Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לחוקיות של בולמים, מוטות מייצבים וכו'.

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע מה בארץ, אבל באנגליה היתה בעיה בזמנו עם סטראטים.

זה השפיע על האחריות והיה גבולי מבחינת חוקיות (STREET LEGAL).

הסיבה היא, העברת אנרגיות בתאונה.

כאשר התאונה היא צידית, כל האנרגיה תעבור דרך הסטראט לצד השני.

לא משהו שתוכנן במקור ע"י יצרן הרכב - יכול לגרום לנזק רציני.

אני לא חושב שהתגובה הזאת זכתה למספיק יחס והיא דווקא הייתה הנכונה ביותר.

הידע בתחום השיפורים בארץ עדיין שואף לאפס. לצערי ולצערנו גם בחוק הכל עדיין מעורפל.

סטראט עליון הוא הבעייתי בחבורה, בגלל סיבות בטיחותיות, מאותן סיבות שציין רוי.

הוא בהחלט עלול לגרום להורדה מהכביש ובהחלט מהווה סיבה להתנערות מאחריות מצד חברות הביטוח.

אני מאמין שחברות כמו OMP או ספרקו מייצרות לפי סטאנדארטים גבוהים וקשה לי להאמין שזה יכול לעשות נזק לשלדה

אין כל קשר, הוא נועד למטרה אחת, חיזוק שילדת הרכב ואת התפקיד הזה הוא משרת. הוא אינו מתוכנן לעמוד בתנאים של תאונה, השיקול הזה (בהקשר הזה) לא קיים על מסלול המרוצים.

לגביי בולמים - היות וזה חלק אשר עדיין נכנס תחת ההגדרה של "חלק תחליפי", לא צפויות לך בעיות כלל.

פילטר אויר פתוח - היום כבר מרבית השוטרים והבוחנים מודעים לתופעה והם אינם מחשיבים את זה כשינוי מבנה, אלא כחלק תחליפי לכל דבר. עוד לא שמעתי על אדם שהורידו מהכביש בגלל פילטר.

צ'יפ - יש שני היבטים שצריך לבחון. האחד - על פי החוק, מותר לעלות את הספק הרכב עד 10%, ברכבים אטמוספרים (ללא טורבו), זה בהחלט עונה לקירטריון ובהיבט השני - צ'יפ הוא הליך סטרילי שלא משאיר אחריו עקבות.

לסיכום, בכל כלל יש יוצא מן הכלל ואין להשתמש בכתוב כמובן מאליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צ'יפ - יש שני היבטים שצריך לבחון. האחד - על פי החוק, מותר לעלות את הספק הרכב עד 10%, ברכבים אטמוספרים (ללא טורבו), זה בהחלט עונה לקירטריון ובהיבט השני - צ'יפ הוא הליך סטרילי שלא משאיר אחריו עקבות.

את המודגש באדום אני מבקש לראות בכתובים, בין אם בתור חוק(לא תמצא), בין אם בתור תקנה(לא תמצא) ובין אם בהוראת-נוהל(זאת אני מבקש לראות).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק גבוה יותר מאשר אם היית ללא סטראט.

קריסת מבנה הרכב לא לפי תכנון היצרן, דבר שיכול במקרים מסוימים לגרום לנזקים גבוהים יותר לנוסעים.

תחשוב בהגיון ותדמיין איך רכב נפגע עם ובלי סטראט.

אני מאמין שתעלה על הבעייתיות.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שמזדה עצמם שמה כל מיני חיזוקי שילדה שגרסאות חמות יותר של מיאטה, 6, 3 וכו'.

אם הם חושבים שזה בסדר אז מי אנחנו שנתווכח איתם.

מעניין האם גד יצרנים אחרים שמים סטראט בארים בבגמים חמים שלהם (STI, GTI, VTS וכו').

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן.

כשמזדה תלך ותקנה סטראט מ-OMP ותתקין אותו לכל רכב מדגם מסוים, אז נדבר.

מישהו יודע מה התרכובת של המוטות שלהם?

מישהו יודע מה נקודות הקריסה שלהם?

אם תשים חלק של דגם ספורטיבי, בדגם רגיל, ניחא.

אבל אין דין סטראט של SPARCO כדין סטראט של מזדה ספיד.

למרות שהם יכולים להיות דומים. אולי אפילו זהים.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה התרכובת של המוטות שלהם?

מישהו יודע מה נקודות הקריסה שלהם?.

עזוב אותך מתרכובות או נקודות קריסה, בא נגיד שזה אפילו חלק ממזדה 3 ספורטיבית ואתה מתקין אותו במזדה 3 רגילה.

פספוס בחוזק הקריעה/גזירה של הברגים המחברים יכול להיות קטלני בין אם הברגים חזקים מדי או חלשים מדי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...משתיל מנוע 2.3 JTD בפונטו דיזל שנת 2000

ורק אני עדיין תקוע כאן. :shock: :shock: :shock: מה?!?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אני עדיין תקוע כאן. :shock: :shock: :shock: מה?!?

חופשי... מעניין אם אפשר להשתיל אצלי מנוע אימפרזה ועדיין לעבור טסט... :)

8):shock::twisted:

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס,

אני לא הדביל היחיד במדינה, אני מכיר איזה דביל שהפאן שלו בחיים זה טנדרונים מסחריים.

מה דעתך על טנדר סובארו 4X4 עם מנוע אימפרצה טורבו(ארז, לתשומת לבך!)?

גולף קאדי (זה שנראה כמו MK1 ) פתוח עם מנוע 20VT?

אופל קורסה (איך קוראים לטנדר שלהם?) עם מנוע C20XE עם ניטרו?

ושלושתם בבעלות של אותו בן אדם (מהאזור שלי דרך אגב).

בקשר לפונטו שהזכרתי, זה רכב של חבר שהתבכיין זמן ארוך על הביצועים של הרכב.

הוא שיפר שילדה אבל המנוע זה חתיכת זבל, שלא ברא השטן.

ידעתי שאני צריך לחפש לו מנוע JTD של דובלו אבל המנועים האלה מבוקשים מאוד, ולכן יקרים.

מאחר ויש לי כמה דובלו בעסק אני מבלה במוסכי פיאט מדי כמה זמן.

מצאתי במוסך פיאט דוקאטו מרוסקת שבעל המוסך קנה לחלפים.

שאלתי, בררתי, חפרתי, הבנתי שזה אותו מנוע כמו ה 1.9 מכל בחינה חיצונית חוץ מאשר הנפח הפנימי, 10 ימים לאחר מכן, הפונטו קיבלה במתנה מנוע 2.3 JTD עם 110 כ"ס, 3 חודשים אח"כ קיבלה פילטר פתוח וסופר ציפ ובינתיים כבר נמכרה.

שלא תהיה טעות, ברור שבהפסד! :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. הגענו לחלק הכי חשוב, האם האוטו יעמוד בבחינה מדוקדקת של בוחני חברת הביטוח במקרה של תאונה? אז פה הבעיה, חברות הביטוח רק מחפשות את התירוץ לבטל לך את הפוליסה במקרה תאונה ושיפורים ויזואליים זה פשוט לעשות להם את החיים קלים. שלא היה לך ספק, אם האשמה בך הם ימצאו את השיפור ויתנערו ממך.

אעפ"י שניסיתי לעזור לך, אני מאמין שרק עשיתי לך את ההחלטה יותר קשה :?

מנצל"ש:

קשת התהפכות לרכב שלא מגיע איתה, במקרה של תאונה.

שאר הרכב ויזואלית רגיל לחלוטין.

יש להם דרך חוקית להתנער מהחזרת הכסף?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והם ישימו לב לקשת (ורוב הסיכויים שישימו לב) אז כן.

זהו "שינוי מבנה" והם יכולים לטעון לכך שיש סיכוי שהתאונה נגרמה עקב אותו שינוי מבנה - ועל כן להתנער מאחריות.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המודגש באדום אני מבקש לראות בכתובים, בין אם בתור חוק(לא תמצא), בין אם בתור תקנה(לא תמצא) ובין אם בהוראת-נוהל(זאת אני מבקש לראות).

אני בהחלט מוכן בזמני החופשי לנסות ולמצוא לך את הסעיף או התקנה בחוק.

חבל שהפנייה שלך באה מתוך זילזול. אם אתה סבור שטעיתי ויתגלה שאכן טעיתי אני אהיה הבן-אדם הראשון שיודה על טעותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במקרה שמישהוא נכנס בך ואתה כלל לא אשם, הם יכולים לטעון (וזה לא קשור אם בצדק או לא) שמידת הנזק לרכב שלך גדלה כתוצאה מחיזוק שילדה לא מקורי. הם אפילו יכולים להגדיל ולעשות ולהגיד שמידת הנזק לרכב הפוגע גדלה משמעותית בשל חיזוק השילדה שלך, מצד שני, עשרות רכבים עם בול-באר עושים תאונות ברחבי הארץ מדי יום ולאף חברת ביטוח זה לא מזיז שהוא לא מקורי אז לך תדע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...