורדתי להם מול הפנים והדבקתי על הצמיג של הרכב בעצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...