Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לייבא חזית שלמה של רכב?

gt94
שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

רציתי לשאול , מה הדין לגבי חזית של רכב מסוים? נאמר ואני מעונין לקנות חזית של רכב דרך איביי, האם גם אז אני משלם מכס? החזית היא חזית כמעט מושלמת, כוללת מנוע , תיבת הילוכים, ובעצם כל מה שיש מתחת למכסה המנוע של אותו רכב.

והאם יש חשיבות לדגם? אם קיים בארץ או לא.

ומה בקשר לאביזרי הבטיחות שבה כמו מערכת בלמים או ABS ניתן להשתמש בהם?

תודה

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בחלקי חילוף לרכב,

לפי מדריך המכס מדובר במיסים של כ-46 אחוז.

מצד שני, אם מדובר בפריטים המחוייבים בתקינה מסויימת, לא ישחררו את זה מהמכס אם זה לא עומד בדרישות ויקבל אישור תואם מהרשויות המוסמכות.

חג שמח

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gt חג שמח

חזית של איזה רכב אתה רוצה להביא,ולפעמים דרך היבואן הרשמי בארץ ניתן להביא חוסך הרבה כאבי ראש אם ההפרש לא משמעותי.

אנחנו בהתקנות של רכבים שאנחנו מבצעים ,לפעמים מייבאים מתאמים לרדיו למינהם ולקיק פנלים (למרות שגם בונים בפיבר)ובמחירים סבירים

בכרע אנחנו מתחילים בבנייה של חזית ודפנות לשברולט אלקמינו ותמונות יעלו בהמשך הכב רק הגיע

אוסף ביתי :-)קפריס הרטופ1966,מנוע V8 8)טנדר GMC אפא'צ 1964 מנוע V8 :-P רכבים בבניה ואיבזור לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפי שלום!

אני מתלבט בקשר לרעיון שעלה לי בראש, להסב סופר לאנסר רגילה לאיבו3 או 4 , מאחר והשלדה שונה וכך גם שאר המכלולים, אני בודק אופציה של להביא חזית כזו ולהלביש אותה , כולל שינוי מרכב על סופר לאנסר רגילה ובגלל שהמערכות שונות ( תושבות מנוע, מערכת בלימה, דיפרנציאל אחורי וכו') אז תהיתי מה יהיו העליות והבירוקרטיות על מנת ליישם את הרעיון.

כמובן שבחזית שלמה יש את כל במרכיבים הללו כולל גיר, מנוע, טורבו, צנרת, מע' קירור גדולה יותר, אינטרקולר, תיבת העברה וכו'.

אם יש מישהו שיוכל לשפוך עוד אור, אני אשמח.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא נמכרה כאן סופר לאנסר עם נפח מנוע 2.0 ל', לא תוכל להשתיל מנוע שכזה.

לגבי שאר החלקים, לא נראה לי שתהיה בעיה.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשתיל זה אף פעם לא בעיה

לקבל אישור לכל השינויים האלה זה גם לא בעיה ???

ואני מתכוון לא רק למנוע, אלה בכלל,

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, רוב הסיכויים שהיא תגיע על גרר למקום שאני רוצה לנסוע בה.

מצויין - הצלחת לחמוק מהמשטרה

לא תוכל להוציא לדבר הזה ביטוח חובה.

מה שאומר שיש לך גם דיבור עם המזל הטוב שתמיד תמיד לא יהיו לך הפתעות בשטח, ושתמיד תשלוט בכלי תוך כדי ביצועיו ואף פעם לא תתהפך וגם אם כן, תמיד תשאר שלם ובריא

אם כך אז אתה בוודאי יכול לעשות מה שתרצה.

אני מכיר אחד שבנה לעצמו באגי - ויש לו את הידע המתאים לעשות זאת בטיחותי, נסע באזור מבודד, עשה טעות ונחבל קשות.

שכב בבית-חולים מס' שבועות ואח"כ בבית.

למזלו הרב עבד בעסק משפחתי, כולם עבדו קצת יותר כדי לצמצם פגיעה בעסק, אבל עדיין כל ההוצאות הנילוות לטיפולים, כל ההוצאות שמשפרות ומקדמות טיפולים ואיכות חיים היו על חשבון המשפחה והם לא יכלו לתבוע את חברת הביטוח כי לא היה ביטוח.

למזלו הטוב יותר - הוא כיום בריא ושלם.

כמובן שאת "המחלה" אי אפשר לעצור, והוא משפץ את הבאגי מחדש כדי שיוכל לחזור לשטח.

בישראל, שהענין המוטורי כבול בשנות חושך זאת בעיה, בחו"ל הכל שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...