Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן פיקאסו 2006/2005

רמה
שימו לב! השרשור הזה בן 5928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי המלצות חמות על סיטרואן פיקאסו, כפיתרון למשפחה עם 3 ילדים קטנים עם בוסטרים, ותקציב של עד 100,000 (ופחות).

להפתעתי, מאוד קשה להשיג מכונית כזו וכמעט אין סוכנות שמחזיקה כאלה, שלא נדבר על אנשים פרטיים.

אפילו לראות אחת כזו כדי להתרשם ממנה, לא הצלחתי. מדוע ? אם היא כזו טובה, למה אנשים נמנעים מלקנות אותה ? ואם קונים אחת כזו, איך מצליחים למכור אותה אחרי מספר שנים?

איפה אני כן יכולה לראות אחת כזו ?

הבנתי שרנו סניק מומלצת קצת פחות ממנה, אולם היא הרבה יותר נפוצה. האם עליי לעבור לרנו סניק ?

יש רכב אחר שעונה על הצורך והוא לא צרפתי ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן פיקאסו פשוט רכב מעולה, נוח,מרווח (חלק מהנוחות שלו),אמין.

ניתן למצוא כמה בלוח "יד2" באינטרנט.

לדעתי אופציה נוספת היא סיטרואן ברלינגו- מרווחת,נוחה,מעולה לעבודה,מעולה למשפחה (יותר טובה למשפחה מלעבודה).

אבל יש בעיה אחת אם הברלינגו והיא שהן רק ידניות, אבל זו הבעיה היחידה שלהן, או שזה בכלל לא בעיה ( תלוי מי שואלים, לדעתי זה רק טוב).

סיכום

פיקאסו רכב מעולה ואפשר למצוא כמה כאלו, אין מה לדאוג לגבי מכירה כי תמיד ימצא אחד שיקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזוגתי שתחיה יש פיקאסו מודל 2004 אשר נרכשה ישירות מליסינג, הרכב נרכש לפני כ8 חודשים..

הרכב עבר כ 107K ק"מ, אך פנימית הרכב עבר ניקוי רציני בחברה המוכרת , והוא נראה כחדש, עכשיו עם 3 ילדים קצת פחות...

הרכב מרווח, נוח מאוד, מצויד ב 4 כריות אויר + ESP שזוהי אופציה חשובה מאוד כשלעצמה..

אכן קשה מאוד למצוא רכב כזה מיד פרטית, אך עם בדיקה יסודית וספר טיפולים מסודר לא הייתי חושש לרכוש את הרכב מליסינג.

נקודות לתשומת לב:

- גיר אוטומטי, לוודא תקינות והעברת הילוכים חלקה.

- לוודא שכול האיבזור החשמלי תקין, כולל רדיו דיסק מקורי, ושכול התצוגה הדיגיטלאית פועלת כשורה.

מעבר לזאת אין לרכב נקודות תורפה ידועות, וגם באירופה מדובר על רכב עם תגובות חמות ואוהדות.

עם מיקוח נכון בליסינג תוכלי לרכוש רכב מעין זה בסביבות 80K למודל 2006..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רנו סניק לא פחות מוצלח מפיקאסו וגם לא פחות בטיחותית ממנה.

גם בסניק (כמו בפיקאסו)חשוב לבדוק תקינות של גיר אוטומטי.

אפשרות נוספת (יותר זולה)-רנו קנגו בנזין מנוע 1600 אוטומטי.

לקנגו יש יתרון בגודל של בגאז' על סניק ועל פיקאסו.

החיסרון - זה שלקנגו יש דלת צד אחת. לי זה לא מפריע (להפך - אני לא חושש שהילד יצא לבד לכיוון הכביש).

רנו קנגו -מסחרית יחידה עם גיר אוטומטי ומנוע בנזין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצה על פיקאסו, אני הצלחתי למצוא יד ראשונה פרטית שנתון 04'

עם 53000ק"מ, עברנו ב-8 חודשים האחרונים כ-10000 ק"מ ללא דופי.

אני התלבטתי בין 307sw , סניק ופיקאסו.

לפני הרכישה התיעצתי עם חבר בעל מוסך מורשה של היבואן בצפון ולאחר קבלת חוות דעת שלו ופידבק מלקוחות המוסך רכשתי פיקאסו.

בכל רכבי PSA ,מנוף האיתות/אורות מגבים קצת רגיש לתקלות, החלפת המכלול כולו עולה כ-1.5K ש"ח.

רצועת טימינג- החלפה כל 5 שנים עולה כ-2.5K ש"ח במורשה.

בהצלחה,

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן,

החלפת הטטימינג היא כל 5 שנים ??

האם יש מגבלת ק"מ שבעקבותיה נדרש החלפה טיימינג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזוגתי שתחיה יש פיקאסו מודל 2004 אשר נרכשה ישירות מליסינג, הרכב נרכש לפני כ8 חודשים..

הרכב עבר כ 107K ק"מ, אך פנימית הרכב עבר ניקוי רציני בחברה המוכרת , והוא נראה כחדש, עכשיו עם 3 ילדים קצת פחות...

הרכב מרווח, נוח מאוד, מצויד ב 4 כריות אויר + ESP שזוהי אופציה חשובה מאוד כשלעצמה..

אכן קשה מאוד למצוא רכב כזה מיד פרטית, אך עם בדיקה יסודית וספר טיפולים מסודר לא הייתי חושש לרכוש את הרכב מליסינג.

נקודות לתשומת לב:

- גיר אוטומטי, לוודא תקינות והעברת הילוכים חלקה.

- לוודא שכול האיבזור החשמלי תקין, כולל רדיו דיסק מקורי, ושכול התצוגה הדיגיטלאית פועלת כשורה.

מעבר לזאת אין לרכב נקודות תורפה ידועות, וגם באירופה מדובר על רכב עם תגובות חמות ואוהדות.

עם מיקוח נכון בליסינג תוכלי לרכוש רכב מעין זה בסביבות 80K למודל 2006..

תודה על העזרה!

אתה יודע להמליץ לי על חברת ליסינג שבבעלותה פיקסו ? (רובן אמרו לי שהן לא מתעסקות עם פיקסו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי PSA מומלץ להחליף רצועת טימינג כל 5 שנים או 90000 ק"מ ,לגבי הק"מ אני לא בטוח, אני צריך לבדוק במוסך.

בכל אופן הפיקאסו שלי שנתון 04' עלתה על הכביש באוגוסט 03', שרכשתי את הרכב החלפתי טימינג, בלי לבדוק אם צריך או לא.

אורן

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה!

אתה יודע להמליץ לי על חברת ליסינג שבבעלותה פיקסו ? (רובן אמרו לי שהן לא מתעסקות עם פיקסו)

רמה שלום,

אני רכשתי את הרכב באופרייט ליס.

איש המכירות הראה לי את ספר הרכב + טיפולים אשר בוצעו במוסך דניאל בת"א , התחייב שהרכב לא עבר תאונות מכול סוג שהוא + התחיבות לתיקון כול מה שיוצא בבדיקה במכון שאותו אני אבחר..

מהמחירון הוא הסכים להוריד 12% כיוון שהוא אמר (ואני יודע שזה נכון..) , שלרכב יש ביקוש במשומשות לאור המחיר המצחיק של הרכב הנ"ל..

אני חייב לציים שהרכב נרכש עוד באותו יום, הבדיקה נעשתה לאחר כ 4 ימים שבהם הרכב היה אצל רעיתי, טופס הבדיקה פוקסס , ולאחר מספר דקות חזרו אלינו עם תאריך לכניסה למוסך..

השירות היה מעולה גם במוסך וגם בחברת הליסינג, בהחלט חריג הנוף הישראלי..

הרכב כמובן נבדק במכון, נמצא שיש 2 תושבות מנוע סדוקות + 2 צמיגים בלוים + תיקוני צבע שעליהם נמסר לי מראש.

הרכב נשלח למוסך גזית בחיפה, הוחלפו תושבות המנוע במקוריות של סיטרואן + ידית האיתות (כול המיכלול) אשר נמצאה פגומה בבדיקה אשר אותה ערך מוסך גזית..

אישתי מאוד מרוצה מהרכב , הילדים מרוצים אף יותר, ובסכום בה רכשתי אותו הייתי יכול אולי להגיע לקורולה מודל 2000...

שורה תחתונה , תמורה מעולה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי לרכוש :

פיקאסו אקסלוסיב שנת 2005- בסוכנות TRADE IN MOTORS בנתניה - ידוע לכם משהו על הסוכנות הזו ואמינותה ?

ומה ההבדל עם הדגם : פיקאסו קסארה MPV ? מה עדיף ?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסלוסיב הוא הדגם המפואר

בדגם הנ"ל יש בקרת שיוט, ESP, כריות אוויר, 4 חלונות חשמל,מראות חשמליות, בקרת אקלים, מערכת שמע עם שליטה מגלגל ההגה.

בדגם הפשוט אין בקרת אקלים אלקטרונית , חיפוי גלגלים מפלסטיק (טאסות), ידיות,פסי הגנה הקפיים ופסי הגנה בפגושים הם בצבע שחור ולא בצבע הרכב.

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי לרכוש :

פיקאסו אקסלוסיב שנת 2005- בסוכנות TRADE IN MOTORS בנתניה - ידוע לכם משהו על הסוכנות הזו ואמינותה ?

ומה ההבדל עם הדגם : פיקאסו קסארה MPV ? מה עדיף ?

תודה רבה!

אני מניח שמדובר על הרכב המפורסם ביד 2 , מודל 2005 עם כ 53K ק"מ..

את האמת נשמע מעט נמוך לרכב שעשה מעל שנתיים וחצי בליסינג.. , תוודאי ספר טיפולים, ואם צריך להרים טלפון למוסך אשר טיפל ברכב ולהתענין בק"מ הרשום כאשר הרכב נכנס לטיפול , ומתי זה היה..

ראיתי ביד 2 2 רכבים מידיפ פרטיות, אחג מודל 2007 , נראה מעניין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...