Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי רכישת פיג'ו 306 1.6 95'

Ayala
שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנתונים: פיג'ו 306, דגם XR, שנת 95', 1600, יד שניה, 174K ק"מ.

המוכר הוא חבר טוב של שני מכרים שלי.

נהגתי על הרכב, היה ממש כיף ונוח, והוא מאוד יציב- הרבה יותר טוב מכל הרכבים שבדקתי עד כה.מבחוץ הצבע קצת דהוי, אך מבפנים הוא נראה חדש.

המוכר מאוד אמין, אמר שקנה את הרכב מזוג "ייקים" מבוגרים שמאוד שמרו על הרכב (וגם הוא מאוד שמר עליו), ולא לקח אותו לבדיקה במכון, על כן הוא גם לא יכול להתחייב על הבדיקה.

הרכב נראה ומרגיש מצויין, אך נושא האמינות קצת מפחיד אותי, כי קראתי כאן בפורום שזה לא הצד החזק שלו.

עד כמה שהוא נוח וכיף לנהיגה, הפרמטרים שאני מחפשת זה אמינות וחיסכון בדלק ובהוצאות תיקונים.

אני חייבת לציין שראיתי כבר המון רכבים, כולל סוויפט ומאזדה 121 (שלקחתי למכון בדיקה והיה מזעזע) ואני חייבת כבר לקנות רכב, זה מאוד דחוף.

האם במכון הבדיקה יוכלו לגלות האם טופל ונשמר כראוי?

מה אתם מציעים לי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקחי את הפיג'ו הזו לבדיקה במכון, אני מוכן להמר שהיא תצא לא פחות מזעזעת מהקודמת.

האם יש למוכר ספר טיפולים או תיעוד תיקונים? אם כן, זאת הדרך הטובה ביותר לדעת מה מצבו האמיתי של הרכב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ה-306 תמצאי המלצות רבות אם תחפשי במנוע החיפוש של הפורום.

את מציינת שאת מחפשת רכב חסכוני בדלק ואמין.

חסכוני בדלק - קני רכב עם גיר ידני.

אמין - קני רכב שטופל. ברכב שמצאת, או ברכבים אחרים בתקציב דומה מאותו שנתון, יהיה קשה למצוא רכב מושלם. ברכבים בני 10-12 שנים יש בלאי / הזנחה וכו'. אין רכב משהשנתון הזה שהוא "אמין" כמו רכב חדש מהיבואן.

תביני שבכל רכב שתבדקי מהשנתונים האלו יתגלו "רג'קטים" בבדיקת מכון.

לגבי תחזוקת הרכב עד היום - חפשי רכב עם הסטוריית טיפולים מתועדת.

גם זו אינה ערובה, כיוון שברכב משנתונים אלו עלולות להתגלות בעיות תמיד, או בלאי, גם אם הרכב מתוחזק ושמור.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין בנתונים שהגיר ידני.

לגבי השנתון: בתקציב שלי (15-20K) זו בעיה לקנות שנתון גבוה, כי אז זה יהיה בכיוון פיאט, סיטרואן וכו' שהן פחות אמינות.

גם בדקתי היום, למשל- דייהטסו סיריון 99', והיה נוראי לנהוג עליה, חסרת יציבות, רעשים מהמנוע וכו'.

אני מאוד רוצה לקנות מאזדה 121 96-98 נורמאלית, אך הן מעטות בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אז זה יהיה בכיוון פיאט, סיטרואן וכו' שהן פחות אמינות.

על סמך מה את כותבת את הטעויות האלו ?

כל פיאט פחות אמינה ? ממה ? בכמה ?

כל סיטרואן פחות אמינה ? הרי סיטרואן ZX 1.6 היא מכונית ז-ה-ה ל-306 1.6.

בתקציב שלי (15-20K) זו בעיה לקנות שנתון גבוה

ולכן כמעט כל רכב שתבדקי במכון יקבל "רג'קטים".

אל תפסלי רכב בגלל רג'קטים.

בררי עם הבוחן - אם הם אינם ליקויים קריטיים, השלימי עם העובדה שבתקציבך לא תמצאי לעולם רכב "כמו חדש".

אם הליקויים ניתנים לתיקון - קבלי הצעת מחיר ממוסך ובדקי האם הרכב עדיין בתקציבך, או הגיעי לפשרה עם המוכר.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים האלה הם תוצר של עצות שקיבלתי, ולא מניסיון...

מאוד התעניינתי דווקא בסיטרואן סקסו כי הן קטנות וזולות וגם 99' ו-2000 נכנסים לתקציב, אך מהר מאוד ידיד שלי הוריד אותי מהרעיון כשאמר שזו מכונית לא אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידיד שלי הוריד אותי מהרעיון כשאמר שזו מכונית לא אמינה.

תנתקי קשר עם הבחור הזה.

על סמך מה הוא אמר את זה ? היתה לו סקסו ? יש לו נסיון בכלל עם הרכב ? או שרק על סמך סיפורים על בומבות שהתקלקלו ב-BX של שכן של סבא שלו בשנת 87 ?

הסקסו מכונית מצויינת, ותוכלי לקנות כזו משנתון גבוה יחסית בגלל שהמחירון שלה מושפע מדעות קדומות של בורים שממליצים המלצות גרועות לידידות שלהן.

הסקסו מבוקשת מאוד, ויהיה קשה למצוא כזו בשוק המשומשות.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי סיטרואן ZX 1.6 היא מכונית ז-ה-ה ל-306 1.6.

יש לך טעות קטנה, בכל הנפחים האחרים הZX וה306 זהות מכאנית

דווקא ב1.6 יש להן מנוע שונה, XU בZX לעומת TU ב306 (שיותר מומלץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתגרדי עוד כמה אלפים ותקני 306 ממודל גבוה יותר

שנתון 2000 1400 ידנית תעלה לך פחות מ30 אלף

שנתון 98-99 תעלה לך באיזור ה18-24

וזה די משמעותי כי תוכלי למצוא רכבים עם הרבה פחות קמ ולחסוך לעצמך צרות

מה גם שבשנתונים האלו הרכב אחרי מתחית פנים ונראה טוב משמעותית מהדגם הראשון

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מניסיוני - מדובר ברכב מעולה, בעיקר יחסית לקטגוריה שלו ולחבריו לשנתון, ובנתונים מסויימים גם יחסית לרכבים חדשים (הנאה, נוחות, הגה).

לי יש 2 - אחת 1.6 שנת 95, והשנייה 1.8 - את ה1.6 יש לי כבר 3 שנים, במהלכן היא הראתה אמינות יפנית לחלוטין, עושה כ1-13 (ק"מ/ליטר) ועלויות התפעול אינן גבוהות.

הייתי ממליץ לך לחפש אקזמפלר בעל קילומטראג נמוך יותר - את ה1.8 קניתי עם 70,000 ק"מ לפני שנה, ואת ה1.6 קניתי עם 95,000 ק"מ לפני 3 שנים - לא חסרים רכבים ממבוגרים שלא נסעו הרבה וטיפלו ברכב כמו ייקים.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...