Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

הפעם אני יענה לך בקצרה.

הדיון כולו סובב סביב השאלה "האם השלט שיש במוסך הוא חוקי".

אתה טוען שלא, אני לא מקבל את טענותיך וכבר הבאתי לך הסברים למה לדעתי זה חוקי. לא מתחשק לי לחזור על עצמי שוב ושוב.

חוקי מבחינת החוק היבש, לא מבחינת מוסר והגינות בין בני אדם.

אני לא מדבר על חכמה שלאחר מעשה. במקרה הספציפי של liork1 באמת נגרם לו נזק מעבר ל"שירות" שמוצהר בשלט.

גם לדעתי הוא חייב לפחות לקבל פיצוי מהמוסך והתלונה שלו מוצדקת. על זה אין ויכוח.

בוא נניח רגע שהמקרה דומה אבל שונה- החליפו לו את המסגרת אבל לא גרמו נזק. למה הוא לא שם לב לשלט? לא יודע. ואם היה שם לב לשלט, זה היה מעניין אותו? אולי באמת הם מסתירים אותו? אני לא הייתי שם ואני לא יודע איפה השלט הזה נמצא.

אני מדבר איתך על התופעה הכללית של החלפת המסגרת והדבקת מדבקות - אם שלט בולט בכניסה למוסך מסדיר את זה מבחינת החוק.

עוד בעניין חכמה לאחר מעשה, סופרמרקט שמוכר מוצרי חלב שפג תוקפם הוא לא בסדר, אבל הלקוח שקונה בלי להסתכל על תאריך התפוגה, שותה וחוטף קילקול קיבה גם לא בסדר. מסכים?

לפעמים אתה לומד להיות אחראי רק אחרי שאתה נדפק. אני טוען שהלקוחות צריכים להתאים את עצמם למציאות העגומה.

הרי אתה לא טיפש, לא תיכנס לכפר ערבי עוין רק בגלל שלפי חוקי המדינה מותר לך להיות איפה שאתה רוצה כל עוד זה רשות הרבים, נכון?

צריך להכיר במציאות: אף שופט לא יסכים לראות אותך כי גנבו לך 10 ש"ח. לדעתי גם אף שופט לא יסכים לראות אותך בגלל שהחליפו לך מסגרת ללוחית רישוי באחת אחרת, מעשה שמוצהר ונהוג במקום, דבר שלא מעניין 90% מהאוכלוסיה בחור הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפעם אני יענה לך בקצרה.

אתה טוען שלא, אני לא מקבל את טענותיך וכבר הבאתי לך הסברים למה לדעתי זה חוקי. לא מתחשק לי לחזור על עצמי שוב ושוב.

אני לא מדבר על חכמה שלאחר מעשה. במקרה הספציפי של liork1 באמת נגרם לו נזק מעבר ל"שירות" שמוצהר בשלט.

בוא נניח רגע שהמקרה דומה אבל שונה- החליפו לו את המסגרת אבל לא גרמו נזק. למה הוא לא שם לב לשלט? לא יודע. ואם היה שם לב לשלט, זה היה מעניין אותו? אולי באמת הם מסתירים אותו? אני לא הייתי שם ואני לא יודע איפה השלט הזה נמצא.

אני מדבר איתך על התופעה הכללית של החלפת המסגרת והדבקת מדבקות - אם שלט בולט בכניסה למוסך מסדיר את זה מבחינת החוק.

עוד בעניין חכמה לאחר מעשה, סופרמרקט שמוכר מוצרי חלב שפג תוקפם הוא לא בסדר, אבל הלקוח שקונה בלי להסתכל על תאריך התפוגה, שותה וחוטף קילקול קיבה גם לא בסדר. מסכים?

לפעמים אתה לומד להיות אחראי רק אחרי שאתה נדפק. אני טוען שהלקוחות צריכים להתאים את עצמם למציאות העגומה.

הרי אתה לא טיפש, לא תיכנס לכפר ערבי עוין רק בגלל שלפי חוקי המדינה מותר לך להיות איפה שאתה רוצה כל עוד זה רשות הרבים, נכון?

צריך להכיר במציאות: אף שופט לא יסכים לראות אותך כי גנבו לך 10 ש"ח. לדעתי גם אף שופט לא יסכים לראות אותך בגלל שהחליפו לך מסגרת ללוחית רישוי באחת אחרת, מעשה שמוצהר ונהוג במקום, דבר שלא מעניין 90% מהאוכלוסיה בחור הזה.

אווו סוף כל סוף אחרי 15 דפים של שרשור אני מסכים איתך, באמת הגיע הזמן לענות בקצרה !

אבל אתה עדין מסלף דברים, הסברנו לך כבר שהדוגמאות שאתה נותן הם לא רלוונטיות ובכלל לא משקפות את הסיטואציה.

רכב שניכנס למוסך, אמור לצאת ממנו בלי "מתנות", אתה עם כל התגובות שלך נראה כאילו אתה מגונן על אותם מוסכים.

הבנו אותך שאתה אומר שהחוק פה בארץ זה רק בגדר המלצה, אבל אתה לא מתמקד פה בדברים רלוונטים שמסבירים לך.

אם 10 אנשים אומרים לך משהו אחר מימה שאתה חושב, תעצור דקה ותחשוב אולי החשיבה שלך לא נכונה.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז הסברת. אני חייב לקבל את ההסבר שלך? לדעתי הוא לא נכון וגם הדוגמאות לא שייכות.

לדעתך רכב צריך לצאת ממוסך ללא מתנות, צריך עפ"י מי? עפ"י הלקוח? מדיניות המוסך? ואם רוב הלקוחות כן רוצים את ה"מתנות" האלה? ואם הפדנטים שרוצים לשמור על הרכב מכל משמר הם מיעוט בים הלקוחות שמגיע למוסך? בשביל לצאת ידי חובה אותו מוסך שם שלט. אם זה חוקי או לא - שמשפטן יחליט.

על זה שלקדוח חורים זה אסור כבר הסכמנו בהתחלה.

אין שחור ולבן בחיים. אני חושב שכולנו פה מספיק מבוגרים להבין את זה שהכל מתנהל בתחום האפור.

ואני בטח לא מגונן על אף אחד, בטח שלא על עסק שמשחית רכבים.

אני מנסה להראות לך שהמציאות היא לא מה שכתוב בספרי המוסר והצדק ושצריך לדעת להתנהל בהתאם למה שקורה בשטח.

החשיבה שלי מתרכזת ב"איך למנוע מעצמי מלהיכנס למצבים שאני עלול להצטער עליהם".

מהטענות שלך אני מסיק שהחשיבה שלך היא "אני ילך ראש בקיר עם המציאות כי אני חושב שהחוק לטובתי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם אני יענה לך בקצרה.

אתה לא הבאת שום הסבר למה זה חוקי, הבאת הסברים למה נראה לך שזה חוקי ("כי עושים את זה, אז זה בטוח חוקי", "בטוח יש לכל מוסך עו"ד שיתפקד כיועץ משפטי והתייעצו איתו לפני ששמו את השלט").

לא הבאת שום טענה מעבר למה שנקרא "זה נראה לי ככה", שום סעיף בחוק, שום מקרים קודמים, שום חוות דעת משפטית של עו"ד כזה. נאדה.

אין לי ספק שמדברים על החוק היבש כאן, הרי מבחינת מוסר זה יותר מקולקל מחלב שנשאר בחוץ לכל חודש אוגוסט.

איך אתה מניח שאם החליפו את המסגרת אבל לא קדחו לו, אין כאן שום נזק?

נניח שיש לך מכשיר סלולרי Galaxy S2, ואני לקחתי לך אותו והבאתי לך במקומו Galaxy S, אתה יכול לומר שלא נגרם לך נזק? מאיפה התעוזה שלי בכלל לקחת בעלות על רכוש שלך?

יש כאן נזק מעצם העובדה שנלקח רכוש שלך, וזה לא משנה מה השווי שלו, השווי שלו יכול להיות כספי, סנטימנטלי או שילוב.

אם אתה תיקח לי 10 ש"ח, ואני אתבע אותך בתביעות קטנות, אני מן הסתם אתבע אותך על 10 ש"ח + ריבית והצמדה + הוצאות משפט, כנ"ל במקרה הזה, ואנחנו נכנס לבית המשפט ואז השופט יחליט.

אז הסברת. אני חייב לקבל את ההסבר שלך? לדעתי הוא לא נכון וגם הדוגמאות לא שייכות.

לדעתך רכב צריך לצאת ממוסך ללא מתנות, צריך עפ"י מי? עפ"י הלקוח? מדיניות המוסך? ואם רוב הלקוחות כן רוצים את ה"מתנות" האלה? ואם הפדנטים שרוצים לשמור על הרכב מכל משמר הם מיעוט בים הלקוחות שמגיע למוסך? בשביל לצאת ידי חובה אותו מוסך שם שלט. אם זה חוקי או לא - שמשפטן יחליט.

על זה שלקדוח חורים זה אסור כבר הסכמנו בהתחלה.

אין שחור ולבן בחיים. אני חושב שכולנו פה מספיק מבוגרים להבין את זה שהכל מתנהל בתחום האפור.

ואני בטח לא מגונן על אף אחד, בטח שלא על עסק שמשחית רכבים.

אני מנסה להראות לך שהמציאות היא לא מה שכתוב בספרי המוסר והצדק ושצריך לדעת להתנהל בהתאם למה שקורה בשטח.

החשיבה שלי מתרכזת ב"איך למנוע מעצמי מלהיכנס למצבים שאני עלול להצטער עליהם".

מהטענות שלך אני מסיק שהחשיבה שלך היא "אני ילך ראש בקיר עם המציאות כי אני חושב שהחוק לטובתי".

תבין מה החוק אומר לגבי נותני שירות, נכנסת למוסך עם מסגרת לוחית רישוי, פחית ריח של קליפורניה וזרוע לרכב ExoGear או איך שלא קוראים לחברה.

מותר למוסך לתת לך מסגרת לוחית רישוי חדשה (אפילו כזאת שיש עליה את שם המוסך), ולתת לך עץ ריח וזרוע לרכב.

אסור למוסך לקחת לך את מסגרת הלוחית רישוי שלך, ולא את פחית הריח ולא את הזרוע שלך.

מותר למוסך להציע לך (במילים, בטלפון, או בכתב) להחליף לך את המסגרת לוחית, את פחית הריח ואת הזרוע, בתנאי שאין כאן Opt out, כלומר שאין "הסכמה שבשתיקה", ששואלים אותך במפורש ואתה עונה בכן ולא, אין מצב חוקי שמאפשר למוסך להניח שאתה עונה כן, ורק אם ענית לא אז זה ייחשב לא.

לא, אבל אתה חייב לבחון אותו כמו שאני בוחן את ההסברים שלך, משווה אותם למקרים אחרים, מחליף בין "מסגרת לוחית רישוי" ל"מכשיר סלולרי" ול"זרוע למכשיר סלולרי" ועצי ריח, ובוחן מחדש את כל המצב.

אחרת מה הטעם בדיון? פשוט אפשר לסכם שאתה לא מוכן לחשוב מעבר למילימטר הצר של "אשמת הלקוח הוא לא בדק" או "זה חוקי כי הם עושים את זה", ולסגור את הדיון.

המצב החוקי לא מקבל את זה ש"רוב הלקוחות מעדיפים ככה", אם בית העסק רוצה "לפנק" את הלקוח בדברים כאלה ומקבילים, עליו לציין זאת ולשאול את דעת הלקוח, זה לא משנה אפילו אם זה לקוח אחד מתוך 8 מיליון. למה? כי להחזיר את המצב לקדמותו זה קשה או בלתי אפשרי, אבל למנוע אותו מלכתחילה זה קל.

בכל מקרה כזה המחוקק קבע כי המצב הנוכחי הוא שישאר, ועל נותן השירות להציע מה שברצונו להציע והלקוח יקבל או לא יקבל את ההצעה, אין שיקול דעת לנותן השירות בבחירה מה לעשות על דעת עצמו ומה לא.

זה לא תחום אפור חוקית, כבר הוכחתי לך באמצעות כמה וכמה דוגמאות והסברים למה מדובר בעבירה פלילית, אתה רוצה לסתור את דבריי? בבקשה, נמק פרט והבא דוגמאות, אחרת אתה קובר את הראש בחול ואומר "אתה טועה אתה טועה" וזה לא הופך את הדברים שלי לטעות.

שוב מעבר לעניין החוקי גם אני המלצתי כבר לפני כמה דפים, שלא להיכנס למוסכים כאלה לעולם, ללכת רק למקומות שעליהם סומכים. אבל חוץ מההמלצות יש עניין חוקי שאנחנו מנסים לבחון, ויש מקרה שכבר קרה, להגיד "לא להיכנס למוסכים כאלה" רלוונטי רק לפעם הבאה, ואני בטוח שמי שנתקל במקרים הללו הבין את זה לבד.

לכן יש חשיבות לא רק לעניין של להיזהר ולבחור לאן להיכנס, אלא גם לעניין החוקי, גם למגר את התופעה הזאת ואחרות שדומות לה.

בפעם הבאה שאתה מגיב, תביא טענות נורמליות והגיוניות, זה מתחיל להימאס לקרוא כל הזמן "אבל הם עושים את זה, אז בטוח שזה חוקי", תוכיח שזה חוקי, תעלה טענות, תראה משהו שיתמוך בגירסה שלך חוץ מאשר נראה לך שכל מוסך מחזיק עו"ד צמוד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני רואה שאתה אוהב לחזור על עצמך (וכנראה גם להתעצבן מול המחשב). זה נחמד אבל לא משכנע אותי.

אני יענה לך שוב בקצרה כי זה כבר מתחיל להימאס עלי.

לדעתי השלט שהמוסך תלה חוקי כמו כל שלט אחר שמצוי בעסקים (לא מקבלים אשראי, רכב חוסם יגרר, מדיניות החלפה של מוצרים, וכו'.) למה זה חוקי? כי בזה שאתה רואה את השלט אתה מביע הסכמה לתנאים שרשומים בו, כמו ששאר השלטים שאנשים שמים בעסקים שלהם חוקיים. לא נראה לך? זו דעתך בלבד. אתה יכול לדבר שעות על גזל וגניבה אבל מצהירים מראש שיחליפו לך את המסגרת באחת אחרת. ככל הנראה האדם הממוצע מקבל את זה שכמו שמחליפים לו שמן במוסך ולא מחזירים לו את הישן כך גם את המסגרת הישנה. אתה (ואני) לא חושבים כמו האדם הממוצע. בשביל אנשים כמונו, שכנראה הם מיעוט באוכלוסיה, שמים שלט.

אין כזה דבר אונס בהסכמה, נכון? רק בסאדו-מאזו.

זה לא הכי ישר והגון אבל אל תהייה כ"כ בטוח שזה גם לא חוקי בגלל שזה מעצבן אותך ונוגד את ההיגיון שלך.

לכל הדוגמאות הלא כ"כ קשורות שהבאת כבר התייחסתי ולי, בניגוד אליך אין כח להמשיך לחזור על עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאתה אוהב לחזור על עצמך (וכנראה גם להתעצבן מול המחשב). זה נחמד אבל לא משכנע אותי.

אני יענה לך שוב בקצרה כי זה כבר מתחיל להימאס עלי.

לדעתי השלט שהמוסך תלה חוקי כמו כל שלט אחר שמצוי בעסקים (לא מקבלים אשראי, רכב חוסם יגרר, מדיניות החלפה של מוצרים, וכו'.) למה זה חוקי? כי בזה שאתה רואה את השלט אתה מביע הסכמה לתנאים שרשומים בו, כמו ששאר השלטים שאנשים שמים בעסקים שלהם חוקיים. לא נראה לך? זו דעתך בלבד. אתה יכול לדבר שעות על גזל וגניבה אבל מצהירים מראש שיחליפו לך את המסגרת באחת אחרת. ככל הנראה האדם הממוצע מקבל את זה שכמו שמחליפים לו שמן במוסך ולא מחזירים לו את הישן כך גם את המסגרת הישנה. אתה (ואני) לא חושבים כמו האדם הממוצע. בשביל אנשים כמונו, שכנראה הם מיעוט באוכלוסיה, שמים שלט.

אין כזה דבר אונס בהסכמה, נכון? רק בסאדו-מאזו.

זה לא הכי ישר והגון אבל אל תהייה כ"כ בטוח שזה גם לא חוקי בגלל שזה מעצבן אותך ונוגד את ההיגיון שלך.

לכל הדוגמאות הלא כ"כ קשורות שהבאת כבר התייחסתי ולי, בניגוד אליך אין כח להמשיך לחזור על עצמי.

אני לא אוהב לחזור על עצמי As much as the next guy, ולהתעצבן אני בטח לא מתעצבן, על אחת כמה וכמה בגלל ויכוח ללא שום טענות.

ההבדל בין המקרים האחרים שציינת לשלט הנ"ל:

1. לא מקבלים אשראי - אף חוק לא מחייב בעל עסק לקבל אשראי

2. רכב חוסם יגרר - מעוגן בחוקים כאלה ואחרים (עירוניים, לאומיים, תקנים) ולרוב אפילו בסימון המדרכה באדום ולבן, אפשר לומר שזו אזהרה נוספת שאינה נחוצה.

3. מדיניות החלפה של מוצרים - מעוגן היטב בחוק, ואפילו נקבעה מדיניות החלפה לפי ענף בית העסק למקרה שלא הציב שלט כזה.

4. השלטים הללו אינם מהווים הצדקה חוקית בפני עצמם, הם לא מעלים ולא מורידים למעט החלפה של מוצרים, שם החוק דורש את השלט.

לא התייחסת לאף אחת מהדוגמאות שהבאתי למעט הצהרה של "אבל זה עולה ככה והמסגרת ככה" כאילו בחוק יש רף מינימום לעלות של רכוש, והטענה האלמותית שלך של "הם שמו שלט אז בטוח זה חוקי".

אבל טענה מעבר לרמה של כיתה ג' עוד לא ראיתי נכתבת כאן מצידך, בטח לא סיבה אחת טובה למה כל העסק הזה לטענתך כשר אבל מסריח, (על המסריח אין כאן ויכוח, על הכשר בהחלט יש).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים,

לפני שבועיים החלטתי לעשות מעשה ופניתי לאיגוד המוסכים - סיפרתי להם את המקרה (על החלפת מסגרת הלוחית) וביקשתי לדעת מה המדיניות שלהם ביחס להדבקת מדבקות והחלפת מסגרות ללוחיות הרישוי.

לדעתי יש בתשובתם הרבה עניין לציבור, ולכן אני מצרף אותה כאן.

לגבי המקרה הפרטי שלי - בניגוד למה שהם כתבו, העניין שלי לא נפתר לשביעות רצוני כלל ואף לא פנו אלי כדי לברר זאת (רק אל בעל המוסך). אולם אני לא רואה ערך בהתנצחות אישית מול המוסך אלא אני מאמין שמה שחשוב כאן זו המדיניות הכללית כלפי הציבור.

קיראו ושפטו בעצמכם (אני לא חושב שיש מניעה לפרסם את המכתב שלהם כאן - אם מישהו חולק עלי, אשמח לשמוע):

attachment.php?attachmentid=347948&stc=1&d=1375040697

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת קצת מעצבנת התגובה של איגוד המוסכים, "ככה זה וזהו" זה שזה נהוג זה לא אומר שזה בסדר !

אני חושב שהדבר המשמעותי יותר הוא שקדחו לך בטמבון (כמו שהם אמרו, מדבקה אפשר להוריד ועם זה אני מסכים) אבל קדיחה זה קצת בעיה להוריד.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יכול להיות נושא מעניין לתביעה בתביעות קטנות בעילה של השחתת רכוש ופגיעה באוטונומיה (עם בקשה לפיצוי צנוע ולא מוגזם, כדי שהשופט לא יתרגז ויתייחס לזה כמו תביעה חמדנית סתמית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה איגוד המוסכים לא התייחס לעניין של החלפת לוחית רישוי ע"י קדיחת חורים?

אמרת שקדחו לך חורים בטמבון לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה באמת לא כתבו מילה על הנזק שהמוסך גרם לרכב?

כל המסמך הזה מתייחס לנוהל הכללי של הדבקת פרסומת ללא גרימת נזק, שום מילה בעניין החורים.

לדעתי לא כדאי לך לוותר כי הפעם הם עברו על החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה איגוד המוסכים לא התייחס לעניין של החלפת לוחית רישוי ע"י קדיחת חורים?

אמרת שקדחו לך חורים בטמבון לא?

כן. קדחו לי חורים בטמבון. וכנראה שהיה להם נוח להגיד "התקשרנו לבעל המוסך והוא אמר שזה נפתר לשביעות רצונך".

לא נפתר ולא לשביעות רצוני, אבל אני לא בטוח שיש לי כוחות נפשיים לבלאגן הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראוי לשלוח להם מכתב תשובה המסביר כי לא מדובר על הנוהג של "הדבקת מדבקה" על המסגרת אלא החלפה שלה לחלוטין (לא חוקי לכשעצמו) ובנוסף לכך קדיחת חורים ופגיעה ברכוש הפרטי שלך!

אם תרצה עזרה בניסוח אני אשמח לעזור

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. קדחו לי חורים בטמבון. וכנראה שהיה להם נוח להגיד "התקשרנו לבעל המוסך והוא אמר שזה נפתר לשביעות רצונך".

לא נפתר ולא לשביעות רצוני, אבל אני לא בטוח שיש לי כוחות נפשיים לבלאגן הזה

דרך אגב אני זה שפתחתי את השרשור וזאת הסיבה שעזבתי את זה באמצע, פשוט אין כוח להיכנס לסיפורים האלה ולהתמודד עם אנשי המערב הפרוע.

זה מתחיל בחברות סלולר שגובים פתאום כמה שקלים יותר ואחר כך בבלאגן כשאתה מתנייד לחברה אחרת ואז אתה מכניס את הרכב למוסך ומגלה שקדחו לך חורים,פתאום אתה מרגיש שאתה נגד כל העולם ואישתו.

אני החלטתי פשוט שלמוסך הזה אני לא חוזר ומתנחם בזה שאת החורים בתכלס לא רואים כי תקועים שם ברגים שמחזיקים את הלוחית רישוי.

כל ה-200 ומשו הודעות שנשלחו בשרשור הזה כבר הוזכר שהכוח נמצא בידי אלה שיש להם כסף?

עכשיו אנחנו מבינים מי נותן לאותם מוסכים את הגיבוי להתנהגות אגואיסטית כזאת

איזה מן תשובה זאת: התקשרנו לבעל המוסך והוא אמר שזה נפתר לשביעות רצונך.

ברור שהוא יגיד את זה זה כמו לתת לחתול לשמור על החלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים איום בפנייה לרשויות המוסמכות יכול לעשות את העבודה לא פחות (ואף יותר טוב) מתביעה.

במיוחד כשהגוף איתו אתה בא בחשבון זה לא "מוסך X", אלא איגוד המוסכים, שבאיום המתאים יוודא היטב כי הוא שולח מזכר לכל המוסכים המאוגדים אצלו שיש חשש כבד לעבירה פלילית במקרים כאלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...