Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Starlet Vs. Hilux. אפוקוליפסה עכשיו

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה רוצה רכב של טויוטה שגם נוח, אני ממליץ על HIACE. זה מוזר, אבל לא פחות הזוי מהשאלה של סטרלט או היילקס. לפני חודש נסעתי מגן שמואל לשדה בוקר וחזרה, ושלשום גם, ]עם אחת בהיאס ארוכה, ופעם שניה בארוכה מאוד. ממליץ בחום, למרות שאני מתעב טויוטות.

דרך אגב, לשני ההיאסים היה קילוטראז' גבוה. אחד עם 600000, והשני עם 413000. זה עדיין היה נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה רכב של טויוטה שגם נוח, אני ממליץ על HIACE. זה מוזר, אבל לא פחות הזוי מהשאלה של סטרלט או היילקס. לפני חודש נסעתי מגן שמואל לשדה בוקר וחזרה, ושלשום גם, ]עם אחת בהיאס ארוכה, ופעם שניה בארוכה מאוד. ממליץ בחום, למרות שאני מתעב טויוטות.

דרך אגב, לשני ההיאסים היה קילוטראז' גבוה. אחד עם 600000, והשני עם 413000. זה עדיין היה נוח.

אתה רציני?

בתור אחד שבילה דיי הרבה זמן על ההייאס, זהו רכב להובלת בעלי חיים, בלבד!

ונסעתי גם לא מעט על הגרסה הארוכה, אמנם היא טיפ טיפה יותר נוחה, אבל היא לא מתקדמת לשום מקום. פשוט כבדה מידי.

הגרסה הקצרה אמנם זריזה יותר, אבל הגיר האוטומטי יעצבן אותך כשימנע ממך להוריד לשלישי כשתצטרך, הוא פשוט לא מוריד לשלישי מעל 85 קמ"ש.

והגב, אוי הגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות :-D .

הצלחתם לשכנע אותי לא ללכת על זה. כנראה שזה לא המהלך הנכון בשלב זה של החיים.

לא יצא לי לנהוג על היילקסים ממודל כל כך ישן, אבל יש לי הרבה מאוד שעות נהיגה על דגמי ה 4X4 מדור 4 ו 5 (גם על הויגו יצא לי לנסוע מעט בגרסת הפרה-ראנר האוטומטית הנמוכה, אבל הוא כבר עולם אחר).

ממש לא הפריעה לי (חוסר) הנוחות שלו. גם מאחורה הוא מרווח משמעותית מהסטארלט. לאור התגובות כאן נראה שהדגמים הללו מוצלחים הרבה יותר מההיילקס של שנת 95'.

אני שמח שקיבלתי כאן ייעוץ לטנדר להובלת כבשים. חוסך פתיחת ת'רד נוסף בעתיד :-P.

חן חן,

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסוגל להבין למה הוא פתח את השרשור הזה כמו גנב בלילה.

אחרי כמה סיבובים על היילקס צבאית (אך שמורה למדי), פשוט תשכח מזה. חוויה נוראית.

מה שכן, אם אתה בעסקי השיפוצים הכללים, או לחילופין מגדל כבשים אוסטרלי, לך על זה.

אחרי שנה מאחורי היילקס צבאית אני מסכים איתך ב100%

הרכב זוועה בנוחות, וזה עוד הדגם ה2X4 נמוך.

אני לא יודע מה אומר הביטוי D4D אבל הוא עגלה!

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...