Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטות לקבל גימלים...

ELAD-RSI
שימו לב! השרשור הזה בן 7560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובהמשך לשרשור הזה, הייתי רוצה לתאר את הבעיה שלי.

אני מתגייס ביום ראשון הקרוב (ה-17), טירונות 02, לאחר שלא הצלחתי להעלות פרופיל מ-64 (אסטמה\: ).

ב-27 החודש יש הופעת איחוד של החברים של נטשה בניצנים ויש לי כרטיסים לזה, ואני מוכרח להיות שם. 8)

חשבתי כבר על תירוצים כמו "נגמר לי המשאף", "סבתא מתה", "סבתא מתחתנת" וכו'...

למישהו יש הצעות שעובדות על בטוח איך להשתחרר באותו יום (רביעי) כדי להיות בהופעה ?

תודה.

נ"ב: אני לא מתכוון להיות מהחיילים שמוציאים פטורים על ימין ועל שמאל, ואף לא לנצל את הפטורים שאני מקבל אוטומטית על אסטמה, אבל בתור מעריץ של הלהקה אני ממש רוצה להיות שם.

יש לי דבר אחד להגיד לך, נתראה בבקו"ם 8)

גם אני מתגייס מחר.

אם תראה ילד מבולבל עם תיק ירוק שחור שרשום עליו "אבן יהודה" (יהיו כמה כאלה, לך על המבולבל) שעונה לשם אלמוג, אז זה אני.

לילה טוב

"If you really want something in this life you have to work for it.

Now quiet, they're about to announce the winning numbers !"

-Homer Simpson .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה חייל. אתה לא אמור לצאת להופעות.

2) ההופעה בניצנים... אולי תעשה שם טירונות ותוכל לשמוע אותה מעמדות השמירה (אריאל, נזכר בקיץ 98...)

3) תחשוב על זה שאתה יוצא להופעה ורואה שם את אחד המפקדים שלך...

הא?

שלישי שעבר ביקשתי לצאת להופעה בניצנים ויצאתי :lol:

בטירונות זה קצת יותר בעייתי, רק גימלים ידידי.

בטירונות 02, 7 גימלים אתה עושה טירונות חוזרת...

טעות יסודה, השקר המפורסם בצה"ל הוא טירונות חוזרת, על כל שטות מאיימים בזאת.

למיטב ידיעתי האנשים היחידים שבאמת מגיעים למצב של טירונות חוזרת זה אחרי ישיבה בכלא או מעצר.

מטרת טירונות 02 היא להעביר אותך תכנים מסויימים, הכוללים מטווח יום ולילה, אותם ידאגו להעביר אותך גם אם בקושי היית בבסיס (היה לי בחור כזה באוהל).

אני מציע לך להיכנס לקישור הזה קרא שם על "גימלים והשקר הכי מפורסם בצה"ל".

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...