Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במסך רדיו דיסק פנסוניק

C_First
שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש ברשותי מכשיר פנסוניק מדגם DFX972QN עם מסך גדול ותצוגות בצבעים הכחולים

המסך נסדק לי וכרגע רואים רק בחצי ממנו

שאר המכשיר תקין

לא מצאתי באינטרנט מקום שאפשר להזמין מסך לפנאל (ולא משנה מאיזה דגם וסוג)

כולם אמרו לי לרכוש מכשיר חדש (כמובן להרוויח עוד לקוח)

מישהו מכיר מקום שניתן להזמין רק את המסך למכשיר או להזמין רק פאנל במחיר הגיוני ...

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה לא אפשרי , אלה אם כן תזמין מהחברה ( אם יש אפשרות כזאת בכלל ).

מה שכן אתה מוזמן לחפש בפורום קניית אודיו את הפאנל שאתה צריך , (סכויים קלושים אבל עדיף מכלום ) .

sorry

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שמי שאמר לך לרכוש מכשיר חדש צדק.

בד"כ בתקלה כמו שלך לא מתקנים את הפאנל אלא מחליפים אותו. אם המכשיר עדיין באחריות זו חצי נחמה, אם כבר אין אחריות - פאנל חדש (אם יש בכלל) יעלה הרבה מאוד כסף.

בארץ מכשירי פנסוניק לא ממש פופולריים. חפש באי-ביי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר , לא מצאתי כלום על מכשיר בדגם כזה.

לא בגוגל ולא בארכיון דגמים של פנסוניק..

אתה בטוח שזה שם הדגם ? (רדיו דיסקים של פנסוניק בדרך כלל מקבלים התחלה של CQC ולא DFX..)

לא מתיימר להיות מומחה באודיו לרכב. אבל לומד כל יום משהו חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר של פנסוניק מצאתי את הדגם הזה :

http://www2.panasonic.com/consumer-electronics/support/Audio/Mobile-Electronics/CD/model.CQ-DFX972U

בדרך כלל האות בסוף היא N או U או W .. הדגם הוא זהה , רק מיועד לאזורים שונים בעולם.. (ב99 אחוז מהמקרים)

במחירון החלקים מופיע (אם אני לא טועה בפירוש) הפנאל של המכשיר ב 136$. אם המחיר נשמע לך סביר, נסה לברר איתם איך אתה יכול לקבל מהם אחד כזה.

יש להם פירוט של כל חלק של כל מכשיר שכמעט אי פעם הם ייצרו - בדיוק בשביל מקרים כאלו או במקרים של תקלות..

מקווה שעזרתי..

לא מתיימר להיות מומחה באודיו לרכב. אבל לומד כל יום משהו חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...