Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מילא מדבקות, מקלפים אותן, זורקים, ונוסעים - לי החליפו במוסך המורשה של פז'ו בכפר סבא את המסגרת של לוחית הרישוי. כן, פשוט פרקו את לוחית הרישוי והחליפו את המסגרת שהיתה לי במסגרת עם פרסומת שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^

אם לא שאלו אותך זה ממש לא בסדר,הייתי בטיפול שלשום וניגש אליי מנהל העבודה ושאל אם אני רוצה להחליף את המסגרות ואם אפשר להדביק מדבקה.

למדבקה סירבתי אבל את המסגרות החלפתי כי הן נראות לא רע והניקל שלי התקלפו כבר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא מדבקות, מקלפים אותן, זורקים, ונוסעים - לי החליפו במוסך המורשה של פז'ו בכפר סבא את המסגרת של לוחית הרישוי. כן, פשוט פרקו את לוחית הרישוי והחליפו את המסגרת שהיתה לי במסגרת עם פרסומת שלהם.

בדיוק מה שקרה לי באותו מוסך והגעתי עם זה עד מנכ"ל איגוד המוסכים. תקרא כמה דפים אחורה בשרשור. (רמז : זה לא עזר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מפריע לך?

מפריע לי מאוד ולא אסתטי.

לא אוהב מדבקות על הרכב מלבד מדבקה בודדת של תו חניה אזורי.

כך זה בכל הרכבים בבית. (מעולם לא דבקתי טסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מרגיזה שגובלת בחוצפה.

לכל מוסך שאני נכנס אני מזהיר מראש לא להדביק שום מדבקה על הרכב.

זה תמיד עובד.

כנ"ל, רק שאני לא מזהיר, אני מבקש בנימוס. לרוב זה עוזר ואם לא, אני מבקש שיורידו. פעם מוסכניק שאל אותי מה אכפת לי אז אמרתי לו שלא אכפת לי לפרסם אותו אבל במקביל אני מבקש לתלות אצלו במוסך פרסומת של העסק שלי. שם הסתיים הויכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה, מדביקים לכם ולא אהבתם את זה? ביציאה מהמוסך תורידו את המדבקה ותשליכו אותה על הרצפה של המוסך או בכניסה לו, אחרי כמה פעמים אולי יבינו את הרמז.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה, מדביקים לכם ולא אהבתם את זה? ביציאה מהמוסך תורידו את המדבקה ותשליכו אותה על הרצפה של המוסך או בכניסה לו, אחרי כמה פעמים אולי יבינו את הרמז.

זה שהם מתנהגים כמו גועל נפש, לא מחייב אותי לרדת לרמה שלהם.

מעולם לא קרה ששאלו אותי או ביקשו ממני אם אפשר לשים מדבקה.

כמו במקרה אתמול, כאשר הייתי במספר מקומות כמו הילוך שישי, טסט, מכון פרונט... ביקשתי מראש בלי מדבקות, ועדיין הדביקו לי מדבקות על הרכב.

לפני 8 שנים קניתי רנו, מהיבואן עצמו וביקשתי בלי מדבקות על הרכב וזו פעם ראשונה שכיבדו את הבקשה שלי ובאמת הגיע בלי מדבקות.

אומנם הגיעה עם שריטות של ההתקנות המקומיות, אבל ניחא...

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמדובר בבעיה של להוריד את המדבקה, אלא יותר בעיה בקטע העקרוני. מי הם (המוסך) בכלל שיש להם רשות לגעת לי בלוחית רישוי ללא ידיעתי?

אני מצפה מהמוסך לעשות את עבודתו כפי שביקשו ממנו, ולא להתעסק בדברים לא קשורים, ועוד בלי ידיעת בעל הרכב.

כמו שאתה אומר, אולי זאת לא בעיה להוריד את המדבקה, אבל להחליף את כל הלוחית רישוי ועוד לבצע שני חורים? זה כבר מוגזם!

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הקשר רכב ישן? אני עושה טסט כל חצי שנה ולא נותן להם להדביק כלום. אפילו את המדבקות של מחזירי האור אני לא מדביק, יש לי מגנט שבסיום הטסט חוזר לבגאז'.

מפריע לי מאוד ולא אסתטי.

לא אוהב מדבקות על הרכב מלבד מדבקה בודדת של תו חניה אזורי.

כך זה בכל הרכבים בבית. (מעולם לא דבקתי טסט)

המדבקה צריכה להיות ברכב, אבל לא חובה להדביק אותה. מותר לשים את זה בתא הכפפות ביחד עם הרישיון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הזיכרון שלי, רכבים פרטיים כגון מאזדה 3 ודומויה, לא צריכים להיות עם מדבקות של מחזירי אור.

טנדרונים כמו רנו קאנגו ומעלה...חייבים במדבקות של מחזירי אור מאחורה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבוי למכון/מוסך שיוריד את המדבקה הקדושה של הפורום. :twisted:

מדהים אבל זה באמת היה הדבר הראשון שחשבתי עליו בכניסה לדיון...

אבל למזלי עדין לא קרה לי ^^

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...