Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת מערכת ומתקין מקצועי באיזור ראשל"צ.

tzahico
שימו לב! השרשור הזה בן 7853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשי הפורום, בשעה טובה הגיע הזמן להתקין מערכת בגולף 82 שלי. רעיונות\דעות\המלצות יתקבלו בברכה.

לדעתי המערכת תורכב מ: 1. מגבר 4 יציאות,

2. קומפננטים קדמיים ב-Kickpanels מחוברים למגבר,

3. רמקולים אחוריים צידיים Fullrange 6.5" מחוברים לרדיו-דיסק,

4. רדיו-דיסק (מותקן כבר היום רדיודיסק Blaupunkt RPD-555 עם יציאת RCA 3V),

5. סאב (אני צריך לקבל השבוע Pioneer TS-W304F 12" 300W RMS עם קופסא), כמובן שיתחבר למגבר ב-Bridge.

התקציב בסביבות ה-2000-2500 ש"ח למגבר ולרמקולים, כשיש כמה דגשים.

1. את המגבר אני רוצה להתקין מקדימה במגירה גדולה חסרת שימוש מתחת לתא-כפפות, וזה במקום להעביר חוטים בכל האוטו,

ולכן המגבר צריך להיות די קומפקטי (מחר אני יקח מידות מדוייקות של המגירה הזאת).

2. מקדימה בדלתות הצורה של הרמקולים ממש מוזרה, אני אפילו לא יכול לתאר את זה, משהו כמו משולש 3"-4" שוכב, לא ניתקלתי בשום רכב אחר.

חיתוכים בדלתות לא באים בחשבון, ולכן חשבתי ללכת על Kickpanels.

ראיתי ברשת מגברים במחירים זולים, http://www.rechtman.co.il/def.asp?cat=23&model_idx=262# , איך ה-Pyle וה-Crunch האלו?

יש שמה באתר גם קומפננטים של MBQuart DSD 216, יחד הם נכנסים טוב לתקציב, מה אתם אומרים? או שעדיף ללכת על ה-Bluapunkt שיותר זולים?

איזה רמקולים אתם ממליצים לי לשים בצדדים מאחורה? יש לי מאחורה כבר חיתוך 6.5" עם רמקולים של Morel שהולכים למות בכל רגע.

צריך המלצה גם למתקין מנוסה ומקצועי באיזור המרכז (עדיף ראשל"צ) - קיים בכלל כזה דבר? בעל מקצוע שגם ידע לבנות Kickpanels, וגם לעשות עבודת חשמל נקייה ומסודרת.

אין לי בעייה גם לצאת מגבולות המרכז בשביל בעל מקצוע טוב. כל הבעיות חשמל שהיו לי באוטו עד עכשיו היו רק בגלל התקנות חאפריות של נ"מ ואזעקה (אפילו איזולירבנד לא היה שם...).

ודבר אחרון - חבר של אבא טס לקנדה מחרתיים, השאלה הגדולה היא אם הוא יחזור לארץ אחר-כך...

בקיצור אם הוא יחזור, יש מצב שהוא יעשה לי שמה קנייה, אני ידווח לכם בהמשך מה נסגר.

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ברשת מגברים במחירים זולים, http://www.rechtman.co.il/def.asp?cat=23&model_idx=262# , איך ה-Pyle וה-Crunch האלו?

יש שמה באתר גם קומפננטים של MBQuart DSD 216, יחד הם נכנסים טוב לתקציב, מה אתם אומרים? או שעדיף ללכת על ה-Bluapunkt שיותר זולים?

איזה רמקולים אתם ממליצים לי לשים בצדדים מאחורה? יש לי מאחורה כבר חיתוך 6.5" עם רמקולים של Morel שהולכים למות בכל רגע.

הסדרה הזו של MBQ מעולה. יש לי את הדגם ב- 5.25 אינץ'. מומלץ :mm_yeah:

היה לי את הבלאופונקט ב-6.5 בעבר. לא רע אבל לא ברמה של ה-MBQ.

ההפרש ביניהם שווה.

רכטמן האלו נראים ממש ממש זולים :!:

מתקין בראשון :?: חבר שלי התקין אצל גריז , שחטו אותו במחירים של יחידת הראש

(מי קונה בדיוטי פרי :?::hihi: ) אבל הוא יצא מרוצה מאוד מההתקנה...

הוא אודיופיל (תקליטן...). הם נמצאים באיזור התעשיה הישן, ליד סוכנות סובארו.

אלי מערכות נחשבים זולים יותר ואולי (אולי!) פחות איכותיים (לא התקנתי אצלו),

הם נמצאים ברחוב הרצל לפני תחנת הדלק של פז.

אלו המתקינים שאני מכיר. יש בעיר (באזה"ת החדש) מתקינים יקרים יותר, לפי ידיעתי

המוגבלת :wink: .

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCRUNCH והPYLE הם לא מגברים טובים.

שים לב שהדגם שאמרת ה304F בכלל מיועד לשימוש ללא תיבה ולכן עדיף לרכוש את הדגם שמיועד לתיבה ה304C.

מגברים זולים יש ללנזר שהם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם איל ו-Drugstore (ראשל"צי? לצערי כן)

היום קיבלתי את הסאב 304F, וכנראה שאני כבר יקנה השבוע את הקומפננט DSD216 MBquart ב-1050 ש"ח.

אייל, מה דעתך לגבי מגבר של Lightning Audio או Boss, איך הם לעומת הלנזר (Vibe 420\430)?

אתה יכול להמליץ לי גם על בעל מקצוע שידע לעשות התקנה טובה?

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלייטנינג ממוקמים מעל הלנזר (גם יש לי שניים מסדרת הSTRIKE ולפניהם היה לי לנזר שהעפתי תוך זמן קצר) והBOSS מתחת ללנזר.

בקשר למתקין אני צפוני מצטער לא מכיר במרכז

לא אמרת איזה דגמים של הלייטנינג הציעו לך אז אני לא יכול להשוות לדגמים של הלנזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בסאונדומאין שהתלהבו מה-Lightning Audio Bolt 400.4

http://www.sounddomain.com/sku/LITB4004 ,כמה יעלה כזה חדש בארץ?

יש לי מאחורה בצדדים עכשיו רמקולים Fullrange של Morel, אין לי שמץ של מושג כבר כמה שנים הם שמה, ואני רוצה להחליף אותם על הדרך.

הרמקולים האחוריים יהיו מחוברים לרדיו-דיסק ובהמשך יכול להיות שגם למגבר. Pioneer\Kenwood\Lanzer או שהכל אותו ***?

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקין טוב באזור תעשיה של הישן של ראשון , גריז.

מכיר את הדרך לצומת בית דגן (מכיוון ראשון ) ?

איפה שיש מגרש מכוניות בצד ימין פונים ימינה ואז ישר שמאלה, החנות נמצאת מול תחנת הדלק שם, אין מצב לפספס , חנות ענקית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אני מכיר את גריז, הם עשו גם התקנה מצויינת לחברים שלי.

נשאר רק לברר אם הם יכולים לבנות לי גם Kickpanels לרמקולים הקדמיים.

Drugstore - בזמנו המלצת על אלקטריק סנואו, ראית גם התקנות שלהם?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בסאונדומאין שהתלהבו מה-Lightning Audio Bolt 400.4

http://www.sounddomain.com/sku/LITB4004 ,כמה יעלה כזה חדש בארץ?

יש לי מאחורה בצדדים עכשיו רמקולים Fullrange של Morel, אין לי שמץ של מושג כבר כמה שנים הם שמה, ואני רוצה להחליף אותם על הדרך.

הרמקולים האחוריים יהיו מחוברים לרדיו-דיסק ובהמשך יכול להיות שגם למגבר. Pioneer\Kenwood\Lanzer או שהכל אותו ***?

צחי.

BOLT זאת הסידרה הנמוכה שלהם אבל נראה לי שתספק אותך.

בקשר ל 6X9 אז אני אישית אהבתי את פיוניר יותר טובים מקנווד ובטח שיותר מלנזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל 6X9 אז אני אישית אהבתי את פיוניר יותר טובים מקנווד ובטח שיותר מלנזר.

6.5", לא 6X9. על המדף אני לא רוצה לשים רמקולים למרות שיש שמה כבר חורים לרמקולים 6X9.

השאלה היא אם החורים 6X9 הריקים יפגעו בסאב שנמצא בתא מטען (Free-air), סרט רע למצוא עכשיו מדף כזה שלם מפירוק.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Drugstore - בזמנו המלצת על אלקטריק סנואו, ראית גם התקנות שלהם?

לא...

המלצתי עליהם מבחינת יחס ומקצועיות בתיקון מערכות.

לא ראיתי התקנות שלהם (הם עושים :?::shock: )

מצטער.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...