Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקת והצמדת פרסומות לרכבכם ללא אישור- מה דעתכם?

zepnik
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיליתי עליה, כמו גם על שאר הקטנועים שחנו לידה, מדבקה של שירות חילוץ כלשהו

בעל עסק יכול להגיד שזה לא אשמתו ושהוא לא אחראי על המדבקות האלו בכלל, וסתם מישהו מפזר אותם ואין לך שום הוכחה.

זה כמו שאני ילך וירשום על אוטובוס ציבורי את השם שלך ומספר התעודת זהות שלך, ואז כשיבואו אלייך לא יכולים להשאים שזה באמת אתה רשמת.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכוונה שהחליפו לו מסגרת של לוחית הרישוי למסגרת עם שם וטלפון של המוסך.

לא ניתן להסרה - הכוונה שצריך לפתוח שני ברגים, בשביל לפרק את המסגרת ולהרכיב את הלוחית בלעדיה.

כתבתי- ניטים, מסמרות בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה תגובות פשוט מצחיקות.

"לך לבעל המקצוע ותבקש ממנוע פיצוי"

מי אתם חושבים שיתן לכם פיצוי בכלל? על מדבקה? פשוט הצחקתם אותי.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוהל הרגיל, כל שנה שאני נכנס לטסט, איך שאני מסיים אני עוצר בצד, ומקלף את המדבקה של מכון הטסטים.

לא נעים - לא נורא.

אני לא יודע מה איתך אבל בפעם האחרונה שרצו להדביק לי מדבקה של מכון הטסטים כמעט והיתה שם קטטה.

מי הוא שידביק לי מאחורה את הפרטים המסריחים של המוסך שלו ועוד בלי לבקש אישור.

מאיפה החוצפה מאיפה בחיים לא ראיתי כזה דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא הבנתי מי המציא את זה..

כאילו מילא יש לכם את היבואן ששם לכם את המסגרת המקורית שלו, שנדיר למצוא את זה על רכבים בני 2 3 על הכביש.

לפעמים כבר עדיף בלי מסגרת, למרות שאני לא ממש מבין את המטרה שלה, או פשוט להשקיע 30 40 שקל על מסגרת ניקל נחמדה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם בשנים הקרובות נראה בית משפט כלשהוא בארץ שקובע פיצוי כספי ללקוח שכל נזקו היה הדבקת מדבקה על הפגוש/שמשה האחורית.

זה פיספוס מוחלט של הפואנטה. הכוונה אינה לנזק לרכוש כלל, אלא לנזק הכספי שנגרם ללקוח אשר מפרסם את המוסך\חברה ואינו מקבל את התמלוגים המגיעים לו לפי חוק, ככל מפרסם.

אתם רוצים שאפרסם אותכם? שלמו לי. עד כדי כך פשוט.ואפילו יש לי ברירה אם אכן לפרסם או לא.

המצב הקיים: "פרסם אותנו ללא שום תמורה חוץ מעוד עשירית גרם משקל מיותר, אם תרצה ואם לא.".

קניתי את המאזדה עם מסגרות לוחיות רישוי של חברת "X ליסינג", שהוחלפו כמעט מייד לשחורות רגילות.

המדבקות היחידות שאני מוכן לסבול על הרכב הן אלו שאני מחליט שיהיו עליו!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי- ניטים, מסמרות בעברית.

כדי לחבר משהו עם ניטים צריך לקדוח חורים ברכב- זה כבר סיפור אחר לגמרי (אאל"ט כבר יש פה השחתת רכוש, אולי אפילו דברים חמורים יותר).

בנוגע למסגרות עם פרסומת- ממש לא מטריד אותי. כרגע יש לי מסגרת ללוחית הרישוי האחורית עם שם ומספר של המוסך ואני לא מתכוון להחליף אותה. לא משנה לי אם כתוב על הלוחית את שם המוסך או משהו בסגנון "מאזדה- החדשות הטובות בעולם" או מה שלא היה כתוב לפני. מיותר לומר שכאשר הדביקו מדבקה עם שם המוסך, היא ירדה לאלתר. אגב, במכון הטסטים עוד לא הדביקו לי כלום (נראה מה יהיה השנה).

גילוי נאות: אני הגעתי למוסך הנוכחי שלי אחרי שראיתי רכב אחר עם מסגרת שהיה עליה שם וטלפון של המוסך.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה תגובות פשוט מצחיקות.

"לך לבעל המקצוע ותבקש ממנוע פיצוי"

מי אתם חושבים שיתן לכם פיצוי בכלל? על מדבקה? פשוט הצחקתם אותי.

תצחק, חוקית אם אתה הולך עם זה לבית משפט אתה זוכה.

1. תמלוגים שמגיעים לך על הפרסום

2. זה שהוא שם לך מדבקה על הרכב ובהורדה נשארת שכבת דבק שאתה צריך להתחיל לעבוד כדי להוריד, זה זמן, וזמן שווה כסף, או שאתה ניגש לבעל מקצוע שיוריד לך את זה וגם שם אתה משלם לו כסף.

3. אסור לו להדביק את המדבקה ללא אישורך.

בעל עסק יכול להגיד שזה לא אשמתו ושהוא לא אחראי על המדבקות האלו בכלל, וסתם מישהו מפזר אותם ואין לך שום הוכחה.

זה כמו שאני ילך וירשום על אוטובוס ציבורי את השם שלך ומספר התעודת זהות שלך, ואז כשיבואו אלייך לא יכולים להשאים שזה באמת אתה רשמת.

ברגע שאתה נכנס לעסק ויוצא משם עם מדבקה פרסומית של אותו העסק, מה הסיכוי שחסר בית עבר שם והדביק לך את המדבקה? בית המשפט לא אוכל כאלה תירוצים ובמבחן המציאות בעל העסק יפסיד.

מי שחשב שהמסגרות ללוחית רישוי תלויות באויר, יש לו טעות, המסגרת מחוברת לרכב עם ברגים. הלוחית בגדול מונעת אפשרות שמישהו יעבור ליד הלוחית ויחתך ממנה (הלוחית היא כמו סכין ממש). על הדרך מפרסמים שם כל מיני שטויות. אני אחרי הטסט הוצאתי את הלוחיות והמסגרות והחזרתי את הלוחיות ללא מסגרות.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם נכנסתי לשטיפת רכב(חד פעמי) וצאתי עם מדביקה על החלון האחורי בגודל של הראש שלי.

כמובן ,ביקשתי להוריד מייד.

אני רואה בזה כספאם לכל דבר. אפשר גם לתבוע.

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא סובל את הרעיון שמישהו ידביק לי מדבקה על האוטו, עד כדי כך שהשקעתי כמה שעות טובות כדי להוריד את הפסים הזוהרים שהיו..

אבל אנשים פה מזכירים ניטים :shock:, איפה יש מוסכים שמחברים פרסומת עם ניטים? אפילו מוסכים בארץ לא כאלה חוצפנים בשביל לעשות כזה דבר לפי דעתי.

ואם יש תופעה כזאת, תכתבו איפה, שאם אי פעם אני ילך למוסך (האוטו שלי מטופל בבית בדרך כלל) אז זה לא יהיה המוסך הזה ולא משנה כמה המלצות טובות יהיו..

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שהחליפו לו מסגרת של לוחית הרישוי למסגרת עם שם וטלפון של המוסך.

לא ניתן להסרה - הכוונה שצריך לפתוח שני ברגים, בשביל לפרק את המסגרת ולהרכיב את הלוחית בלעדיה.

ואם נניח יש לי לוחית רישוי מיוחדת.

או אחת שקיבלתי מהיבואן - יפה עם כיתוב.

או משהו שרכשתי במיוחד. (אתם יודעים שהמסגרת הכסופה של VW עולה כסף?)

באיזה זכות הוא מחליף לי מסגרת?

ואם הוא רק הדביק מדבקה, לפי שלא יודע, ברגע שמסירים את המדבקה יורד גם חלק מהכיתוב והוא נהיה מגעיל כזה.

אם כבר עושים שיעשו בטוב טעם.

באחד הרכבים שלי המוסך הדביק לי על החלון מדבקה בגודל קטן שהייתה עשויה מאותיות בולטות ובמרכזן סמל הרכב.

משהו יפה, איכותי.

האמת? הייתי מבסוט על זה וכל מי שראה התרשם והסכים שזה יפה.

אז שישקיעו 5 שקל במדבקה במקום 30 אג' אבל יקבלו אספקט יפה שנותר שנים על גבי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחשב שהמסגרות ללוחית רישוי תלויות באויר, יש לו טעות, המסגרת מחוברת לרכב עם ברגים. הלוחית בגדול מונעת אפשרות שמישהו יעבור ליד הלוחית ויחתך ממנה (הלוחית היא כמו סכין ממש). על הדרך מפרסמים שם כל מיני שטויות. אני אחרי הטסט הוצאתי את הלוחיות והמסגרות והחזרתי את הלוחיות ללא מסגרות.

אצלי יש מסגרת שמחליקים על הלוחית, ואחרי זה מחברים את הלוחית לרכב עם ברגים. הברגים של הלוחית מונעים מהמסגרת ליפול, אבל היא לא מחוברת ישירות לרכב בשום צורה.

אגב, גם המדבקה שהמוסך הדביק על הרכב שלי היתה עבה ואיכותית (לא מנייר, עם נפח, מהסוג שלא נקרע ולא משאיר סימן אחרי שמורידים אותו), אבל זה לא מנע ממנה לרדת מיד כשהגעתי הביתה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה, והמכה של ה"יונות" ששמים לך פלייר מתחת לווישר, יכול להוציא אותי מדעתי, יותר גרוע משווארמה בבגט ותחזית לשעות הבוקר.

יש מכון לשטיפת רכב בסמוך למקום העבודה שלי, שבדרך קבע מניח פלאיירים על שמשת הרכב שלי.

האמת שזה ממש חורה לי כי אני לא חונה ליד פח אשפה, כך שחוסר הרצון שלי להשליך זבל ברחוב מוביל אותי להפיכת הרכב שלי לסל אשפה על גלגלים.

ברור לי שאין דרך אמיתית להלחם בתופעה המזהמת והמעצבנת, אז פיתחתי לי שיטה משלי-

כל בוקר כשאני מגיעה לעבודה אני מניחה פלאייר של מכון השטיפה על השמשה שלי בעצמי.

בנוגע למדבקות, טרם חוויתי את התופעה המבישה הזו על בשרי (או פחי, ליתר דיוק), אבל אני חושבת שהיא מגונה ודוחה.

"חבר, אתה נוחר"

ביני אוטוביאנקי A112 ג'וניור 84'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש מסגרת שמחליקים על הלוחית, ואחרי זה מחברים את הלוחית לרכב עם ברגים. הברגים של הלוחית מונעים מהמסגרת ליפול, אבל היא לא מחוברת ישירות לרכב בשום צורה.

אגב, גם המדבקה שהמוסך הדביק על הרכב שלי היתה עבה ואיכותית (לא מנייר, עם נפח, מהסוג שלא נקרע ולא משאיר סימן אחרי שמורידים אותו), אבל זה לא מנע ממנה לרדת מיד כשהגעתי הביתה.

אל תהיה קטנוני, הלוחית או המסגרת מתחברים לרכב עם ברגים (בדרך כלל), בגלל זה להגיד שזה הרס של הרכב כשעושים לך כזה דבר זה לא בדיוק נכון.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל מדבקות על הרכב, בכלל.

אפילו מדבקת הטסט הקטנה שמדביקים על החלון אני לא שם.

פעם אחרונה ששמו לי מדבקה, וביקשתי להוריד - אמרו שאני אוריד לבד בבית.

זה לא בדיוק נגמר בטוב.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...