Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המפלצת הצהובה

אייל 147
שימו לב! השרשור הזה בן 7860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאז מקבץ התמונות הראשון התמכרתי ללוטו\טוטו.

אייל,יצא לך לעשות איזה רייס נגד קליאו ספורט\V6 גיברלטרית? :wink:

המערכת המקורית באה עם רמקולים טובים ?(דווקא ב-7 הישנה האיכות לא היתה משהו).

המערכת באה עם רמקולים של הרמן קרדון...

בגיברלטר אין איפה לעשות רייסים - המהירות המירבית היא 50 קמ"ש ויש שוטרים שעומדים ולוזרים על מכוניות - בלי ניידות, רק השוטר לבדו - אין לך לאן לברוח...

בספרד אפשר לסוע מהר מאוד, בתנאי שאתה לא משתולל, חוצה פס לבן, נוסע עם אורות ערפל, מאותת, עוצר בעצור וכו' וכו' וכו'. חוצמזה אני עדיין בהרצה :roll:

המכונית הזאת מביאה אותי להרבה סיטואציות מעניינות, מכיוון שהספרדים שונאים את הגיברלטרים (התנחלות בריטית בספרד) הם מעכבים אותם במכס כדי לחפש הברחות ולעצבן אותם.

עכשיו בגלל שלאוטו שלי יש לוחית רישוי גיברלטרית הם לא מסמפטים אותי במיוחד אבל כבר מכירים אותי ונותנים לי לעבור ארי חיפוש קצר בבגז'.

לפני שבוע הגעתי לגבול עם עוד שני חברים ישראלים והדו שיח עם השוטר הספרדי הלך בערך ככה:

שוטר: יש לך מה להצהיר? *בספרדית כמובן

אני: (באנגלית) לא

שוטר: תפתח בבקשה את תא המטען

אני פותח את תא המטען

שוטר: איפה הגלגל הרזרבי?

אני: אין גלגל רזרבי (מראה לשוטר את הקומפרסור עם הסמל של BMW)

שוטר: (לא מבין אנגלית) איפה הגלגל הרזרבי?

אני: הדגם הזה מיוצר ללא גלגל רזרבי

שוטר(מתחיל להזיע - היד ממששת את האקדח בחגורה) זה האוטו שלך? דרכון בבקשה

אני מראה דרכון ורשיונות רכב

שוטר (מתכופף ומריח את האגזוזים) :!::!: יש פה ריח מוזר - קורא לשוטר מספר 2

שוטר 1 לשוטר 2 (בספרדית) משהו לא בסדר אני חושב שהם מבריחים סמים באגזוזים :!::!:

אני: (הבנתי את המילה סמים בספרדית) לחברים שלי - השוטר המטומטם חושב שיש לנו סמים באגזוז.

השוטר: עצרו בצד צאו מהרכב ותנו לי את הדרכונים שלכם ומסמכי הרכב.

בשלב הזה כבר התחלנו לחשוש - לילה ואנחנו בלי דרכונים עם שוטרים שלא מבינים אנגלית ומנסים להפליל אותנו.

אחרי 45 דקות של חיפושים - השוטר האידיוט הריח את ארבעת האגזוזים, את מיכל הדלק ואת המים של השפריצרים של החלונות הם ראו שאי אפשר לעשות לנו כלום ושהאוטו רשום על שמי אז הם עברו להציק לנו בנוגע למסמכים בתקווה שהם יוכלו להשאיר את האוטו אצלם ללילה.

בתיק המסמכים של הרכב היו גם מסמכי הייצוא מאוסטריה, עכשיו השוטרים המסכנים האלה בקושי מבינים אנגלית אז על גרמנית בכלל אין על מה לדבר.זה לא מנע מהם לקבוע בהחלטיות שאלה הם רשיונות הרכב ושמכיוון שאלו רק עותקים אני צריך להשאיר את הBMW אצלהם בצד הספרדי ולחזור למחרת עם המסמכים המקוריים.

בשלב זה כבר הייתי מוכן לקרוא לעורך הדין שלי ולמזלי לאחר ויכוח נוסף של 10 דקות הצלחנו לשכנע את הקצין התורן שאלה לא הרשיונות והראנו לו את הרשיון הגיברלטרי מה שהיווה תרוץ מספיק טוב עבורו לשחרר אותנו לדרכנו (הוא ראה שכנראה כבר לא ייצא לו סיבוב לילי על M3 ורצה ללכת הבייתה).

פשוט סיוט :mad: מקווה שזה היה חד פעמי - מאז זה לא קרה עוד פעם.

אייל :)

8) I plan to live forever, so far so good
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל המנוע יותר מדי חם לו לא??

לפי התמונה הוא די קרוב לקו האדום או שהוא אמור להיות ברמה כזאת..

מי אמר שהישראלים לא חיים טוב ? :puzzled::bigcry: .

ושוב לשאלה כמה כסף צריך להכין כדי לקנות אחד כזה שם? :?::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להעריך את משטרת התנועה אצלנו אחרי הסיפור שלך,אייל.

יחס כזה לא מקבלים הפלסטינאים במעברי הגבול לישראל :oops: .

אני מתפלא שאחרי הריחרוח הספרדי לאגזוז ה-M לא נתנה לשוטר הספרדי ביס :wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...