Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול דוח חניה שקיבלתי בגין חניה על מדרכה בלילה

NoBeLiuM
שימו לב! השרשור הזה בן 6003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הלכתי הביתה לישון, אלא הצצתי מהחלון כדי לראות אם התפנתה חניה, וכעבור כמה דקות ראיתי שיש דוח על השמשה.

למה העיריה לא מבליגה לאלה שחונים שלא כחוק כשאין חניה, ושולחים את הפיקוח, לחלק קנסות.

הרי הם רואים שאין חניה ,זה לא שיש איפה לחנות, ואנשים חונים סתם במקומות אסורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הלכתי הביתה לישון, אלא הצצתי מהחלון כדי לראות אם התפנתה חניה, וכעבור כמה דקות ראיתי שיש דוח על השמשה.

למה העיריה לא מבליגה לאלה שחונים שלא כחוק כשאין חניה, ושולחים את הפיקוח, לחלק קנסות.

הרי הם רואים שאין חניה ,זה לא שיש איפה לחנות, ואנשים חונים סתם במקומות אסורים.

ההבדל הוא שאתה עלית הביתה לסידוריך האישיים, והם חנו במסגרת תפקיד - ובמסגרת תפקיד מותר לפיקוח העירוני גם לחסום את כל הרחוב (אם הדבר נדרש).

בכלל לא משנה אם הצצת מהחלון או לא, הפקח לא יודע, וגם לא מעניין אותו אם אתה מציץ או לא, הוא בא ראה את הרכב ורשם. מבחינת הפקח חנית שם 3 שעות או 3 דקות = אותו דבר.

לעומת זאת אם היית רואה את הפקח וקורא לו מהחלון שאתה יורד, הוא היה מחכה את ה-30 שניות שתזיז את הרכב - הם לא עד כדי כך מקפידים כאשר הנהג ישנו ומזיז את הרכב.

אתה כותב שבשעה 1:10 בלילה הצצת מהחלון וחיפשת אולי תתפנה חניה - אתה באמת חושב שב- 1 בלילה יש סבירות למצוא חניה ?

ושוב אני חוזר ומסביר לך - את העיריה ואת הפיקוח לא מענין אם יש לך איפה לחנות או אין - מצידם תעלה את האוטו הביתה ותחנה באמצע הסלון, אבל אל תחנה שלא כחוק ברשות הרבים.

לתשומת ליבך - העיריה כן מבליגה בשעות מסויימות ובמקומות מסויימים - והכל בתנאי שלא תגרום הפרעה/הטרדה להולכי רגל או כלי רכב.

אם קראת אתמול או שילשום ידיעות אחרונות - מצב החניה ומצב הכבישים יהיה רק יותר גרוע, ולפי הכתבה לא מתכוונים לשפר את זה, מתוך כוונה לגרום לאנשים לעבור לתחבורה ציבורית ולוותר על הרכב.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני בא גם ב-2 בלילה, ומחכה ולפעמים מוצא חניה או מישהו יוצא, ואז אני חונה במקומו אבל זה לפעמים.

כן,קראתי את הכתבה.

אכלתי פיצה בכיכר סטרומה, ובעל הפיצריה חנה חניה כפולה ופתח את הבגאז' ,ואז בא פקח, אז הוא יצא ואמר שהוא פורק סחורה, אבל הפקח בכל זאת רשם לו דו"ח.

שלחתי היום בקשה להישפט, נקווה שבמשפט יבטלו, או לפחות יפחיתו את הקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחנות חניה כפולה בסטרומה זה חוצפה וזילזול בכל משתמשי הדרך - טוב שהפקח לא ויתר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה:אם תסתכלו בתמונה המצורפת, אתם תיראו בהמשך ילד קטן, שעומד לו לתומו,אם הייתי חונה איפה שהוא עומד, ששמה גם יש כניסה לחניות, והייתי חונה צמוד לעמודים הנמוכים רק בצד השני, הייתי מקבל קנס של 100 ש"ח.

ראיתי כמה רכבים חונים שם, שקיבלו קנסות כשחנו בצהרי היום.

הצצתי מתוך סקרנות לראות מה גובה הקנס, וראיתי שרשום 100.

הציטוט מתגובה 39:

אם תסתכל טוב על התמונה, בצד השני יש כביש. אומנם כביש צר מאוד והוא נועד למעשה רק לאפשר כניסה לחניות הבתים, אבל הוא עדיין כביש. שים לב ששפת המדרכה לשולי הכביש צבועה אדום לבן. הקנס הוא 100 ש"ח כי הם לא חנו על מדרכה כמוך. בכל מקרה, גם חניה שם מהווה הפרעה לכניסה לחניות הבתים. אומנם הקטע האחרון של הכביש, מאפשר חניה של רכב אחד ללא הפרעה, אבל אני מניח שבשיקולי העיריה היה להשאיר את הסמטה פנויה מרכבים. אם כל כך חשוב לכם שיהיה עוד מקום אחד לרכב בצד השני, אתם יכולים לפנות לעיריה לנמק ולבקש שיצבעו לכחול לבן.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי ביום חמישי בקשה להישפט,תוך כמה זמן יקבעו לי מועד למשפט?

אז פעם הבאה כשאני אגיע ולא תיהיה חניה, אני אחנה שם תוך הפרעה לרכבים שרוצים להיכנס לבנין ,אבל אני אסתכן בקנס של 100 ש"ח, ולא 500.

כשאני יכול לחנות איפה שחניתי ,ולהפריע פחות.

אם אני אחנה עם 2 גלגלים על המדרכה איפה שהילד הקטן, אז אני אקבל 250 ש"ח?

ואם אני אחנה צמוד למדרכה, תוך כדי שאני מפריע לכניסת ויציאת הרכבים, אז אני אקבל 100 ש"ח נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם.

אני גר באשדוד ואצלנו אין בעית חנייה .בכל המקומות יש חניונים חינם. אין חניה בתשלום באשדוד(למרות שהתחילו להכין את העיר לדבר כזה)הבעיה היא הפוזה אין מצב שאשדודי יושב בבית קפה והרכב שלו לא יושב איתו.

אנשים חושבים שזה דרייב איין.ולכן העירייה החליטה על הצעד הזה של להתחיל לגבות כסף מאנשים ובצדק .

מב שעוד מעצבן זה מגרשי הרכב למניהם שמשתלטים על חניות ולא מזיזם את הרכב שבועיים ומאלצים אנשים אחרים לחנות איפה שאסור. מה שכן טוב באשדוד זה שהפיקוח חנייה לא עובד אחרי 9 בלילה רק מוצש וזה גם עד 10 וחצי. והקנסות הם במחיר די סביר יחסית לעיריות אחרות שנתקלתי (אדום לבן 100שח מדרכה 4 גלגלים 250שח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי ביום חמישי בקשה להישפט,תוך כמה זמן יקבעו לי מועד למשפט? קח בחשבון ששופט גם יכוול להחמיר. התביעה בדרך כלל מבקשת לגזור עונש חמור יותר מהקנס המקורי. מועד למשפט - יקח כמה שבועות טובים או חודשים עד למשפט.

אז פעם הבאה כשאני אגיע ולא תיהיה חניה, אני אחנה שם תוך הפרעה לרכבים שרוצים להיכנס לבנין ,אבל אני אסתכן בקנס של 100 ש"ח, ולא 500. קח בחשבון שאם זה יהפוך להרגל אצלך, יכול להיות שאיזה שכן בלי כוונה ישבור לך מראה, או ידפוק לך כנף אחורית/פנס. הכאב ראש והריצות והתיקון עולים יותר מ- 100 שקל.

כשאני יכול לחנות איפה שחניתי ,ולהפריע פחות. הפקח שמגיע לרשום לך דו"ח, ממש לא מעניין אותו אם אתה מפריע פחות, או מפריע יותר. הוא רושם בהתאם לעבירה. אגב, אם השכנים שלך מזמינים פיקוח, כנראה שמבחינתם אין מושג כזה של "מפריע פחות" - להם זה מפריע.

אם אני אחנה עם 2 גלגלים על המדרכה איפה שהילד הקטן, אז אני אקבל 250 ש"ח?

ואם אני אחנה צמוד למדרכה, תוך כדי שאני מפריע לכניסת ויציאת הרכבים, אז אני אקבל 100 ש"ח נכון? למה אתה שואל ? לא עברת תאוריה ? אני בטוח שאחרי שתקבל שם דוחו"ת, אתה תספר לכולם על מה קיבלת וכמה קיבלת.

הערותי באדום.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם זה יהפוך להרגל אצלך, יכול להיות שאיזה שכן בלי כוונה ישבור לך מראה, או ידפוק לך כנף אחורית/פנס. הכאב ראש והריצות והתיקון עולים יותר מ- 100 שקל.

יש איזה רכב אחד,שהוא בעל תו נכה,אז, כשקיבלתי את הדו"ח, הוא חנה גם על אותה מדרכה ,אבל בצד השני ולא קיבל קנס.

תמיד אני רואה את אותו אוטו, חונה איפה שהמדרכה עם האדום לבן, כי מה אכפת לו קנס הוא לא יקבל.

אתה יכול כמובן לומר שהוא נכה רק לא רואים,אבל אני בעצמי ראיתי אותו חונה כמה פעמים ברחוב שלי, רחוק מהבית שלו, וזה לא כל כך הפריע לו.

וגם פעם אחת, הוא עשה סיבוב לחפש חניה ברחוב מקביל, למרות שעברתי שם וראיתי שיש כמה חניות פנויות, הוא חנה איפה שהמדרכה עם האדום לבן ולא קיבל שום דו"ח.

ולמה אני מספר את זה-הוא חונה שם רוב הפעמים ולא שברו שרטו ולא עשו לו כלום לאוטו.

וגם אם אני אחנה שם ויעשו משהו לאוטו שלי זאת כבר בעיה שלי ולא שלך.

אני בכל זאת אלך למשפט ואציג את טענותיי ואעדכן בתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NoBeLiuM,

ברור שאם ישרטו וישברו את הרכב שלך, זה רכב שלך וזאת בעיה שלך ולא שלי. אני רק העלתי אפשרות מה יכול להיות.

ולגבי הנכה. לא כל נכה זאת נכות שרואים בעין. אולי הוא מושתל כליה ? אולי הוא סובל מסרטן.

הנכות הזאת היא לא בדרגה שמחייבת אותו להיות בכסא גלגלים או לדדות צולע כדי שתראה כמה הוא נכה.

בנוסף, הורה לילד נכה גם הוא זכאי לקבל תו נכה. כשההורה חונה ליד בית הילד הנכה, מותר לו להציג את התו בחלון.

בימינו אלה שתוחלת החיים ארוכה ויש הרבה מצבים של קשישים המגיעים למצב סיעודי ומטופלים בביתם, לחלקם מגיע זכאות לתו נכה. לרוב תו הנכה כולל את מס' הרכב של אחד הבנים. כבר ראיתי מקרים רבים של תו נכה עם רכב נכה ולמעשה נוהג ברכב המטפל הפיליפיני. דוגמאות לבעלי זכאות לתו נכה שלא נראים נכים - יש בשפע. אם השכן שלך היה נכה בדרגה כזאת שמחייבת אותו למקום חניה שמור, הוא כבר היה פונה לעיריה ומבקש והעיריה כבר היתה צובעת ומסמנת בתמרור מקום שמור בכביש עם מספר הרכב שלו.

גם לנכים יש הגבלות על מקומות האסורים לחניה. בפועל נכים רבים מותחים את היריעה וחונים גם במקומות שאסור להם. גם נכה שחורג מהמותר, לוקח בחשבון עד כמה הוא יפריע, והוא בהחלט לא מחפש לעשות זאת אלא כאשר אין לו ברירה טובה יותר. ההבדל הוא שהפקח רואה מה מידת המטרד של רכב הנכה ומבליג כל עוד נשארה מידה מסויימת המאפשרת לנהגים אחרים לממש זכותם. את מה שרואה הפקח, רואים גם השכנים, וכאשר רואים שמדובר ברכב נכה, גם אם הוא מפריע, מבינים וממשיכים.

ובאשר למשפט - אני במקומך הייתי הולך קודם לבית המשפט ויושב שם בקהל ושומע שעה של דיונים על עבירות שונות. באופן די רוטיני, התובעת מבקשת להטיל כפל קנס. אח"כ תחשוב מה הלאה.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שמי שמקבל תו נכה, הוא נכה ברגליים, אתה יכול להביא לי קישור שרשום איך אפשר לקבל תו נכה, מה הקריטריונים?

אני יכול ככה סתם להיכנס ולהקשיב למשפטים,גם אם אני לא קשום לנתבעים, או לתובעים?

איפה זה מתקיים ,אם אפשר בבקשה טלפון או קישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לדיון על " תו נכה " ראה קישור מצורף - ולמד ...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=183194&highlight=%D7%A0%D7%9B%D7%94&page=2

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שמי שמקבל תו נכה, הוא נכה ברגליים, אתה יכול להביא לי קישור שרשום איך אפשר לקבל תו נכה, מה הקריטריונים? אני מבין שבתעבורה וחוקי עזר אתה קצת מתקשה, אבל לא חשבתי שיש לך מגבלה באצבעות להקליד גוגל ולחפש "תו נכה". בכל אופן, כפי שתבין, האפשרויות לקבלת תו נכה הן די גמישות.

אני יכול ככה סתם להיכנס ולהקשיב למשפטים,גם אם אני לא קשום לנתבעים, או לתובעים? כן. רצוי שתגיע מוקדם, מספר המקומות באולם הוא די מצומצם. לרוב יושבים באולם כל אלה שהוזמנו לדיונים שונים ומחכים לתורם שיכול להגיע גם בעוד 3 שעות. בכל מקרה גם לך מותר לשבת ולהקשיב. אל תשכח לכבות לחלוטין את הטלפון וגם לא לענות בלחש - דברים כאלה יכולים להרתיח שופטים ובמקרה הטוב יזרקו אותך מהאולם.

איפה זה מתקיים ,אם אפשר בבקשה טלפון או קישור. בעבר זה היה מתקיים ברח' ז'בוטינסקי בפסאג', אין לי מושג היכן זה היום, אתה יכול להתקשר לעיריה ולברר היכן נמצא בית המשפט לענינים מקומיים.

תגובתי באדום.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...