Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה לגבי טסט אחרי שנתיים ובדיקת מעבדה.

aloid
שימו לב! השרשור הזה בן 5727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקשתי לחדש רישיון לאופנוע שהיה בלי טסט שנתיים.

קיבלתי חידוש רישיון עם הערה על חייב בדיקת מעבדה.

הבעיה היא שהטסט האחרון בוצע ב 8.9.06 ז"א ששנתיים

זה 8.9.08 אבל בטופס החדש שיצא ממשרד הרישוי והוא מהיום לחצי שנה

דרוש בדיקת מעבדה.

שאלתי היא אם נשאר לי שבועיים עד לסוף השנתיים והתקנה לבדיקת מעבדה היא שנתיים

למה אני לא יכול לקבל טופס מהיום עד ל 8.9.08 ואני יעבור טסט רגיל ואז אחרי ה 8.9.08 אני יעבור טסט שוב?

האם זה נכון לדרוש זאת מהפקידה של משרד הרישוי שטענה שכבר יצא חידוש לחצי שנה וחייב בדיקת מעבדה, אפילו שהסברתי לה שעדיין יש לי שבועיים לשנתיים וזה לא הוגן!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת שמשרד הרישוי מנפיק רשיון חדש אין הוא מתחשב בכך שנותרו לך שבועיים. העדכון מתבצע אוטומטית כחודשיים לפני תום המועד ולא ניתן לשנותו אלא אם נותרו יותר מ-30 ימים לפני פקיעתו.

במכון הרישוי לא היו מקבלים אותך עם רשיון לשבועיים ימים, מאחר ותוקף הבדיקה עצמה הינה ל-30 ימים. לדוגמה: אם הרכב היה נפסל על ליקוי כלשהו, הרי מבחינת הנהלים ניתן לקבל רשיונות זמניים עד 30 ימים. כך היה נוצר מצב שניתן רשיון זמני לרכב שרשיונו פקע, וזה מצב אבסורדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אבסורד כמו העובדה שהרכב אינו כשיר לתנועה בכביש ובכל זאת מקבל רשיון זמני לחודש?

לא נראה לי ..

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שתוכל לממש את השבועיים שנותרו עד לשנתיים היית צריך לעשות טסט עם הרשיון הקודם שפג תוקפו ב-8.9.08.

הרישון הנ"ל כמו שאמרו קודמיי מונפק רק עד חודשיים לפני תום התוקף, לאחר מכן מונפק רשיון לתוקף העוקב.

אם האופנוע עלה לכביש ב-8.9.1986 אתה בבעיה. אבל אם העלייה לכביש היתה ב-8.9.1987 אתה יכול לטעון שכמיושן עברה רק שנה ולכן למעשה נותרה לך עוד שנה לבצע טסט ללא בדיקת מעבדה כי למעשה האופנוע נחשב כמיושן שנה אחת בלבד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אבסורד כמו העובדה שהרכב אינו כשיר לתנועה בכביש ובכל זאת מקבל רשיון זמני לחודש?

לא נראה לי ..

רשיון זמני ניתן למשך 7 ימים בכל פעם וניתן להאריכו עד חודש ימים(לאחר מכן יש לבצע טסט מחדש). לאחר קבלת פעמיים רשיון זמני, יש צורך באישור של מנהל המקצועי של המכון וההוראה היא לקמץ במתן אישורים כאלו למעט חריגים.

האישור הזמני ניתן לצורך תיקונים בלבד. וישנם מקרים שאף לא ניתן ולו יום אחד ונרשם לרכב בגרירה בלבד.

אז מה פה בדיוק לא נראה לך?!:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...