Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי ספורט מעניינים עד לסכום של 120000

yoah
שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או E30 או איטגרלה??:shock: .

קודם תמצא איטגרלה.

אח"כ תתחנן שימכרו לך אותה.

אח"כ תמצא E30.

שוב, תתחנן שימכרו לך אותה.

בקיצור, תשכח מזה.

בהיעדר רצונותיו של פותח התרד' אי אפשר ממש להמליץ.

אני בתקציב פחות מזה הייתי אץ לי רץ לי ורוכש לאנצ'יה קאפה טורבו שנת 2001 או אפילו את הגרסאת V6 3.0ליטר.

אומנם לא רכב "ספורטיבי" נטו, אבל המנוע לא מאכזב,התנהגות כביש טובה וכמובן כל הפינוקים האפשריים כמעט ברכב קטגוריית יוקרה.

אבל זה רק אני:).

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מחפש כוח, מהירות, פחות חשוב לי המראה

אני שונא מכוניות "פוזה"

אני יודע שהיא לא נדירה ולא מגיעה לסכום של 120K, אבל בכל זאת, מה עם קליאו ספורט MK2?

עונה לרוב מה שרשמת^^

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אלפא - פנה לסוכנות אלפא-רומיאו, בד"כ יש להם כמה מכוניות מעניינות בטרייד-אין.

במוו M3 - לאחרונה הייתה אחת למכירה, אחרי תקופה ארוכה בה פורסמה, ייתכן שהיא עדיין בשוק.

כוח ומהירות - ה406 לא תאכזב בנושאים האלו, ובכסף שנשאר אפשר לעשות עוד כמה דברים נחמדים. כבונוס, אתה קונה את אחד הרכבים היפים והנדירים (לטעמי) שקיימים בארץ.

עוד אופצייה, אם תמצא - סילביה (הייתה אחת במגזין "אוטו" של החודש, והיא למכירה, אם אתה מעוניין אני יכול לשלוח לך את המספר).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופצייה, אם תמצא - סילביה (הייתה אחת במגזין "אוטו" של החודש, והיא למכירה, אם אתה מעוניין אני יכול לשלוח לך את המספר).

היא כבר נימכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...