Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אפשר לתקן דבר כזה ולהחזיר את הפגוש לקדמותו?

מילוי + צביעה בחיים לא ייראה אותו דבר, בטח לא בפגושים שהם לא ישרים אלא עם קימור כזה או אחר.

ושוב מדובר ברכב חדש!

הדרישה היא לא לפגוש חדש, אלא להחזרת המצב לקדמותו, רצה הגורל והדרך היחידה היא החלפת פגוש לחדש ופיצוי הלקוח על ירידת ערך.

אולי על הדרך זה יגרום למוסך להבין שזה לא משתלם לעשות עבירות כאלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

כל מה שיש לעשות זה לקוות שבמידה והוא יחליט לאיים בתביעה על המוסך הם יסכימו לפצות אותו על הצד הטוב ביותר בלי לגשת לבית משפט - פגוש חדש ופיצוי, אבל לדעתי זה קצת תלוש מהמציאות. אם תהייה ביניהם פשרה על פיצוי כלשהו היא תהייה איפשהו באמצע, נוטה טיפה לטובת המוסך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יתווסף לדרישה גם שהפעולה יכולה להיות עבירה פלילית, כמה בעלי מוסך (מורשה) יתעסקו בזה? הרי גם ככה הפגוש עולה להם הרבה פחות, גם ככה העבודה אם תבוצע אצלם עולה להם גרושים.

בשביל 600 שקל כדאי להם להיכנס לעניין שעלול להתברר להם כעבירה פלילית שתחשוף אותם לתביעות + פירסום הבעייתיות מה שעלול לגרום לאיזה עו"ד ממולח לארגן תביעה ייצוגית בתמורה לאחוזים.

גם ככה לפחות פעם בשבוע מופיע ב-Ynet או וואלה נסיונות של חברות ביטוח או גופים אחרים לכל מיני פעולות לא חוקיות והביקורת שבית המשפט מעביר על אותם גופים, זה יהווה בסיס לעוד כתבה כזאת שרק תגרום לנהגים להבין שלא כל שלט הופך כל מעשה לחוקי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מנחש שאת האישום הפלילי הם ינסו לבטל בכך שהם יטענו שהנזק נגרם "בתום לב" תוך כדי עבודה שהלקוח היה מודע לה...

ובכל זאת, גם לדעתי הוא צריך לפנות אליהם באיום כלשהו כדי לנסות לפצות על הנזק ועגמת הנפש. אולי יעשו פה היסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תום לב" הלך לעולמו ברגע שהם סירבו לפצות את הלקוח והתייצבו מאחורי השלט שלהם.

"תום לב" יכול לעמוד להם כהגנה אילו בעת התלונה היו אומרים ללקוח "באמת? עשינו נזק? אנחנו מצטערים ואנחנו נפצה אותך בתיקון הנזק / החזרת המצב לקדמותו".

ברגע שהתשובה הייתה "סבבה, יש לנו את השלט הזה, לך חפש את החברים שלך" לא עומדת ההגנה של תום לב.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היום לקחתי את הרכב של גיסתי לטסט, נעזוב כרגע את המחירים, מנורה וכו'...זה לא האישו בכלל.

אני רוצה לדבר על משהו אחר...

בשלב כלשהו, לאחר שהרכב נכשל בטסט, אני ממתין לתיקון וקולט בראי כי בן אדם שעובד במכון טסט מסתובב עם סטיפה של מדבקות בכיס, עובר כל רכב ורכב ומדביק להם את המדבקה של המכון, על הלוחית רישוי.

אני צופר לו, לא רוצה...הוא אומר לי "עדיף המדבקה על הכיעור שיש לך שם".

החניתי את הרכב והלכתי לשלם ואני קולט אותו ניגש לרכב, ושם מדבקה.

בתשלום אמרו לי כי המחיר הוא 141 שקלים, ביקשתי מפקידה הנחה על הפרסום ברכב שלי, היא לא הסכימה לתת לי כמובן.

אבל זה הביא לי את הסעיף.

אני שונא מדבקות, אני שונא שמדביקים לי מדבקות על הרכב, אני שונא את הפרסומות האלה.

למה אני צריך לפרסם לך את העסק ואתה לא נותן לי כסף על זה?.

למה אני צריך לפרסם לך את העסק ואתה לוקח ממני עלות מלאה ??

ואני מדבר על מדבקות של הטסט, מדבקות מהמסוכים, מדבקות מפה ומדבקות משם שמדביקים על הרכב ואפילו לא שואלים אותך.

והכי מעצבן, זה המדבקות הבודדות האלה שמגיעות במילים, נגיד "הילוך שישי" וכל אות מודבקת בנפרד וזה זין של דבר להורדה.

אם יביאו לי הנחה על השירות שאני מקבל, אני אשמח להדביק כל מדבקה שיבקשו ממני.

זה מ-ע-צ-ב-ן אותי!!!

2 מדבקות צריכות להיות על החלון, מדבקה של טסט הרכב (מחוייב בחוק, אם לא טועה) ומדבקה של חנייה בעיר (לא אקבל דו"ח).

צריך לעשות חוק נגד המדבקות האלה!!!!

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא חוקי, תקנו אותי אם אני טועה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמרת לו לא להדביק ובכל זאת הדביק? מטומטם חוצפן. במקומך לא הייתי חוזר לשם ומספר לכל מי שאני מכיר שלא ילך לעשות שם טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הספציפי, אני מהמר שמדובר בעובד שזה תפקידו... בסה"כ אומלל שנאלץ כל היום להרגיז אנשים כי משלמים לו עבור זה. אין לו באמת ברירה.

ואכן זו תופעה מרגיזה שמלמדת על זלזול ברכוש האחר וניצול כל דרך אפשרית לתועלתך. תופעה "תרבותית" נפוצה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים חמים וזה יורד.

לדעתי כדאי לדרוש את זה מהאחראי, בזמן שהרכב אחרי טסט ועומד כבוי חוסם את היציאה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בירכא כאשר בוחן בודק בבור את הגומיות אחרי שהרכב עובר הוא מדביק מדבקה,שמתי לב לזה ויצאתי מהרכב,בזמן שאבא שלי הגיע לבדיקה,ההוא הבין למה יצאתי ולא הדביק,בהחלט תופעה מעצבנת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

גם אני שונא את זה. ואם לעצבן ממש, עושים את זה גם במוסכים. אני תמיד, הן בטסט והן במוסך, מזהיר אותם מראש.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הדביקו לי שום דבר לא בטסט ובטח ובטח שלא במוסכים.

תבחרו טוב את המקומות שאתם הולכים עליהם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...