Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקיפה מימין

tomer63820
שימו לב! השרשור הזה בן 6502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה שטויות אנשים כותבים

מבחינת החוק, בכביש עם יותר מנתיב אחד אפשר לעבור מימין על פני רכב הנע בנתיב השמאלי אם הטור הימני נע מהר יותר מהשמאלי.

האיסור לעקוף מימין יבוא לידי ביטוי רק אם אתה עוקף שוטר מימין, והשוטר מתעצבן עליך ונותן לך דו"ח. ככלל העבירה הזו נאכפת בצורה נדירה... כמעט נדירה כמו אכיפת איסור נסיעה בנתיב שמאלי שלא לשם עקיפה.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות אנשים כותבים

מבחינת החוק, בכביש חד סיטרי עם יותר מנתיב אחד אפשר לעבור מימין על פני רכב הנע בנתיב השמאלי אם הטור הימני נע מהר יותר מהשמאלי.

האיסור לעקוף מימין יבוא לידי ביטוי רק אם אתה עוקף שוטר מימין, והשוטר מתעצבן עליך ונותן לך דו"ח. ככלל העבירה הזו נאכפת בצורה נדירה... כמעט נדירה כמו אכיפת איסור נסיעה בנתיב שמאלי שלא לשם עקיפה.

לא קראת את כל ההודעות- נכון???:-):-?:nono:

מה שבא לידי ביטוי או לא בא לידי ביטוי זה עדיין לא אומר שמותר לעקוף מימין

אבל זה תקנות התעבורה ויש לציית להם .

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות אנשים כותבים

...

וואלה, רצית להראות שגם אתה יודע לכתוב שטויות?

אז נכון שזאת לא העברה הכי נאכפת, אבל לראות את ההבעה של אדם שקיבל דו"ח על עקיפה מימין זה מחזה מבדר מאוד, ואפשרי ביותר.

תחשוב על זה ככה - האם קשה לאכוף אז זה?

ממש לא - מספיקה עדות של שוטר שעקפת מימין.

ואגב, אני מכיר גם כאלה שחטפו דו"ח על עקיפה מימין וגם על נסיעה בנתיב השמאלי.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לעקוף מימין רק במצבים הבאים

http://www.gabriel.el-net.co.il/24.htm

http://www.gabriel.el-net.co.il/25.htm

ד"א

נגיד אני נוסע בימין כמו שצריך , ומשמאלי מכוניות נוסעות שאני עובר אותן אז זה נחשב עקיפה מימין?

כי הרי הנתיב שצריך להיות בו הוא הימיני....ואם המהירות נגיד מותרת 90 והמכונית שמשמאל נוסעת 80?

ואני 90...

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מובן?

עקיפה זה אומר מעבר על פני מישהו. לצורך העניין אם מישהו בשמאלי נוסע 50 ואתה בימני נוסע 80 זה עקיפה גם אם לא עברת נתיבים כלל וכלל, לא צריך לעבור נתיבים כדי לעקוף, עקיפה זה מעבר על פני מישהו. נקודה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מובן?

עקיפה זה אומר מעבר על פני מישהו. לצורך העניין אם מישהו בשמאלי נוסע 50 ואתה בימני נוסע 80 זה עקיפה גם אם לא עברת נתיבים כלל וכלל, לא צריך לעבור נתיבים כדי לעקוף, עקיפה זה מעבר על פני מישהו. נקודה.

כן זו הגדרה של עקיפה

אבל זה מיוחס גם בכביש? כי בכביש לפי מה שאני יודע עקיפה זו סטייה לנתיב השמאלי , מעבר על פני הרכב מימינך וסטייה שוב למסלול הימני

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מיוחס גם בכביש? כי בכביש לפי מה שאני יודע עקיפה זו סטייה לנתיב השמאלי , מעבר על פני הרכב מימינך וסטייה שוב למסלול הימני

לא, זה בכלל לא מיוחס לכביש, זה חוק שחוקקו עבור עיזים בדרכן לחליבת בוקר.

אסור להן להאיץ מעבר למהירות המותרת או לעקוף מימין כי אז החלב בעטינים נהפך לחמאה!

תגיד לי, יש לך רשיון נהיגה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...